Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm-exp
IzskrienRīgu 2021, 7. posms
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm-exp
10km (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
283
1
V10
Andrejs
Dmitrijevs
10
0:36:10.6
3.6
2
302
2
V10
Sergejs
Maslobojevs
10
0:36:10.8
+0:00.1
3.6
Ķengaraga SK
3
178
3
V10
Valdis
Aņikejevs
10
0:36:56.6
+0:45.9
3.7
SK Tērauds
4
394
4
V10
Henrijs
Lērme
10
0:37:11.2
+1:00.5
3.7
5
42
5
V10
Voldemārs
Lejnieks
10
0:37:22.2
+1:11.5
3.7
SK Dzērvene
6
90
6
V10
Mārtiņs
Babkins
10
0:37:57.0
+1:46.4
3.8
Sk Bulta
7
187
7
V10
Kalvis
Mālnieks
10
0:38:50.2
+2:39.6
3.9
8
397
8
V10
Jānis
Velķeris
10
0:39:24.3
+3:13.7
3.9
9
1228
9
V10
Leonids
Levdanovs
10
0:39:32.0
+3:21.4
4.0
10
6
10
V10
Kalvis
Silgals
10
0:39:35.6
+3:25.0
4.0
Surikati
11
393
11
V10
Rihards
Bebris
10
0:40:42.3
+4:31.6
4.1
12
60
12
V10
Kaspars
Vaivods
10
0:40:43.2
+4:32.6
4.1
KKDEV
13
385
1
S10
Klinta
Lauska
10
0:40:47.4
+4:36.8
4.1
14
43
13
V10
Aleksandr
Judkin
10
0:41:20.0
+5:09.4
4.1
15
56
14
V10
Dēvids
Kristapsons
10
0:41:58.6
+5:47.9
4.2
ASK Patria
16
395
15
V10
Matīss
Vecvagaris
10
0:43:08.0
+6:57.4
4.3
ultrataka.lv
17
376
16
V10
Andrejs
Grigoļunovičs
10
0:43:42.1
+7:31.4
4.4
AG Capital
18
58
2
S10
Rita
Anopa
10
0:43:46.7
+7:36.1
4.4
vinteko.lv
19
2
17
V10
Andrejs
Stupins-Jēgers
10
0:45:03.7
+8:53.1
4.5
20
396
18
V10
Spodris
Maļinausks
10
0:45:07.2
+8:56.6
4.5
ASK Patria
21
261
19
V10
Viesturs
Sīlis
10
0:45:45.9
+9:35.3
4.6
Reliģija
22
10
20
V10
Žanis
Lulle
10
0:45:51.2
+9:40.6
4.6
23
44
3
S10
Ilze
Drozdova
10
0:45:51.3
+9:40.7
4.6
SK Bulta
24
277
21
V10
Guntis
Zālītis
10
0:46:18.8
+10:08.2
4.6
LVVA
25
11
4
S10
Alise
Kalniņa
10
0:47:02.3
+10:51.7
4.7
H.T.L.
26
383
22
V10
Roberts
Sļadzevskis
10
0:47:03.0
+10:52.3
4.7
27
50
23
V10
Māris
Šteinerts
10
0:47:11.0
+11:00.4
4.7
28
57
24
V10
Deniss
Denisenko
10
0:47:18.5
+11:07.9
4.7
Sanctimony
29
8
25
V10
Kārlis
Ielejs
10
0:48:06.1
+11:55.5
4.8
Divplākšņi
30
344
26
V10
Romāns
Giruckis
10
0:48:14.5
+12:03.9
4.8
31
14
27
V10
Deniss
Fjodorovs
10
0:48:33.5
+12:22.8
4.9
32
400
5
S10
Māra
Braslava
10
0:48:38.4
+12:27.7
4.9
Supervaroņu treniņi
33
174
28
V10
Igors
Bergers
10
0:49:07.5
+12:56.8
4.9
34
25
29
V10
Edgars
Eižvertiņš
10
0:49:13.3
+13:02.6
4.9
35
333
30
V10
Ulvis
