Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm-exp
IzskrienRīgu 2021, 7. posms
Top 6 pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
1
Top 6 pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm-exp
10km (10 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
283
1
V10
Andrejs
Dmitrijevs
1985
M
10
0:36:10.6
3.6
2
302
2
V10
Sergejs
Maslobojevs
1985
M
Ķengaraga SK
10
0:36:10.8
3.6
3
178
3
V10
Valdis
Aņikejevs
1987
M
SK Tērauds
10
0:36:56.6
3.7
4
394
4
V10
Henrijs
Lērme
2000
M
10
0:37:11.2
3.7
5
42
5
V10
Voldemārs
Lejnieks
1989
M
SK Dzērvene
10
0:37:22.2
3.7
6
90
6
V10
Mārtiņs
Babkins
1991
M
Sk Bulta
10
0:37:57.0
3.8
10km (10 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
385
1
S10
Klinta
Lauska
1991
F
10
0:40:47.4
4.1
2
58
2
S10
Rita
Anopa
1982
F
vinteko.lv
10
0:43:46.7
4.4
3
44
3
S10
Ilze
Drozdova
1994
F
SK Bulta
10
0:45:51.3
4.6
4
11
4
S10
Alise
Kalniņa
1994
F
H.T.L.
10
0:47:02.3
4.7
5
400
5
S10
Māra
Braslava
1992
F
Supervaroņu treniņi
10
0:48:38.4
4.9
6
1
6
S10
Zane
Gruberte
1974
F
10
0:50:11.5
5.0
5km (5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
1226
1
VP5
Dmitrijs
Serjogins
1979
M
SK Bulta
10
0:16:08.5
3.2
2
86
2
VP5
Dmitrijs
Vecgailis
1987
M
10
0:17:09.1
3.4
3
377
3
VP5
Andis
Sakne
1989
M
ASK Patria OCR
10
0:18:04.3
3.6
4
240
4
VP5
Kārlis
Evertovskis
1990
M
10
0:18:33.7
3.7
5
172
5
VP5
Jānis
Cīmurs
1986
M
Cīmurēni
10
0:18:52.2
3.8
6
254
6
VP5
Janis
Abols
1980
M
Maratona klubs
10
0:18:54.4
3.8
5km (5 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
92
1
SP5
Māra
Drozdova
1991
F
Sk Bulta
10
0:20:19.8
4.1
2
202
2
SP5
Gita
Vilensone
1983
F
10
0:21:23.9
4.3
3
281
3
SP5
Kristīne
Roga
1982
F
10
0:22:06.8
4.4
4
366
1
SJ5
Amanda
Baranauska
2011
F
SS Arkādija
10
0:22:17.3
4.5
5
275
4
SP5
Kristīne
Vāvere
1984
F
10
0:22:39.6
4.5
6
372
2
SJ5
Elizabete
Zaprivoda
2009
F
SS Arkādija
10
0:22:40.9
4.5
Bērnu 1 (0.5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
1043
1
VB2
Roberts
Teteris
2015
M
Teteru ģimene
10
0:02:40.7
5.4
2
1203
2
VB2
Adrians
Osis
2015
M
10
0:02:43.4
5.4
3
1047
3
VB2
Renārs
Lūsis
2015
M
Lūšu ģimene
10
0:02:59.4
6.0
4
1055
4
VB2
Markuss
Spredis
2016
M
10
0:03:03.8
6.1
5
1044
1
VB1
Oskars
Teteris
2017
M
Teteru ģimene
10
0:03:16.0
6.5
6
1063
5
VB2
Renards
Cintiņš
2015
M
10
0:03:21.0
6.7
Bērnu 1 (0.5 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
1199
1
SB2
Viktoria
Denisova
2015
F
Laimite
10
0:02:37.8
5.3
2
1151
2
SB2
Alisa
Politanska
2015
F
AVIA/Lacerta Running Team
10
0:02:44.1
5.5
3
1135
3
SB2
Elīza
Stepanova
2015
F
10
0:02:47.8
5.6
4
1028
4
SB2
Melisa
Vanaga
2015
F
10
0:03:02.8
6.1
5
1060
5
SB2
Jeļizaveta
Dmitrijeva
2015
F
-
10
0:03:06.7
6.2
6
1049
6
SB2
Paula
Liepiņa
2016
F
10
0:03:09.4
6.3
Bērnu 2 (0.8 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
1084
1
VB4
Rodrigo
Anops
2011
M
vinteko.lv
10
0:02:09.9
2.7
2
1009
2
VB4
Marats
Budjko
2012
M
10
0:02:13.8
2.8
3
1033
1
VB5
Henrijs
Tavars
2010
M
10
0:02:15.4
2.8
4
1094
2
VB5
Kārlis
Cīmurs
2009
M
Cīmurēni
10
0:02:17.1
2.9
5
1152
1
VB3
Ivans
Dmitrijevs
2014
M
10
0:02:20.9
2.9
6
1158
3
VB4
Maijs
Dmitrijevs
2012
M
10
0:02:24.0
3.0
Bērnu 2 (0.8 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
1145
1
SB5
Elizabete
Zaprivoda
2009
F
SS Arkādija
10
0:01:54.5
2.4
2
1155
1
SB4
Amanda
Baranauska
2011
F
SS Arkādija
10
0:02:00.3
2.5
3
1035
2
SB5
Evelīna
Jaunzeme
2009
F
10
0:02:12.0
2.8
4
1128
2
SB4
Lada
Bogdanova
2011
F
10
0:02:17.6
2.9
5
1150
3
SB4
Melānija
Vāvere
2012
F
Sporta skola "ARKĀDIJA"
10
0:02:18.8
2.9
6
1144
3
SB5
Una
Ceriņa
2010
F
10
0:02:21.7
3.0
Ves (10 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
214
1
VV
Artūrs
Jakovļevs
1987
M
ViensVilks
4
0:28:16.9
7.1
2
265
2
VV
Dāvis
Šteinerts
1957
M
3
0:24:02.7
8.0
3
154
3
VV
Igo
Kreicbergs
1958
M
2
0:09:32.5
4.8
4
159
4
VV
Nauris
Kozuliņš
1982
M
1
0:04:15.5
4.3
Ves (10 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
160
1
SV
Inta
Cīmure
1984
F
Cīmurēni
5
0:25:54.1
5.2
2
222
2
SV
Lauma
Muceniece
1985
F
5
0:29:00.9
5.8
3
127
3
SV
Dana
Alksne
1979
F
LiVelo/ZeltaZeme/Riteņvasara
5
0:29:41.7
5.9
4
134
4
SV
Ilze
Tālmane
1977
F
Maratona klubs
4
0:20:26.3
5.1
5
124
5
SV
Evita
Česka
1976
F
4
0:29:39.8
7.4
6
145
6
SV
Līga
Sēja
1991
F
3
0:23:52.4
8.0