Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Velo diena Iecavā 2021
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
VELOBRAUCIENS (26 km) / Z
V
Num
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
Stat
1
60
Toms
Baumerts
0:45:59.6
33.9
Ķekavas NSS
2
97
Kristers
Štrauhmanis
0:50:12.3
+4:12.7
31.1
Ķekavas NSS
3
98
Oskars
Štrauhmanis
0:52:33.7
+6:34.1
29.7
Ķekavas NSS
4
150
Rudolfs
Zujevs
0:52:34.2
+6:34.6
29.7
RRS
5
128
Kārlis
Klaužs
0:56:48.4
+10:48.8
27.5
RRS
6
142
Markuss
Žilinskis
1:14:00.4
+28:00.7
21.1
Zilis un Ko
7
180
Markuss
Timermanis
1:15:38.4
+29:38.8
20.6
8
125
Rainers
Viļums
1:20:03.6
+34:03.9
19.5
9
166
Kārlis
Kazāks
1:27:46.0
+41:46.3
17.8
MK
157
Justs Uga
Umblejs
DNF
15.0
velotreniņi.lv
Izst.
VELOBRAUCIENS (26 km) / M
V
Num
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
Stat
1
127
Ieva
Jurēviča
0:50:13.6
31.1
rrs alfa
2
29
Samanta
Roziņa
1:03:55.9
+13:42.3
24.4
Latvian Cycling Girls
3
143
Sofija
Feldmane
1:24:23.9
+34:10.3
18.5
4
106
Amanda
Rozentāle
1:43:02.1
+52:48.5
15.1
VELOBRAUCIENS (26 km) / JV
V
Num
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
Stat
1
167
Rodrigo
Beļajevs
0:37:57.6
41.1
RRS
2
168
Mikus Rūdolfs
Stelps
0:39:50.9
+1:53.3
39.1
EVELO TEAM/ RRS
3
140
Jēkabs
Zujevs
0:42:47.9
+4:50.3
36.5
RRS
4
137
Marks
Jakobsons
0:47:38.3
+9:40.7
32.7
5
158
Toms
Strēlis
0:50:12.3
+12:14.7
31.1
RRS/VELOSHOPS
6
135
Artis
Duklavs
0:56:46.6
+18:48.9
27.5
Bauskas Būvmateriālu tirgus
7
100
Reinis
Putāns
1:08:20.5
+30:22.9
22.8
Žagatas
8
133
Dans
Bastons
1:09:09.5
+31:11.9
22.6
9
176
Reinis
Linejs
1:22:55.2
+44:57.5
18.8
Lineji
10
178
Emīls
Zālītis
1:43:53.2
+65:55.6
15.0
RRS Alfa
134
Daniels
Vasiljevs
Velo centrs
Izst.
VELOBRAUCIENS (26 km) / JS
V
Num
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
Stat
1
171
Patrīcija
Priede
1:10:59.7
22.0
AGROTRAC
2
152
Lelde
Podniece
1:23:06.3
+12:06.6
18.8
3
153
Loreta
Krikuna
1:23:09.6
+12:09.9
18.8
VELOBRAUCIENS (26 km) / V
V
Num
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
Stat
1
1
Ģirts
Cirvelis
0:37:54.5
41.2
Roadex
2
94
Jānis
Baltušs
0:37:55.3
+0:00.8
41.1
Bauskas velokomanda
3
118
Jānis
Rubiks
0:39:36.3
+1:41.7
39.4
DAKO Ziemeļvidzeme
4
147
Niklāvs
Boļšis
0:39:36.3
+1:41.7
39.4
5
24
Arvils
Vikštrems
0:40:11.2
+2:16.6
38.8
Velo+ Bottari Baltic
6
9
Romans
Trojanovs
0:40:11.6
+2:17.0
38.8
Velo+ Bottari Baltic
7
33
Oskars
Švāgers
0:40:11.6
+2:17.0
38.8
Bauskas velokomanda
8
53
Elvijs
Millers
0:41:32.3
+3:37.7
37.6
Velo+ Bottari Baltic
9
141
Roberts
Fimbauers
0:41:58.8
+4:04.2
37.2
#nightrideriga
10
11
Martins
Aleksejevs
0:41:59.0
+4:04.4
37.2
Veču lauks
11
174
Edijs
Šaicāns
0:42:02.3
+4:07.8
37.1
12
119
Mārtiņš
Šteins
0:42:19.6
+4:25.0
36.9
13
75
Raitis
Bēmers
0:42:28.1
