Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Rezultāti pa vecuma grupām-4193
“VeloExpress” LK MTB XCO 2022, 1. posms
Top 10 pa distancēm
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
1
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Rezultāti pa vecuma grupām-4193
3. starts 6 apļi (25.8 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
Stat.
1
4
1
M ELITE
Rodžers
Petaks
6
1:25:51.8
18.0
ZZK
2
2
2
M ELITE
Māris
Bogdanovičs
6
1:26:35.1
17.9
Giant&Liv Team Latvia
3
77
3
M ELITE
Sandijs
Kļaviņš
6
1:28:52.4
17.4
VELO EXPRESS SCOTT
4
5
4
M ELITE
Kārlis
Baltacis
6
1:31:39.2
16.9
Veloprofs.lv
5
8
5
M ELITE
Jēkabs
Vītols
6
1:32:06.1
16.8
Veloprofs.lv
6
6
6
M ELITE
Oskars
Dankbārs
6
1:32:13.7
16.8
Giant & Liv Team Latvia
7
7
7
M ELITE
Ronalds
Blumbergs
6
1:33:21.3
16.6
KS Sporta klubs
8
13
8
M ELITE
Arnas
Pelaitis
6
1:41:28.3
15.3
Brewide coffee
9
12
9
M ELITE
Darijus
Ivanauskas
5
1:34:07.5
13.7
GREITIS
10
11
10
M ELITE
Ulvis
Krišmanis
5
1:42:21.7
12.6
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
3. starts 5 apļi (21.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
Stat.
1
48
1
M U18
Artjoms
Sergijevics
5
1:14:23.8
17.3
VELO EXPRESS SCOTT
2
49
2
M U18
Alberts
Smilktens
5
1:15:11.7
17.2
KS Sporta klubs
3
52
3
M U18
Rainers
Zviedris
5
1:18:08.4
16.5
Dako Ziemeļvidzeme
4
53
1
M CFA
Edgars
Ābols
5
1:18:08.5
16.5
Rigabicycle.com cycling team
5
86
2
M CFA
Andris
Romanovskis
5
1:18:16.7
16.5
Ogre/Nesēdi mājās
6
73
3
M CFA
Kristaps
Kārkliņš
5
1:18:31.0
16.4
Dako Ziemeļvidzeme
7
65
4
M CFA
Toms
Dinsbergs
5
1:18:55.8
16.3
Velo Express Scott
8
40
1
M M1
Konstantīns
Smotrovs
5
1:18:56.8
16.3
eBIKE
9
61
5
M CFA
Rolands
Burcevs
5
1:19:36.0
16.2
MTB Garkalne
10
93
6
M CFA
Didzis
Slaidiņš
5
1:20:39.1
16.0
Veloprofs.lv
2. starts 4 apļi (17.2 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
Stat.
1
111
1
M M2
Atis
Paksis
4
1:01:00.5
16.9
VELO EXPRESS SCOTT
2
112
2
M M2
Armands
Pivors
4
1:01:14.5
16.9
Ogre/Nesēdi mājās
3
98
3
M M2
Reinis
Avens
4
1:03:39.5
16.2
eBIKE
4
114
4
M M2
Mārtiņš
Puriņš
4
1:04:06.4
16.1
DAKO-Ziemeļvidzeme
5
117
5
M M2
Jānis
Teivišs
4
1:05:34.6
15.7
Virsotne/MARMOT
6
100
6
M M2
Lauris
Celitāns
4
1:06:18.8
15.6
Garām ejot/nanotev.lv
7
128
1
M M3
Valdis
Ukins
4
1:08:46.7
15.0
LiVelo/Zelta Zeme
8
99
7
M M2
Gatis
Bormanis
4
1:08:51.7
15.0
VELO EXPRESS SCOTT
9
101
8
M M2
Kaspars
Čikste
4
1:09:31.8
14.8
Giant & Liv Team Latvia
10
106
9
M M2
Ivo
Levāns
4
1:10:41.5
14.6
Flying hedgehog
2. starts 3 apļi (12.9 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
Stat.
1
134
1
M M4
Agnis
Apse
3
0:51:07.8
15.1
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
2
138
2
M M4
Māris
Zudāns
3
0:55:12.1
14.0
KS Sporta klubs
3
136
3
M M4
Ansis
Mežulis
3
0:57:13.6
13.5
Jūrmala
4
185
4
M M4
Sergejs
Rodionovs
3
0:58:42.0
13.2
ĀdažiVelo
5
137
5
M M4
Atis
Neļķe
3
1:13:11.4
10.6
MTB Garkalne
6
135
6
M M4
Oļegs
Bogatijs
2
0:55:11.6
9.3
1. starts 2 apļi (8.6 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
Stat.
1
165
1
M U14
Rihards
Lozbers
2
0:31:13.8
16.5
DTG-MySport
2
166
2
M U14
Alvils
Pētersons
2
0:33:21.8
15.5
Riteņvasara
3
167
3
M U14
Alvis
Pivors
2
0:33:29.1
15.4
Ogre/Nesēdi mājās
4
162
4
M U14
Krists
Buncis
2
0:36:03.1
14.3
5
182
1
M M5
Ints
Celmaraugs
2
0:38:39.5
13.3
Pukukurjers
6
186
2
M M5
Lauris
Sniķers
2
0:38:47.1
13.3
Velotreniņi.lv
7
184
3
M M5
Juris
Kuzņecovs
2
0:38:50.4
13.3
Selonia
8
170
5
M U14
Oskars Pauls
Štrauhmanis
2
0:39:04.0
13.2
Ķekavas NSS
9
169
6
M U14
Kristers Bruno
Štrauhmanis
2
0:39:22.1
13.1
Ķekavas NSS
10
159
1
W U16
Amanda Reilija
Zariņa
2
0:39:31.7
13.1
Baldones Riteņbraukšanas nodaļa
1. starts 3 apļi (12.9 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
Stat.
1
141
1
M U16
Kristers
Celitāns
3
0:49:09.2
15.7
VELO EXPRESS SCOTT
2
143
2
M U16
Justs
Jurka
3
0:49:09.3
15.7
VELO EXPRESS SCOTT
3
150
3
M U16
Justinas
Pavlovas
3
0:49:36.6
15.6
DSK Minu
4
147
4
M U16
Kristaps
Leibuks
3
0:51:19.2
15.1
Carnikava
5
144
5
M U16
Davis
Kalnins
3
0:52:06.7
14.9
Velotrenini.lv
6
152
6
M U16
Rauls
Ukins
3
0:52:27.0
14.8
LiVelo/Zelta Zeme
7
149
7
M U16
Krišjānis
Lejiņš
3
0:53:29.9
14.5
Giant & Liv Team Latvia
8
140
8
M U16
Ričards
Austers
3
0:54:00.2
14.3
KS Sporta klubs
9
142
9
M U16
Gustavs
Gidrevics
3
1:00:34.4
12.8
Velo Saldus
10
139
10
M U16
Dāvis
Aizpurietis
3
1:01:21.4
12.6
Carnikava