Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
S! Peld 2022, 1. posms
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
1
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
25m (0.025 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
Pārstāv
1
101071
1
V9
Gusts
Bērziņš
1
0:00:23.7
15.8
0:00:23 (1)
0:00:23 (1)
Siguldas sporta skola
2
101073
2
V9
Markus
Krasovskis
1
0:00:24.8
+0:01.0
16.6
0:00:24 (2)
0:00:24 (2)
Siguldas sporta skola
3
101064
3
V9
Semjons
Ribaks
1
0:00:28.4
+0:04.7
19.0
0:00:28 (3)
0:00:28 (3)
Sporta klubs Vētra
4
101074
4
V9
Ralfs
Leimanis
1
0:00:29.0
+0:05.2
19.4
0:00:29 (4)
0:00:29 (4)
Sss
5
101063
5
V9
Antons
Raudiv
1
0:00:29.2
+0:05.4
19.5
0:00:29 (5)
0:00:29 (5)
Sporta klubs Vētra
6
101061
6
V9
Alberts
Pumpurs
1
0:00:31.6
+0:07.8
21.1
0:00:31 (6)
0:00:31 (6)
SSS
7
101062
7
V9
Martins
Garjānis
1
0:00:32.0
+0:08.3
21.4
0:00:32 (7)
0:00:32 (7)
Siguldas Sporta Skola
8
101053
8
V9
Pauls
Bite
1
0:00:32.1
+0:08.3
21.4
0:00:32 (8)
0:00:32 (8)
Siguldas sporta skola
9
101052
9
V9
Jēkabs
Krūklis
1
0:00:32.5
+0:08.8
21.7
0:00:32 (9)
0:00:32 (9)
Siguldas sporta skola
10
101072
10
V9
Hugo
Jakupāns
1
0:00:33.1
+0:09.3
22.1
0:00:33 (10)
0:00:33 (10)
Siguldas sporta skola
11
101051
11
V9
Haralds
Viducis
1
0:00:51.0
+0:27.3
34.1
0:00:51 (11)
0:00:51 (11)
Siguldas Sporta centrs
12
101084
12
V9
Torims
Rodrigo
1
0:00:58.6
+0:34.9
39.1
0:00:58 (12)
0:00:58 (12)
25m (0.025 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
Pārstāv
1
101042
1
S9
Margarita
Pavlova
1
0:00:20.7
13.8
0:00:20 (1)
0:00:20 (1)
Siguldas Sporta Skola
2
101041
2
S9
Tīna Lote
Oliņa
1
0:00:20.8
+0:00.0
13.9
0:00:20 (2)
0:00:20 (2)
Gauja
3
101034
3
S9
Eva
Čirjevska
1
0:00:23.4
+0:02.6
15.6
0:00:23 (3)
0:00:23 (3)
Gauja
4
101031
4
S9
Skobejeva
Aleksandra
1
0:00:24.4
+0:03.6
16.3
0:00:24 (4)
0:00:24 (4)
5
101043
5
S9
Dārta
Jankeviča
1
0:00:29.3
+0:08.5
19.5
0:00:29 (5)
0:00:29 (5)
SSG
6
101024
6
S9
Līzbete
Želņina
1
0:00:32.7
+0:12.0
21.9
0:00:32 (6)
0:00:32 (6)
7
101013
7
S9
Evita
Rukkalne
1
0:00:33.6
+0:12.8
22.4
0:00:33 (7)
0:00:33 (7)
8
101014
8
S9
Arta
Drozdova
1
0:00:34.7
+0:14.0
23.2
0:00:34 (8)
0:00:34 (8)
Siguldas sporta skola
9
101033
9
S9
Kaiva
Kazāka
1
0:00:37.3
+0:16.5
24.9
0:00:37 (9)
0:00:37 (9)
10
101044
10
S9
Paula
Lazdāne
1
0:00:37.7
+0:17.0
25.2
0:00:37 (10)
0:00:37 (10)
Siguldas Sporta skola
11
101012
11
S9
Helēna
Tilgase
1
0:00:41.2
+0:20.5
27.5
0:00:41 (11)
0:00:41 (11)
Siguldas Sporta skola.
