Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Sprinta rezultāti
Temp
Vivus.lv MTB 2023, 2. posms
Top 6 pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
1
Top 6 pa dzimumiem
Sprinta rezultāti
Temp
MARATONS (36 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
Pārstāv
1
126
1
Vīri (1993.-2000.)
Josten
Vaidem
1:29:44.7
Fixus
2
191
2
Vīri (1993.-2000.)
Aleksandrs
Patrijuks
1:30:39.2
DTG-MySport
3
2
1
Vīri 30 (1984.-1992.)
Lauris
Purniņš
1:30:39.5
DTG-MySport
4
139
1
Vīri U23 (2001.-2004.)
Renārs
Birkentāls
1:32:43.4
RAIMAKS/ Baltais
5
154
3
Vīri (1993.-2000.)
Sandijs
Kļaviņš
1:33:11.9
Velo komanda Ogre
6
32
2
Vīri 30 (1984.-1992.)
Kristers
Kovgers
1:33:51.8
DAKO ZIEMEĻVIDZEME
MARATONS (36 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
Pārstāv
1
187
1
Sievietes (1989.-2004.)
Evelīna
Ermane-Marčenko
1:50:15.1
ZZK
2
52
2
Sievietes (1989.-2004.)
Beate
Kovgere
1:50:55.1
EMU Mālpils sporta klubs
3
53
3
Sievietes (1989.-2004.)
Zane
Priede
1:52:37.3
Giant&Liv Team Latvia
4
28
4
Sievietes (1989.-2004.)
Katrina
Jaunslaviete-Kipure
2:01:30.6
ZZK
5
108
1
Sievietes 35 (<=1988.)
Dana
Sila
2:14:14.5
Velo Jēkabpils
6
92
2
Sievietes 35 (<=1988.)
Evita
Bauska
2:21:29.6
Selonia
PUSMARATONS (18 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
Pārstāv
1
1042
1
PM Kungi (1979.-2004.)
Nauris
Zviedris
0:46:17.4
DAKO ZIEMEĻVIDZEME
2
1001
1
PM Juniori (2005.-2006.)
Rainers
Zviedris
0:46:17.4
DAKO ZIEMEĻVIDZEME
3
1002
2
PM Kungi (1979.-2004.)
Ģirts
Cirvelis
0:46:28.3
ROADEX
4
1008
1
PM Jaunieši (2007.-2008.)
Kristers
Celitāns
0:46:32.5
VELO EXPRESS SCOTT
5
1376
3
PM Kungi (1979.-2004.)
Rolands
Burcevs
0:46:57.1
VELO EXPRESS SCOTT
6
1003
4
PM Kungi (1979.-2004.)
Rolands
Zarītis
0:47:37.6
PATRIA BOTTECCHIA
PUSMARATONS (18 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
Pārstāv
1
1069
1
PM Jaunietes (2007.-2008.)
Amanda Reilija
Zariņa
0:57:44.1
Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa
2
1179
1
PM Dāmas (1979.-2000.)
Krista
Pūcīte
0:58:32.4
ROADEX
3
1067
2
PM Jaunietes (2007.-2008.)
Ieva
Kalniņa
0:59:00.9
VeloRīts
4
1060
2
PM Dāmas (1979.-2000.)
Monta
Pauloviča
1:00:26.3
ĀdažiVelo
5
1099
3
PM Dāmas (1979.-2000.)
Evija
Ziediņa
1:05:07.5
6
1419
3
PM Jaunietes (2007.-2008.)
Linda Elizabete
Brilte
1:05:42.4
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
PUSAUDZU (10 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
Pārstāv
1
3047
1
Pusaudži V 14 (2009.-2010.)
Alvis
Pivors
0:31:37.1
Velo komanda Ogre
2
3001
2
Pusaudži V 14 (2009.-2010.)
Jurģis
Freināts
0:31:45.2
Engures sportam
3
3004
3
Pusaudži V 14 (2009.-2010.)
Roberts
Straubergs
0:33:20.0
Belo Cycling Project
4
3006
4
Pusaudži V 14 (2009.-2010.)
Ričards
Hansons
0:33:43.8
Belo Cycling Project
5
3002
5
Pusaudži V 14 (2009.-2010.)
Kristers Bruno
Štrauhmanis
0:34:09.0
Ķekavas NSS
6
3013
6
Pusaudži V 14 (2009.-2010.)
Mārtins
Ice
0:35:25.6
Velolivestyle/Smiltenes BJSS
PUSAUDZU (10 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
Pārstāv
1
3012
1
Pusaudži S 12 (2011.-2013.)
Samanta
Celitāne
0:37:46.2
VELO EXPRESS SCOTT
2
3033
2
Pusaudži S 12 (2011.-2013.)
Sofija
Šaicāne
0:43:59.5
3
3043
3
Pusaudži S 12 (2011.-2013.)
Milena
Karlsone
0:44:51.7
Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa
4
3032
1
Pusaudži S 14 (2009.-2010.)
Samanta
Roziņa
0:44:54.9
Latvian Cycling Girls
5
3018
2
Pusaudži S 14 (2009.-2010.)
Linda
Kalniņa
0:45:37.2
Valmieras velo vienība
6
3062
3
Pusaudži S 14 (2009.-2010.)
Rūta
Norīte
0:47:58.4
ATPŪTA (10 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
Pārstāv
1
7014
1
Atpūta V
Ivars
Tolmanis
1:09:04.3
2
7013
2
Atpūta V
Kārlis
Līviņš
1:09:29.6
3
7009
3
Atpūta V
Dmitrijs
Gavrilovs
1:10:49.7
TurboVāvere
ATPŪTA (10 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
Pārstāv
1
7005
1
Atpūta S
Ieva
Tolmane
1:09:03.0
2
7011
2
Atpūta S
Līga
Nulle
1:14:33.8