Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Skrējiens apkārt Zāģezeram 2021
Top 6 pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
1
Top 6 pa dzimumiem
10km (10 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
min/km
Pārstāv
1
1626
1
1-V40 (1981.-1990.)
Arnis
Ozoliņš
0:32:57.8
3.3
SK TĒRAUDS/ VALKA
2
1644
1
1-V30 (1991.-2002.)
Rihards
Linte
0:33:14.7
3.3
3
1619
2
1-V40 (1981.-1990.)
Artūrs
Pauliņš
0:33:35.5
3.4
Scott running Latvia
4
1642
1
1-V18 (2003.<)
Renārs
Ruģelis
0:35:50.9
3.6
SK "Tērauds"
5
1605
3
1-V40 (1981.-1990.)
Ilgvars
Šmits
0:37:03.7
3.7
Velohooligans/Ķeizari- 1
6
1636
1
1-V55+ (<1965.)
Antis
Zunda
0:37:08.6
3.7
10km (10 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
min/km
Pārstāv
1
1638
1
1-S18 (2003.<)
Marta Luize
Pētersone
0:42:07.8
4.2
Scott Running Latvia
2
1602
1
1-S30 (1991.-2002.)
Laura
Savicka
0:44:34.2
4.5
Smiltene
3
1613
1
1-S55 (1966.-1980.)
Dace
Liepiņa
0:48:40.3
4.9
DAKO-Ziemeļvidzeme
4
1639
1
1-S40 (1981.-1990.)
Kristīne
Krastiņa
0:50:52.5
5.1
3km (3 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
min/km
Pārstāv
1
1640
1
3-V18 (2003.<)
Edmunds
Mertens
0:12:05.2
4.0
Valkas novada BJSS
2
1612
1
3-V55+ (<1965.)
Aldis
Gromulis
0:15:10.8
5.1
3km (3 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
min/km
Pārstāv
1
1610
1
3-S18 (2003.<)
Angelina
Lahina
0:13:39.5
4.6
Valkas novada BJSS
2
1606
2
3-S18 (2003.<)
Evelīna
Breidaka
0:14:00.9
4.7
Valkas novada BJSS
3
1647
3
3-S18 (2003.<)
Līva
Cibuļska
0:16:04.4
5.4
Valkas novada BJSS
5km (5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
min/km
Pārstāv
1
1641
1
2-V30 (1991.-2002.)
Agnis
Stulpinskis
0:16:49.9
3.4
Valmieras Vieglatlētikas klubs
2
1604
1
2-V18 (2003.<)
Daniels
Šimaņecs
0:17:30.5
3.5
Valmiera
3
1621
1
2-V55 (1966.-1980.)
Gatis
Melgalvis
0:19:04.5
3.8
Valmieras Velo Vienība
4
1649
2
2-V18 (2003.<)
Toms Rainers
Feldmanis
0:19:05.9
3.8
Valkas novada BJSS
5
1614
2
2-V55 (1966.-1980.)
Aigars
Feldmanis
0:21:40.2
4.3
Ērģeme
6
1648
1
2-V55+ (<1965.)
Agris
Knope
0:27:18.5
5.5
5km (5 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
min/km
Pārstāv
1
1650
1
2-S18 (2003.<)
Laura
Ruģele
0:21:44.7
4.3
SS Arkādija
2
1629
1
2-S30 (1991.-2002.)
Džuljeta
Jēkabsone
0:22:54.3
4.6
Valmieras Bērnu Sporta skola
3
1628
2
2-S30 (1991.-2002.)
Karīna
Harkina
0:25:49.7
5.2
DAKO-Ziemeļvidzeme
4
1632
1
2-S55 (1966.-1980.)
Kaja
Tättar
0:26:44.9
5.3
5A Valka/LV