12
101022
12
S9
Emīlija Nora
Pabērza
1
0:00:45.5
+0:24.8
30.4
0:00:45 (12)
0:00:45 (12)
Siguldas Sporta centrs
50m (0.05 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
Pārstāv
1
102144
1
V13
Oskars Mikus
Ermansons
1
0:00:34.0
11.4
0:00:34 (1)
0:00:34 (1)
2
102143
2
V13
Rafaels
Velcis
1
0:00:35.6
+0:01.5
11.9
0:00:35 (2)
0:00:35 (2)
Siguldas sporta skola
3
102153
3
V13
Mareks
Bočkarevs
1
0:00:36.1
+0:02.0
12.1
0:00:36 (3)
0:00:36 (3)
Siguldas Sporta Skola
4
102154
4
V13
Bruno
Parfenkovi
1
0:00:36.2
+0:02.1
12.1
0:00:36 (4)
0:00:36 (4)
Siguldas sporta skola
5
102142
5
V13
Arsenijs
Mihailovs
1
0:00:37.0
+0:02.9
12.4
0:00:37 (5)
0:00:37 (5)
Siguldas sporta skola
6
102152
6
V13
Bruno
Binerts
1
0:00:37.1
+0:03.0
12.4
0:00:37 (6)
0:00:37 (6)
7
102163
7
V13
Nimma
Klavs Armands
1
0:00:37.5
+0:03.4
12.5
0:00:37 (7)
0:00:37 (7)
Siguldas sporta skola
8
102081
1
V11
Alberts Frīdrihs
Teibe
1
0:00:38.0
+0:03.9
12.7
0:00:38 (8)
0:00:38 (8)
Apex
9
102164
8
V13
Blūms
Matīss
1
0:00:39.0
+0:05.0
13.0
0:00:39 (9)
0:00:39 (9)
Siguldas sporta skola
10
102151
9
V13
Indriķis
Nuķis
1
0:00:39.3
+0:05.2
13.1
0:00:39 (10)
0:00:39 (10)
11
102073
2
V11
Patriks
Ļeonovs
1
0:00:39.8
+0:05.7
13.3
0:00:39 (11)
0:00:39 (11)
Siguldas sporta skola
12
102052
3
V11
Ēriks
Janovs
1
0:00:40.6
+0:06.5
13.5
0:00:40 (12)
0:00:40 (12)
SK Gauja
13
102161
10
V13
Veidemanis
Ernests
1
0:00:41.3
+0:07.2
13.8
0:00:41 (13)
0:00:41 (13)
14
102162
4
V11
Turauskis
Marats
1
0:00:41.5
+0:07.4
13.8
0:00:41 (14)
0:00:41 (14)
15
102083
5
V11
Kārlis
Āboliņš
1
0:00:41.5
+0:07.5
13.9
0:00:41 (15)
0:00:41 (15)
Siguldas Sporta Skola
16
102084
6
V11
Miks
Oliņš
1
0:00:43.6
+0:09.5
14.5
0:00:43 (16)
0:00:43 (16)
Gauja
17
102072
7
V11
Nikita
Mirošins
1
0:00:45.3
+0:11.2
15.1
0:00:45 (17)
0:00:45 (17)
Sporta klubs Vētra
18
102064
8
V11
Alberts
Beinerts
1
0:00:46.1
+0:12.0
15.4
0:00:46 (18)
0:00:46 (18)
SSS
19
102074
9
V11
Kristers
Rozentāls
1
0:00:46.8
+0:12.7
15.6
0:00:46 (19)
0:00:46 (19)
Siguldas sporta skola
20
102124
11
V13
Edvards
Pumpurs
1
0:00:47.9
+0:13.8
16.0
0:00:47 (20)
0:00:47 (20)
Siguldas sporta skola
21
102082
10
V11
Deniss
Jukovs
1
0:00:49.3
+0:15.2
16.5
0:00:49 (21)
0:00:49 (21)
SK Gauja
22
102132
12
V13
Artis
Dambītis
1
0:00:49.7
+0:15.6
16.6
0:00:49 (22)
0:00:49 (22)
Peldētapmācības grupa
23
102133
13
V13
Uvis
Narnickis
1
0:00:50.2
+0:16.1
16.8
0:00:50 (23)
0:00:50 (23)
Ziemeļpols
24
102061
11
V11
Henrijs
Vīgants
1
0:00:50.4
+0:16.3
16.8
0:00:50 (24)
0:00:50 (24)
Līdaciņas
25
102122
14
V13
Kristians
Blūmiņš
1
0:00:52.6
+0:18.5
17.5
0:00:52 (25)
0:00:52 (25)
26
102071
12
V11
Egors
Husnudinovs
1
0:00:55.9
+0:21.8
18.6