+4:33.6
36.7
Baldones velokomanda
14
50
Andrejs
Lipskis
0:42:31.1
+4:36.5
36.7
Flatland Warriors
15
129
Jānis
Beseris
0:42:52.7
+4:58.1
36.4
16
79
Raitis
Cirvelis
0:43:24.2
+5:29.6
35.9
Roadex
17
103
Alvis
Mikovs
0:43:25.5
+5:30.9
35.9
18
8
Kaspars
Graudins
0:43:25.9
+5:31.4
35.9
Force Fix
19
25
Akeksandrs
Kurbatskis
0:43:26.2
+5:31.6
35.9
Velo+ Bottari Baltic
20
18
Ivars
Jurbergs
0:45:25.7
+7:31.2
34.3
Velo Iecava
21
181
Raivo
Reigass
0:45:59.2
+8:04.6
33.9
22
34
Lauris
Liepins
0:46:38.5
+8:43.9
33.4
23
85
Gatis
Pelēķis
0:47:31.6
+9:37.0
32.8
24
36
Raimonds
Priekulis
0:47:32.9
+9:38.3
32.8
25
40
Artis
Prikulis
0:47:35.1
+9:40.5
32.8
26
177
Antons
Liseckis
0:47:39.6
+9:45.1
32.7
LMT
27
62
Ilmārs
Misa
0:47:41.5
+9:46.9
32.7
Virsotne/MARMOT
28
19
Armands
Priekulis
0:47:47.4
+9:52.8
32.6
29
26
Alvis
Bringulis
0:47:49.0
+9:54.5
32.6
VELO EXPRESS SCOTT
30
88
Andris
Dreimanis
0:50:09.4
+12:14.8
31.1
31
74
Mārtiņš
Riņķis
0:50:11.5
+12:16.9
31.1
32
86
Toms
Kalviskis
0:50:13.1
+12:18.5
31.1
33
93
Jānis
Jansons
0:50:13.2
+12:18.6
31.1
Force Fix
34
66
Valērijs
Monskis
0:50:13.4
+12:18.9
31.1
35
84
Ritvars
Priede
0:50:21.2
+12:26.6
31.0
36
131
Deniss
Macevičs
0:52:06.2
+14:11.6
29.9
Bauskas velokomanda
37
72
Reinis
Upenieks
0:52:37.8
+14:43.2
29.6
38
21
Andrejs
Djatlo
0:53:59.3
+16:04.8
28.9
39
123
Emīls
Štāls
0:58:35.3
+20:40.7
26.6
40
169
Gatis
Stankevičs
0:58:35.8
+20:41.3
26.6
41
116
Ivo
Mosins
0:59:11.7
+21:17.1
26.4
Force Fix
42
58
Normunds
Feldmanis
0:59:13.2
+21:18.7
26.3
43
138
Kristaps
Ozols
0:59:55.4
+22:00.9
26.0
44
14
Mārtiņš
Urtāns
1:01:20.1
+23:25.6
25.4
45
69
Edgars
Krjukovs
1:03:16.1
+25:21.5
24.7
46
51
Martins
Viksna
1:04:37.3
+26:42.7
24.1
47
73
Kaspars
Mallons
1:04:41.6
+26:47.1
24.1
48
159
Andrejs
Balika
1:09:44.2
+31:49.7
22.4
49
48
Jānis
Bāliņš
1:11:51.9
+33:57.4
21.7
50
56
Jurijs
Nazarovs
1:12:58.4
+35:03.8
21.4
51
117
Mihails
Haļitovs
1:14:09.0
+36:14.5
21.0
52
165
Māris
Kazāks
1:27:45.7
+49:51.2
17.8
MK
53
31
Andrejs
Pegasovs
1:43:53.2
+65:58.6
15.0
Velo+ Bottari Baltic
54
76
Ivars
Šteinbergs
1:43:54.5
+65:59.9
15.0
55
16
Sergejs
Konstantinovs
1:51:29.4
+73:34.8
14.0
VELOBRAUCIENS (26 km) / S
V
Num
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
Stat
1
146
Renāte
Rodionova
0:42:03.4
37.1
Ādaži
2
17
Anita
Antone
0:43:27.4
+1:24.0
35.9
Latvian Cycling Girls
3
172
Lana
Bugrova
0:50:17.3
+8:13.9
31.0
Velo+ Bottari Baltic
4
104
Marina
Harlamova
0:52:36.7
+10:33.2
29.7
Latvian Cycling Girls
5
27
Ilga
Bāliņa
0:55:16.6
+13:13.1
28.2
Latvian Cycling Girls
6
37
Līva
Priekule
0:56:43.6
+14:40.2
27.5
Latvian Cycling Girls
7
78
Sanda
Vasiļjeva
0:58:37.2
+16:33.7
26.6
Latvian Cycling Girls
8
102
Māra
Žeikare
0:58:37.2
+16:33.7
26.6
Latvian Cycling Girls
9
136
Krista
Belija