Pāvuls
10
0:49:29.7
+13:19.0
5.0
36
1
6
S10
Zane
Gruberte
10
0:50:11.5
+14:00.9
5.0
37
398
7
S10
Vineta
Petersone
10
0:52:15.1
+16:04.5
5.2
38
292
31
V10
Kaspars
Svēte
10
0:52:56.2
+16:45.5
5.3
39
16
8
S10
Ineta
Saulīte
10
0:53:02.2
+16:51.6
5.3
40
296
32
V10
Raimonds
Spricis
10
0:53:23.7
+17:13.0
5.3
Mežaparka Republika
41
15
9
S10
Daina
Silgale
10
0:53:33.7
+17:23.0
5.4
42
19
10
S10
Anita Gavare
Gavare
10
0:53:54.4
+17:43.8
5.4
Maratonu klubs
43
311
33
V10
Vilnis
Liepiņš
10
0:54:50.1
+18:39.5
5.5
Maratona klubs, LSC
44
51
34
V10
Dimitrijs
Kulikovs
10
0:55:22.2
+19:11.5
5.5
45
264
11
S10
Diāna
Spiridovska
10
0:58:57.1
+22:46.5
5.9
Dodkepu.lv
46
28
12
S10
Alīna
Fisenkova
10
1:01:08.6
+24:58.0
6.1
AVIA/Lacerta Running Team
47
5
13
S10
Ļubova
Fintjugova
10
1:02:41.5
+26:30.9
6.3
48
36
14
S10
Inese
Blanka
10
1:03:22.8
+27:12.2
6.3
49
334
15
S10
Diāna
Laugale
10
1:05:34.0
+29:23.3
6.6
50
45
35
V10
Mārtiņš
Veseris
10
1:07:13.1
+31:02.5
6.7
Dredu Spēks
51
399
16
S10
Elīna
Kūle
9
0:58:15.2
+22:04.6
6.5
52
13
17
S10
Iveta
Niedre
3
0:30:58.4
10.3
Maratona Klubs; LSC
5km (5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
1226
1
VP5
Dmitrijs
Serjogins
5
0:16:08.5
3.2
SK Bulta
2
86
2
VP5
Dmitrijs
Vecgailis
5
0:17:09.1
+1:00.6
3.4
3
377
3
VP5
Andis
Sakne
5
0:18:04.3
+1:55.8
3.6
ASK Patria OCR
4
240
4
VP5
Kārlis
Evertovskis
5
0:18:33.7
+2:25.2
3.7
5
172
5
VP5
Jānis
Cīmurs
5
0:18:52.2
+2:43.7
3.8
Cīmurēni
6
254
6
VP5
Janis
Abols
5
0:18:54.4
+2:45.9
3.8
Maratona klubs
7
266
7
VP5
Atis
Jansons
5
0:19:30.1
+3:21.6
3.9
8
1222
8
VP5
Kaspars
Podskočijs
5
0:19:58.7
+3:50.2
4.0
9
259
9
VP5
Mārcis
Saliņš
5
0:20:00.1
+3:51.6
4.0
10
218
10
VP5
Deniss
Bočkovs
5
0:20:01.6
+3:53.1
4.0
Mežezeri Sporto
11
67
1
VJ5
Timurs
Kukes
5
0:20:05.6
+3:57.1
4.0
12
92
1
SP5
Māra
Drozdova
5
0:20:19.8
+4:11.3
4.1
Sk Bulta
13
88
11
VP5
Andis
Ruskulis
5
0:21:06.6
+4:58.1
4.2
14
202
2
SP5
Gita
Vilensone
5
0:21:23.9
+5:15.4
4.3
15
307
12
VP5
Dmitrijs
Strogonovs
5
0:21:40.8
+5:32.3
4.3
inpace.run
16
89
13
VP5
Didzis
Kalniņš
5
0:21:53.3
+5:44.8
4.4
Maratona klubs
17
84
2
VJ5
Aleksis
Ziļevs
5
0:22:04.5
+5:56.0
4.4
18
281
3
SP5
Kristīne
Roga
5
0:22:06.8
+5:58.3
4.4
19
356
14
VP5
Jānis
Vanags
5
0:22:17.2
+6:08.7
4.5
ISOSTAR
20
366
1
SJ5
Amanda
Baranauska
5
0:22:17.3
