Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Tomes MTB 2022
Top 10 pa distancēm
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
1
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
MARATONS (50 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
1
1
V30
Oskars
Muižnieks
2
1:50:58.5
27.0
DTG-MySport
2
2
2
V30
Lauris
Purniņš
2
1:54:06.2
26.3
DTG-MySport
3
10
1
V
Kārlis
Klismets
2
1:57:09.8
25.6
Giant & Liv Team Latvia
4
5
3
V30
Gints
Lūsis
2
1:57:12.7
25.6
DTG-MySport
5
34
2
V
Dainis
Bricis
2
1:57:36.9
25.5
6
7
4
V30
Juris
Damškalns
2
1:57:43.2
25.5
DTG-MySport
7
3
5
V30
Uldis
Ālītis
2
1:58:08.7
25.4
DTG-MySport
8
74
3
V
Kristaps
Kārkliņš
2
2:03:14.4
24.3
DAKO-Ziemeļvidzeme
9
44
4
V
Oskars
Dankbārs
2
2:03:15.4
24.3
Giant & Liv Team Latvia
10
144
5
V
Jēkabs
Vītols
2
2:03:37.9
24.3
Veloprofs.lv
PUSMARATONS (25 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
266
1
VJun
Alberts
Smilktens
1
1:01:06.3
24.5
KS Sporta klubs
2
262
1
V14
Rihards
Lozbers
1
1:01:17.8
24.5
DTG-MySport
3
265
2
VJun
Artjoms
Sergijevics
1
1:01:42.9
24.3
VELO EXPRESS SCOTT
4
263
2
V14
Alvils
Pētersons
1
1:02:02.7
24.2
Riteņvasara
5
260
1
VJ
Kristaps
Leibuks
1
1:03:15.5
23.7
Carnikava
6
256
2
VJ
Justs
Jurka
1
1:04:08.6
23.4
VELO EXPRESS SCOTT
7
257
3
V14
Helvijs
Kancers
1
1:05:46.2
22.8
BELO Cycling Project
8
259
3
VJ
Didzis
Lazdiņš
1
1:06:23.0
22.6
DSS
9
251
4
V14
Krists
Buncis
1
1:07:08.5
22.3
10
273
3
VJun
Renārs
Zadvinskis
1
1:07:13.8
22.3
KS Sporta klubs
Bērnu1 (0.2 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
1031
1
ZM3
Austra
Lāce
1
0:01:36.1
7.5
2
1064
2
ZM3
Raimonds
Tūtāns
1
0:01:45.9
6.8
3
1033
3
ZM3
Iļja
Mozins
1
0:01:56.2
6.2
4
1002
4
ZM3
Ričards Leo
Baumanis
1
0:01:57.6
6.1
LiVelo / Zelta Zeme
5
1019
5
ZM3
Everts
Kalnups
1
0:03:40.1
3.3
6
1007
6
ZM3
Šarlote
Briede
1
0:04:06.8
2.9
Bērnu2 (0.4 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
1054
1
ZM5
Ārons
Šaicāns
2
0:01:51.3
12.9
2
1039
2
ZM5
Jekaterina
Podoroga
2
0:01:59.5
12.0
3
1001
3
ZM5
Roberts
Ančs
2
0:02:01.7
11.8
4
1067
4
ZM5
Renāte
Bāre
2
0:02:16.8
10.5
Tomes Tīģeri
5
1043
5
ZM5
Annija
Purniņa
2
0:02:32.6
9.4
DTG-MySport
6
1059
6
ZM5
Lība
Teiviša
2
0:02:35.5
9.3
Riteņvasara
7
1024
7
ZM5
Henrijs Šarls
Kļumels
2
0:02:36.8
9.2
8
1053
8
ZM5
Alens
Šaicāns
2
0:02:52.9
8.3
9
1070
9
ZM5
Henrijs
Smilelsiņš
2
0:03:15.3
7.4
10
1065
10
ZM5
Marks
Lipsbergs
2
0:03:39.9
6.5
Bērnu3 (0.7 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
1014
1
Z7
Artūrs
Hansons
1
0:04:25.9
9.5
Riteņvasara
2
1018
2
Z7
Dominiks Jēkabs
Jurēvičs
1
0:04:26.7
9.4
RRS Alfa
3
1056
1
M7
Marta
Šnepa-Šnepe
1
0:04:28.4
9.4
Riteņvasara
4
1049
3
Z7
Olivers
Sīlis
1
0:04:28.6
9.4
5
1048
4
Z7
Martins
Sergijevics
1
0:04:48.3
8.7
VELO EXPRESS SCOTT
6
1016
2
M7
Laura
Incenberga
1
0:05:10.2
8.1
Riteņvasara
7
1004
5
Z7
Miķelis
Beļūns
1
0:05:13.5
8.0
8
1028
3
M7
Paula
Kreile
1
0:05:21.9
7.8
9
1051
6
Z7
Hūberts
Slaide
1
0:08:10.5
5.1
10
1066
7
Z7
Tomass
Mekšs
1
0:47:35.0
0.9
Bērnu4 (1.4 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
1020
1
M9
Milena
Karlsone
1
0:06:27.0
13.0
Ķekavas NSS
2
1017
1
Z9
Rūdolfs
Jansons
1
0:06:35.4
12.7
VELO EXPRESS SCOTT
3
1036
2
Z9
Tomass
Pekuss
1
0:06:36.3
12.7
Ķekavas NSS
4
1052
2
M9
Sofija
Šaicāne
1
0:06:44.7
12.5
5
1026
3
Z9
Kārlis
Knops
1
0:07:09.7
11.7
BMX Ādaži
6
1011
4
Z9
Roberts
Garda
1
0:07:10.4
11.7
7
1038
5
Z9
Arsenijs
Podoroga
1
0:07:38.2
11.0
8
1032
6
Z9
Emīls
Lācis
1
0:07:39.9
11.0
9
1003
3
M9
Elīza
Beļūna
1
0:07:42.6
10.9
10
1060
4
M9
Ieva Silvija
Tilko
1
0:07:46.3
10.8
Riteņvasara
Bērnu5 (2.1 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
1057
1
Z12
Oskars
Štrauhmanis
1
0:07:47.4
16.2
Ķekavas NSS
2
1021
2
Z12
Kristers
Karlsons
1
0:07:56.3
15.9
Ķekavas NSS
3
1015
3
Z12
Mārtiņš
Ice
1
0:08:23.3
15.0
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
4
1037
4
Z12
Raimonds
Pilenieks
1
0:08:27.1
14.9
Ķekavas NSS
5
1061
5
Z12
Olivers
Vaisūns
1
0:08:33.5
14.7
Ķekavas NSS
6
1005
6
Z12
Rihards
Bondars
1
0:08:36.6
14.6
RRS
7
1041
7
Z12
Adrians
Purlaurs
1
0:08:50.8
14.2
Ķekavas NSS
8
1029
8
Z12
Gustavs
Kreilis
1
0:08:51.8
14.2
9
1023
1
M12
Šarlote
Kļumele
1
0:09:27.2
13.3
RRS
10
1045
2
M12
Samanta
Roziņa
1
0:09:34.7
13.2
Latvian Cycling Girls