0:00:55 (26)
0:00:55 (26)
Sporta klubs Vētra
27
102054
13
V11
Gundars
Dūda-Čačs
1
0:00:56.2
+0:22.1
18.7
0:00:56 (27)
0:00:56 (27)
Siguldas sporta skola
28
102134
15
V13
Marks
Nevlers
1
0:00:56.7
+0:22.6
18.9
0:00:56 (28)
0:00:56 (28)
SK Ziemeļpols / SSS
29
102053
14
V11
Jānis
Krūmiņš
1
0:01:02.6
+0:28.5
20.9
0:01:02 (29)
0:01:02 (29)
30
102051
15
V11
Markuss
Lebedoks
1
0:01:04.5
+0:30.4
21.5
0:01:04 (30)
0:01:04 (30)
MT-1
31
102063
16
V11
Mārtiņš
Rukkalns
1
0:01:04.8
+0:30.7
21.6
0:01:04 (31)
0:01:04 (31)
32
102062
17
V11
Arnolds
Krūmiņš
1
0:01:11.2
+0:37.1
23.7
0:01:11 (32)
0:01:11 (32)
50m (0.05 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
Pārstāv
1
102112
1
S13
Anete
Anspoka
1
0:00:32.8
11.0
0:00:32 (1)
0:00:32 (1)
Siguldas Sporta skola
2
102111
2
S13
Beatrise
Leja
1
0:00:35.4
+0:02.5
11.8
0:00:35 (2)
0:00:35 (2)
Sporta klubs Vētra
3
102104
3
S13
Varvara
Gurjeva
1
0:00:35.6
+0:02.7
11.9
0:00:35 (3)
0:00:35 (3)
Sporta klubs Vētra
4
102103
4
S13
Polina
Pavlova
1
0:00:37.4
+0:04.5
12.5
0:00:37 (4)
0:00:37 (4)
Siguldas Sporta Skola
5
102113
5
S13
Sanija
Ķēde
1
0:00:37.6
+0:04.7
12.6
0:00:37 (5)
0:00:37 (5)
SSS
6
102031
1
S11
Undīne
Bērziņa
1
0:00:38.9
+0:06.0
13.0
0:00:38 (6)
0:00:38 (6)
Siguldas sporta skola
7
102114
6
S13
Elza
Zelča
1
0:00:39.9
+0:07.0
13.3
0:00:39 (7)
0:00:39 (7)
SK Ziemeļpols / SSS
8
102043
2
S11
Enija
Štrassere
1
0:00:40.2
+0:07.3
13.4
0:00:40 (8)
0:00:40 (8)
Siguldas sporta skola
9
102042
3
S11
Rota
Zvaigzne
1
0:00:42.5
+0:09.6
14.2
0:00:42 (9)
0:00:42 (9)
MT-3
10
102041
4
S11
Asnāte
Bērtiņa
1
0:00:42.7
+0:09.8
14.2
0:00:42 (10)
0:00:42 (10)
Siguldas Sporta Skola
11
102044
5
S11
Elza
Grīnberga
1
0:00:42.7
+0:09.8
14.2
0:00:42 (11)
0:00:42 (11)
12
102094
7
S13
Alesija
Terlanova
1
0:00:47.2
+0:14.3
15.8
0:00:47 (12)
0:00:47 (12)
SSS/ sk Ziemeļpols
13
102093
8
S13
Dita
Pazāne
1
0:00:47.4
+0:14.5
15.8
0:00:47 (13)
0:00:47 (13)
14
102033
6
S11
Madara Daniela
Skrastiņa
1
0:00:47.9
+0:15.0
16.0
0:00:47 (14)
0:00:47 (14)
15
102012
7
S11
Alise
Anspoka
1
0:00:48.5
+0:15.6
16.2
0:00:48 (15)
0:00:48 (15)
Gauja
16
102092
9
S13
Esmeralda
Janova
1
0:00:49.9
+0:17.0
16.6
0:00:49 (16)
0:00:49 (16)
SK Gauja
17
102011
8
S11
Adele
Kurpniece
1
0:00:52.7
+0:19.9
17.6
0:00:52 (17)
0:00:52 (17)
18
102102
10
S13
Anna
Grīnberga
1
0:00:53.4
+0:20.5
17.8
0:00:53 (18)
0:00:53 (18)
SSC Delfīni
19
102032
9
S11
Greta
Džermano
1
0:00:59.3
+0:26.5
19.8
0:00:59 (19)
0:00:59 (19)
20
102021
10
S11
Estere
Cirjevska
1
0:01:01.4
+0:28.5
20.5
0:01:01 (20)
0:01:01 (20)
Gauja
21
102173
11
S11
Zeltiņa
Elza
1
0:01:02.8
+0:30.0
21.0
0:01:02 (21)
0:01:02 (21)
22
102024
12
S11
Sofija
Kiseļova
1