+6:08.8
4.5
SS Arkādija
21
120
3
VJ5
Rodrigo
Anops
5
0:22:17.4
+6:08.9
4.5
vinteko.lv
22
63
15
VP5
Aivis
Stepanovs
5
0:22:33.8
+6:25.3
4.5
Bez Entuziasma Nav Uzvaru
23
275
4
SP5
Kristīne
Vāvere
5
0:22:39.6
+6:31.1
4.5
24
372
2
SJ5
Elizabete
Zaprivoda
5
0:22:40.9
+6:32.4
4.5
SS Arkādija
25
354
5
SP5
Valentīna
Romanova
5
0:22:53.4
+6:44.9
4.6
26
252
4
VJ5
Vladislavs
Stepanovs
5
0:23:12.7
+7:04.1
4.6
27
207
16
VP5
Intars
Abražuns
5
0:23:21.5
+7:12.9
4.7
28
69
17
VP5
Raivis
Asns
5
0:23:22.8
+7:14.3
4.7
Maratona Klubs
29
196
18
VP5
Dmitrijs
Karasenko
5
0:23:24.8
+7:16.2
4.7
30
112
6
SP5
Inese
Pučeka
5
0:23:25.7
+7:17.1
4.7
SK Bulta
31
387
19
VP5
Valters
Veiss
5
0:23:50.3
+7:41.8
4.8
32
215
20
VP5
Aivars
Mihmalis
5
0:23:53.2
+7:44.6
4.8
33
65
21
VP5
Jevgēnijs
Šlihto
5
0:23:59.2
+7:50.7
4.8
34
166
7
SP5
Laura
Okmane
5
0:24:04.7
+7:56.1
4.8
35
239
22
VP5
Jānis
Jankavs
5
0:24:05.8
+7:57.3
4.8
36
119
23
VP5
Raivis
Anops
5
0:24:50.1
+8:41.6
5.0
vinteko.lv
37
386
24
VP5
Vilnis
Cacs
5
0:25:01.4
+8:52.9
5.0
Vienkarsi noskrien
38
379
8
SP5
Julija
Buinova
5
0:25:11.8
+9:03.3
5.0
39
212
25
VP5
Ingars
Tiltiņš
5
0:25:14.6
+9:06.0
5.0
40
238
26
VP5
Sergejs
Kuzmins
5
0:25:16.0
+9:07.4
5.1
41
72
9
SP5
Karīna
Ceriņa
5
0:25:16.5
+9:08.0
5.1
42
345
27
VP5
Dmitrijs
Koršunovs
5
0:25:27.8
+9:19.3
5.1
43
117
28
VP5
Atis
Matisons
5
0:25:29.0
+9:20.5
5.1
44
260
10
SP5
Linda
Sīle
5
0:25:36.9
+9:28.4
5.1
Reliģija
45
85
11
SP5
Andreta
Līvena
5
0:25:44.5
+9:36.0
5.1
46
66
12
SP5
Agra
Ieleja
5
0:26:06.2
+9:57.7
5.2
Divplākšņi
47
93
3
SJ5
Evelīna
Broka
5
0:26:19.2
+10:10.7
5.3
48
78
13
SP5
Anete Dārta
Rožkalne
5
0:26:24.5
+10:16.0
5.3
49
380
4
SJ5
Madara
Bērziņa
5
0:26:43.5
+10:35.0
5.3
50
272
14
SP5
Anita
Šķinuma
5
0:27:27.4
+11:18.8
5.5
51
388
15
SP5
Ludmila
Kozačenko
5
0:28:28.0
+12:19.5
5.7
52
390
16
SP5
Evija
Kristberga
5
0:28:29.6
+12:21.1
5.7
53
74
5
SJ5
Marta
Ceriņa
5
0:28:41.2
+12:32.7
5.7
54
77
17
SP5
Anna
Ivanova
5
0:28:45.1
+12:36.6
5.8
55
107
18
SP5
Inese
Vilciņa
5
0:28:46.2
+12:37.7
5.8
56
116
29
VP5
Gundars
Kristapsons
5
0:28:48.4
+12:39.9
5.8
ASK Patria
57
68
19
SP5
Marika
Lapiņa
5
0:28:55.5
+12:47.0
5.8
VAI VAI
58
61
5
VJ5
Vilhelms
Skudra
5
0:29:28.0
+13:19.5
5.9
59
98
6
SJ5
Ineta
Sprede
5
0:29:46.8
+13:38.3
6.0
60
97
20
SP5
Ginta
Sprede