0:58:45.5
+16:42.1
26.5
10
28
Gunta
Roziņa
1:01:54.9
+19:51.4
25.2
Latvian Cycling Girls
11
70
Lita
Krjukova
1:03:16.1
+21:12.6
24.7
12
101
Līga
Skrīvele
1:04:42.2
+22:38.8
24.1
13
87
Linda
Mikanovska
1:05:10.3
+23:06.9
23.9
Latvian Cycling Girls
14
91
Inese
Bogdane
1:07:13.8
+25:10.4
23.2
15
110
Zanda
Stankeviča
1:08:05.7
+26:02.2
22.9
16
57
Gunita
Sermā
1:12:57.5
+30:54.1
21.4
17
179
Una
Timermane
1:15:38.7
+33:35.2
20.6
Latvian Cycling Girls
18
92
Liene
Smalkā
1:20:38.4
+38:35.0
19.3
19
59
Marina
Feldmane
1:21:15.1
+39:11.7
19.2
20
45
Agnese
Krūze
1:27:19.1
+45:15.7
17.9
21
55
Ieva
Gaile
1:34:48.3
+52:44.8
16.5
22
105
Dita
Niedrīte
1:43:00.7
+60:57.2
15.1
VELOBRAUCIENS (26 km) / K
V
Num
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
Stat
1
5
Igors
Rackovs
0:39:51.5
39.1
Velo+ Bottari Baltic
2
115
Valters
Cēsnieks
0:39:52.6
+0:01.0
39.1
3
23
Andrejs
Ahmerovs
0:40:13.6
+0:22.0
38.8
Velo+ Bottari Baltic
4
3
Gaitis
Kasperovičs
0:42:24.9
+2:33.4
36.8
Baldones velokomanda
5
145
Sergejs
Rodionovs
0:42:37.6
+2:46.0
36.6
Ādaži
6
22
Jānis
Vējons
0:43:24.3
+3:32.7
35.9
7
120
Dainis
Šīns
0:43:24.7
+3:33.1
35.9
8
107
Agris
Kalējs
0:43:25.2
+3:33.6
35.9
9
32
Andrejs
Pisarenko
0:43:27.1
+3:35.5
35.9
Velo+ Bottari Baltic
10
35
Guntis
Krūze
0:47:35.5
+7:43.9
32.8
Velo+ Bottari Baltic
11
170
Māris
Priede
0:48:21.8
+8:30.2
32.3
AGROTRAC
12
173
Edgars
Balodis
0:49:13.6
+9:22.0
31.7
Velo+ BottariBaltic
13
148
Normunds
Boļšis
0:50:20.8
+10:29.2
31.0
14
112
Gints
Cirvelis
0:51:05.6
+11:14.0
30.5
Roadex
15
124
Rolands
Gradkovskis
0:52:34.9
+12:43.3
29.7
16
42
Pēteris
Meņģelis
0:52:37.8
+12:46.2
29.6
17
68
Raimonds
Rubiķis
0:52:39.3
+12:47.7
29.6
18
54
Nikolajs
Lipskis
0:53:01.0
+13:09.4
29.4
Flatland Warriors
19
156
Aigars
Umblejs
0:54:34.6
+14:43.0
28.6
velotreniņi.lv
20
164
Mārtiņš
Serliņš
0:54:35.2
+14:43.6
28.6
21
161
Hubertus
Veldmeijer
0:54:40.8
+14:49.2
28.5
22
30
Rauls
Roziņš
0:54:43.8
+14:52.2
28.5
23
163
Rūdolfs Zigurds
Veide
0:58:36.7
+18:45.1
26.6
Latvello
24
49
Andis
Cers
0:58:37.2
+18:45.6
26.6
25
155
Jurs
Podnieks
1:02:11.4
+22:19.8
25.1
26
108
Ēriks
Kristapsons
1:02:46.2
+22:54.6
24.9
27
99
Salvis
Putāns
1:04:41.1
+24:49.5
24.1
Žagatas
28
96
Erlands
Krilovs
1:08:36.0
+28:44.5
22.7
29
126
Juris
Vovčoks
1:20:04.2
+40:12.6
19.5
30
175
Rolands
Linejs
1:22:55.2
+43:03.6
18.8
Lineji
VELOBRAUCIENS (26 km) / D
V
Num
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
Stat
1
20
Olga
Ballo
0:49:13.6
31.7
Velo+ Bottari Baltic
2
109
Evita
Belija
0:58:46.1
+9:32.4
26.5
3
111
Daiga
Skuja
1:01:00.7
+11:47.0
25.6
4
154
Gita
Podniece
1:02:11.6
+12:57.9
25.1
5
95
Ilze
Krilova
1:23:40.2
+34:26.6
18.6
6
46
Anita
Rācene
1:34:48.3
+45:34.6
16.5
7
121
Ligita
Pāruma
1:42:05.3
+52:51.7
15.3