0:01:04.6
+0:31.7
21.5
0:01:04 (22)
0:01:04 (22)
S/K Gauja
23
102172
13
S11
Skobejeva
Anna Marija
1
0:01:05.0
+0:32.1
21.7
0:01:05 (23)
0:01:05 (23)
24
102023
14
S11
Adele
Sauša
1
0:01:05.3
+0:32.4
21.8
0:01:05 (24)
0:01:05 (24)
25
102171
15
S11
Mazure
Kate
1
0:01:09.1
+0:36.2
23.0
0:01:09 (25)
0:01:09 (25)
26
102014
16
S11
Elza
Pastare
1
0:01:11.2
+0:38.4
23.8
0:01:11 (26)
0:01:11 (26)
Siguldas sporta centrs
27
102182
17
S11
Stīpniece
Amanda
1
0:01:12.8
+0:39.9
24.3
0:01:12 (27)
0:01:12 (27)
28
102022
18
S11
Estere
Lavrinoviča
1
0:01:17.9
+0:45.0
26.0
0:01:17 (28)
0:01:17 (28)
29
102034
19
S11
Alise
Poļakova
1
0:01:21.3
+0:48.4
27.1
0:01:21 (29)
0:01:21 (29)
Siguldas peldētapmācības skola
30
102184
20
S11
Kāknēna
Māra
1
0:01:26.8
+0:53.9
28.9
0:01:26 (30)
0:01:26 (30)
100m (0.1 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
Pārstāv
1
103043
1
V Open
Dāvis
Paeglis
2
0:01:01.6
10.3
0:00:29 (1)
0:00:29 (1)
0:01:01 (1)
0:00:32 (1)
2
103022
1
V15
Toms
Balanass
2
0:01:06.9
+0:05.2
11.2
0:00:31 (2)
0:00:31 (2)
0:01:06 (2)
0:00:35 (2)
Siguldas sporta skola
3
103023
2
V15
Anrijs
Apsītis
2
0:01:08.4
+0:06.7
11.4
0:00:32 (3)
0:00:32 (3)
0:01:08 (3)
0:00:36 (3)
Siguldas sporta skola
4
103024
3
V15
Rostislavs
Pavlovs
2
0:01:14.7
+0:13.0
12.5
0:00:35 (4)
0:00:35 (4)
0:01:14 (4)
0:00:38 (4)
Siguldas Sporta Skola
5
103021
4
V15
Henrijs
Polis
2
0:01:18.1
+0:16.4
13.0
0:00:36 (5)
0:00:36 (5)
0:01:18 (5)
0:00:41 (5)
SSS
6
103052
1
V40+
Valentins
Pavlovs
2
0:01:36.4
+0:34.7
16.1
0:00:39 (6)
0:00:39 (6)
0:01:36 (6)
0:00:56 (6)
7
103053
2
V40+
Arnis
Janovs
2
0:01:42.8
+0:41.1
17.1
0:00:41 (7)
0:00:41 (7)
0:01:42 (7)
0:01:01 (7)
individ.
100m (0.1 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
Pārstāv
1
103012
1
S15
Emilija
Strazdiņa
2
0:01:02.6
10.4
0:00:29 (1)
0:00:29 (1)
0:01:02 (1)
0:00:33 (1)
Siguldas sporta skola
2
103061
2
S15
Brantkalne
Elīna
2
0:01:10.9
+0:08.2
11.8
0:00:33 (2)
0:00:33 (2)
0:01:10 (2)
0:00:37 (2)
3
103062
3
S15
Zālmane
Ance
2
0:01:15.7
+0:13.1
12.6
0:00:35 (3)
0:00:35 (3)
0:01:15 (3)
0:00:40 (3)
4
103011
4
S15
Letīcija
Ļeonova
2
0:01:23.1
+0:20.4
13.9
0:00:38 (4)
0:00:38 (4)
0:01:23 (4)
0:00:44 (4)
Siguldas skorta skola
5
103014
5
S15
Marta
Bērziņa
2
0:01:31.2
+0:28.6
15.2
0:00:41 (5)
0:00:41 (5)
0:01:31 (5)
0:00:49 (5)
6
103033
1
S Open
Olita
Viduce
2
0:01:35.5
+0:32.9
15.9
0:00:44 (6)
0:00:44 (6)
0:01:35 (6)
0:00:50 (6)
SSS/SSC
7
103013
6
S15
Armanda
Kivriņa
2
0:01:46.9
+0:44.2
17.8
0:00:46 (8)
0:00:46 (8)
0:01:46 (7)
0:01:00 (7)
SK Ziemeļpols / SSS
8
103032
1
S17
Sofija
Puciello
2
0:01:49.5
+0:46.8
18.3
0:00:45 (7)
0:00:45 (7)
0:01:49 (8)
0:01:03 (8)
Ziemeļpols