5
0:29:53.8
+13:45.3
6.0
61
80
21
SP5
Zinaida
Grīnberga
5
0:29:59.2
+13:50.7
6.0
RVSK
62
271
22
SP5
Līga
Āboliņa
5
0:30:45.5
+14:37.0
6.2
63
231
30
VP5
Vitālijs
Fisenkovs
5
0:30:47.2
+14:38.6
6.2
AVIA/Lacerta Running Team
64
389
23
SP5
Anna
Vasiljeva
5
0:30:58.5
+14:50.0
6.2
65
1220
7
SJ5
Dafne
Jonāne
5
0:31:08.7
+15:00.2
6.2
66
110
24
SP5
Iveta
Kraze
5
0:32:36.9
+16:28.4
6.5
67
165
25
SP5
Nellija
Baliko
5
0:32:44.7
+16:36.2
6.5
68
96
26
SP5
Inese
Zeltina
5
0:34:16.9
+18:08.3
6.9
69
228
6
VJ5
Ņikita
Carenko
5
0:35:26.8
+19:18.3
7.1
70
234
7
VJ5
Aleksandrs
Šarafutdinovs
5
0:36:35.9
+20:27.4
7.3
AVIA/Lacerta Running Team
71
332
8
VJ5
Markus
Jaksts
5
0:37:40.1
+21:31.6
7.5
DC VECSALACAS UNITED
72
206
8
SJ5
Evelīna
Vahere-Abražune
5
0:38:00.6
+21:52.1
7.6
73
82
31
VP5
Viktors
Safutins
5
0:38:56.1
+22:47.6
7.8
LSC
74
79
27
SP5
Inga
Ozolkalna
5
0:45:27.3
+29:18.8
9.1
75
1227
32
VP5
Reinis
Ozoliņš
3
0:16:04.5
5.4
76
91
33
VP5
Aleksandrs
Azarevičs
2
0:48:38.9
24.3
LSC
Bērnu 1 (0.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
1199
1
SB2
Viktoria
Denisova
1
0:02:37.8
5.3
Laimite
2
1043
1
VB2
Roberts
Teteris
1
0:02:40.7
+0:02.8
5.4
Teteru ģimene
3
1203
2
VB2
Adrians
Osis
1
0:02:43.4
+0:05.5
5.4
4
1151
2
SB2
Alisa
Politanska
1
0:02:44.1
+0:06.2
5.5
AVIA/Lacerta Running Team
5
1135
3
SB2
Elīza
Stepanova
1
0:02:47.8
+0:09.9
5.6
6
1047
3
VB2
Renārs
Lūsis
1
0:02:59.4
+0:21.6
6.0
Lūšu ģimene
7
1028
4
SB2
Melisa
Vanaga
1
0:03:02.8
+0:25.0
6.1
8
1055
4
VB2
Markuss
Spredis
1
0:03:03.8
+0:25.9
6.1
9
1060
5
SB2
Jeļizaveta
Dmitrijeva
1
0:03:06.7
+0:28.9
6.2
-
10
1049
6
SB2
Paula
Liepiņa
1
0:03:09.4
+0:31.6
6.3
11
1123
7
SB2
Melānija
Lupiķe
1
0:03:10.4
+0:32.5
6.3
12
1044
1
VB1
Oskars
Teteris
1
0:03:16.0
+0:38.1
6.5
Teteru ģimene
13
1063
5
VB2
Renards
Cintiņš
1
0:03:21.0
+0:43.2
6.7
14
1110
1
SB1
Krista
Kozuliņa
1
0:03:25.2
+0:47.4
6.8
15
1200
6
VB2
Henrijs
Bethers
1
0:03:35.4
+0:57.6
7.2
16
1169
2
SB1
Paula
Dreija
1
0:03:43.5
+1:05.6
7.5
17
1062
7
VB2
Gustavs
Lazovskis
1
0:03:47.7
+1:09.8
7.6
18
1118
3
SB1
Audra Elija
Patmalnika
1
0:03:47.9
+1:10.1
7.6
19
1051
2
VB1
Haralds
Jaunzems
1
0:03:55.4
+1:17.6
7.8
20
1142
3
VB1
Jānis
Zemturis
1
0:03:56.2
+1:18.4
7.9
21
1126
8
SB2
Rūta
Bethere
1
0:03:57.0
+1:19.2
7.9
22
1048
4
VB1
Edgars
Lūsis
1
0:03:59.1
+1:21.2
8.0
Lūšu ģimene
23
1103
9
SB2
Laura
Andiņa
1
0:04:05.8
+1:27.9
8.2
24
1013
8
VB2
Kirills
Carenko
1
0:04:10.4
+1:32.5
8.3
25
1167
4
SB1
Reičela Izabella
Lopeša-Goveja
1
0:04:16.5
+1:38.6
8.6
26
1073
9
VB2
Imants
Burģis
1
0:04:21.5
+1:43.7
8.7
27
1221
5
SB1
Alise
Onzule
1
0:04:23.2
+1:45.3
8.8
INPACE.RUN junior
28
1224
5
VB1
Knuts
Sleja
1
0:04:23.9
+1:46.0
8.8
29
1078
10
VB2
Marsels
Grišuļs
1
0:04:28.9
+1:51.0
9.0
30
1061
6
VB1
Aleksandrs
Dmitrijevs
1
0:05:05.2
+2:27.3
10.2
-
31
1134
7
VB1
Vladislavs
Bočkovs
1
0:05:12.4
+2:34.6
10.4
Mežezeri Sporto
32
1024
8
VB1
Oskars
Eižvertiņš
1
0:05:17.9
+2:40.1
10.6
33
1056
6
SB1
Gabriela
Galkina
1
0:05:28.3
+2:50.4
10.9
34
1164
7
SB1
Austra
Matisone
1
0:05:37.1
+2:59.3
11.2
35
1218
9
VB1
Renārs
Jansons
1
0:05:39.0
+3:01.1
11.3
Team Jansoni
36
1076
10
VB1
Henrijs
Mihmalis
1
0:06:03.8
+3:26.0
12.1
37
1075
11
VB2
Helmuts
Mihmalis
1
0:06:06.3
+3:28.5
12.2
38
1165
8
SB1
Jete
Matisone
1
0:06:14.9
+3:37.1
12.5
39
1219
11
VB1
Noels
Muižnieks
1
0:08:30.3
+5:52.4
17.0
40
1159
9
SB1
Olīvija
Kivlāne
1
0:09:25.1
+6:47.2
18.8
H.T.L.
Bērnu 2 (0.8 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
1145
1
SB5
Elizabete
Zaprivoda
1
0:01:54.5
2.4
SS Arkādija
2
1155
1
SB4
Amanda
Baranauska
1
0:02:00.3
+0:05.7
2.5
SS Arkādija
3
1084
1
VB4
Rodrigo
Anops
1
0:02:09.9
+0:15.3
2.7
vinteko.lv
4
1035
2
SB5
Evelīna
Jaunzeme
1
0:02:12.0
+0:17.4
2.8
5
1009
2
VB4
Marats
Budjko
1
0:02:13.8
+0:19.2
2.8
6
1033
1
VB5
Henrijs
Tavars
1
0:02:15.4
+0:20.8
2.8
7
1094
2
VB5
Kārlis
Cīmurs
1
0:02:17.1
+0:22.6
2.9
Cīmurēni
8
1128
2
SB4
Lada
Bogdanova
1
0:02:17.6
+0:23.0
2.9
9
1150
3
SB4
Melānija
Vāvere
1
0:02:18.8
+0:24.2
2.9
Sporta skola "ARKĀDIJA"
10
1152
1
VB3
Ivans
Dmitrijevs
1
0:02:20.9
+0:26.3
2.9
11
1144
3
SB5
Una
Ceriņa
1
0:02:21.7
+0:27.2
3.0
12
1010
4
SB4
Nelli
Budjko
1
0:02:23.8
+0:29.3
3.0
13
1158
3
VB4
Maijs
Dmitrijevs
1
0:02:24.0
+0:29.4
3.0
14
1149
2
VB3
Mārtiņš
Vāvere
1
0:02:24.0
+0:29.4
3.0
SK SUPERNOVA
15
1036
4
SB5
Sabīne
Ceriņa
1
0:02:26.8
+0:32.3
3.1
16
1171
5
SB4
Dārta
Knēzińa
1
0:02:27.6
+0:33.1
3.1
SS Arkādija
17
1153
1
SB3
Kerija
Pigožņa
1
0:02:30.8
+0:36.2
3.1
18
1114
6
SB4
Elīna
Vahere-Abražune
1
0:02:31.7
+0:37.1
3.2
SS Arkādija
19
1029
2
SB3
Jasmīne
Vanaga
1
0:02:34.4
+0:39.8
3.2
20
1070
3
SB3
Paula
Caune
1
0:02:35.8
+0:41.3
3.2
21
1083
4
SB3
Rēzija
Anopa
1
0:02:36.4
+0:41.8
3.3
vinteko.lv
22
1154
4
VB4
Martins
Pigožņa
1
0:02:36.6
+0:42.1
3.3
23
1057
7
SB4
Melisa
Galkina
1
0:02:37.6
+0:43.0
3.3
24
1059
5
SB3
Anastasija
Dmitrijeva
1
0:02:38.1
+0:43.5
3.3
-
25
1034
3
VB3
Frenks
Tavars
1
0:02:39.8
+0:45.2
3.3
26
1093
4
VB3
Viesturs
Cīmurs
1
0:02:41.5
+0:46.9
3.4
Cīmurēni
27
1191
6
SB3
Katalina
Lieģe
1
0:02:42.0
+0:47.4
3.4
28
1017
5
VB3
Evans
Voits
1
0:02:47.3
+0:52.7
3.5
29
1109
6
VB3
Regnārs
Saliņš
1
0:02:48.5
+0:53.9
3.5
30
1140
7
SB3
Elīna
Zemture
1
0:02:51.5
+0:56.9
3.6
31
1038
3
VB5
Adrians
Visers
1
0:02:52.6
+0:58.0
3.6
32
1021
8
SB4
Alisa
Mitrohina
1
0:02:53.4
+0:58.9
3.6
33
1119
7
VB3
Darina
Bočkova
1
0:02:54.0
+0:59.4
3.6
Mežezeri Sporto
34
1136
8
VB3
Viesturs
Bebrišs
1
0:02:54.3
+0:59.8
3.6
35
1050
8
SB3
Elizabete
Broka
1
0:02:55.2
+1:00.6
3.7
36
1202
9
SB4
Beatrise
Bethere
1
0:02:57.7
+1:03.1
3.7
37
1077
9
VB3
Mārcis
Grišuļs
1
0:03:02.4
+1:07.8
3.8
38
1072
10
SB4
Ērika
Burģe
1
0:03:02.6
+1:08.0
3.8
39
1092
5
SB5
Sanita
Andiņa
1
0:03:07.7
+1:13.1
3.9
40
1166
5
VB4
Rikardo
Lopešs-Goveja
1
0:03:11.5
+1:16.9
4.0
41
1117
11
SB4
Elza
Patmalnika
1
0:03:13.0
+1:18.4
4.0
42
1071
6
SB5
Glorija
Burģe
1
0:03:16.6
+1:22.0
4.1
43
1037
12
SB4
Daniela
Visere
1
0:03:18.2
+1:23.6
4.1
44
1074
10
VB3
Haralds
Mihmalis
1
0:03:39.9
+1:45.4
4.6
45
1156
11
VB3
Rolands
Baranausks
1
0:03:55.7
+2:01.2
4.9
46
1018
13
SB4
Lote
Lange
1
0:03:59.6
+2:05.1
5.0
LiVelo/Zelta Zeme/Riteņvasara
47
1225
9
SB3
Valeria
Tarvedyon
1
0:08:32.5
+6:38.0
10.7
Ves (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
160
1
SV
Inta
Cīmure
5
0:25:54.1
5.2
Cīmurēni
2
222
2
SV
Lauma
Muceniece
5
0:29:00.9
+3:06.8
5.8
3
127
3
SV
Dana
Alksne
5
0:29:41.7
+3:47.6
5.9
LiVelo/ZeltaZeme/Riteņvasara
4
134
4
SV
Ilze
Tālmane
4
0:20:26.3
5.1
Maratona klubs
5
214
1
VV
Artūrs
Jakovļevs
4
0:28:16.9
7.1
ViensVilks
6
124
5
SV
Evita
Česka
4
0:29:39.8
7.4
7
145
6
SV
Līga
Sēja
3
0:23:52.4
8.0
8
265
2
VV
Dāvis
Šteinerts
3
0:24:02.7
8.0
9
154
3
VV
Igo
Kreicbergs
2
0:09:32.5
4.8
10
146
7
SV
Lienīte
Dundure
2
0:23:11.7
11.6
11
142
8
SV
Andra
Vanaga
2
0:26:44.7
13.4
12
159
4
VV
Nauris
Kozuliņš
1
0:04:15.5
4.3
13
153
9
SV
Valda
Kreicberga
1
0:06:47.3
6.8