Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
MAXIMA bērnu brauciens 2021, 5. posms
Rezultāti pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
1
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Bērnu 1000m (1 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
2008
1
Zēni (2013.dz.g.)
Emīls
Lācis
1
0:02:19.4
25.8
2
2007
2
Zēni (2013.dz.g.)
Rūdolfs
Jansons
1
0:02:22.8
+0:03.3
25.2
3
1013
1
Zēni (2014.dz.g.)
Rūdis Dāvis
Zariņš
1
0:02:23.4
+0:03.9
25.1
Ķekavas NSS
4
2001
3
Zēni (2013.dz.g.)
Regnārs
Ukins
1
0:02:25.5
+0:06.1
24.7
5
2024
4
Zēni (2013.dz.g.)
Toms
Knostenbergs
1
0:02:30.8
+0:11.3
23.9
LMTB
6
1019
2
Zēni (2014.dz.g.)
Klāvs
Rozenbergs
1
0:02:32.8
+0:13.3
23.6
7
1018
3
Zēni (2014.dz.g.)
Oskars
Bondars
1
0:02:42.1
+0:22.6
22.2
8
1012
4
Zēni (2014.dz.g.)
Emīls
Freibergs
1
0:03:06.5
+0:47.0
19.3
9
2028
5
Zēni (2013.dz.g.)
Dāvis
Brenards
1
0:03:11.2
+0:51.7
18.8
10
2003
6
Zēni (2013.dz.g.)
Daniels
Homko
1
0:03:14.5
+0:55.1
18.5
DAKO Ziemeļvidzeme
11
1033
5
Zēni (2014.dz.g.)
Renārs
Dakša
1
0:03:28.2
+1:08.7
17.3
12
1032
6
Zēni (2014.dz.g.)
Gustavs
Kudelenskis
1
0:03:44.9
+1:25.4
16.0
Bērnu 1000m (1 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
2004
1
Meitenes (2013.dz.g.)
Sofija
Šaicāne
1
0:02:17.1
26.2
2
2002
2
Meitenes (2013.dz.g.)
Milena
Karlsone
1
0:02:22.4
+0:05.2
25.3
Ķekavas NSS
3
1014
1
Meitenes (2014.dz.g.)
Karolaina
Druka - Jaunzeme
1
0:02:40.3
+0:23.1
22.4
SK ASI / Riteņvasara
4
1001
2
Meitenes (2014.dz.g.)
Ieva Silvija
Tilko
1
0:02:44.6
+0:27.4
21.9
Riteņvasara
5
2006
3
Meitenes (2013.dz.g.)
Samanta
Luberte
1
0:02:54.8
+0:37.7
20.6
6
2022
4
Meitenes (2013.dz.g.)
Amēlija
Žimante
1
0:02:55.4
+0:38.2
20.5
MTB Grobiņas novads
7
1004
3
Meitenes (2014.dz.g.)
Valērija
Semeņenko
1
0:03:02.1
+0:44.9
19.8
8
2010
5
Meitenes (2013.dz.g.)
Elīza
Kumska
1
0:03:12.6
+0:55.4
18.7
9
1009
4
Meitenes (2014.dz.g.)
Ava Senna
Marskella
1
0:03:42.5
+1:25.3
16.2
10
1034
5
Meitenes (2014.dz.g.)
Unita
Kārkliņa
1
0:03:44.9
+1:27.7
16.0
11
2027
6
Meitenes (2013.dz.g.)
Dārta
Gabranova
1
0:03:57.2
+1:40.0
15.2
Bērnu 2x1000m (2 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
4007
1
Zēni (2011.dz.g.)
Oskars
Štrauhmanis
2
0:04:01.4
29.8
Ķekavas NSS
2
4006
2
Zēni (2011.dz.g.)
Olivers
Vaisūns
2
0:04:07.8
+0:06.3
29.0
Ķekavas NSS
3
4008
3
Zēni (2011.dz.g.)
Alens
Ermanis-Marčenko
2
0:04:19.8
+0:18.4
27.7
4
4003
4
Zēni (2011.dz.g.)
Rihards
Bondars
2
0:04:24.0
+0:22.5
27.3
5
3012
1
Zēni (2012.dz.g.)
Jānis
Homko
2
0:04:32.8
+0:31.3
26.4
DAKO Ziemeļvidzeme
6
3003
2
Zēni (2012.dz.g.)
Adrians
Purlaurs
2
0:04:33.3
+0:31.8
26.3
ĶNSS
7
3023
3
Zēni (2012.dz.g.)
Metjū Filips
Mirks
2
0:04:54.0
+0:52.5
24.5
8
3011
4
Zēni (2012.dz.g.)
Adrians
Drāka
2
0:05:02.8
+1:01.3
23.8
9
3009
5
Zēni (2012.dz.g.)
Oskars Viljams
Marskells
2
0:05:16.5
+1:15.0
22.7
10
3006
6
Zēni (2012.dz.g.)
Deniss
Semeņenko
2
0:05:34.2
+1:32.7
21.5
11
3024
7
Zēni (2012.dz.g.)
Martins
Zviedris
1
0:02:42.5
22.1
Bērnu 2x1000m (2 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
4005
1
Meitenes (2011.dz.g.)
Lote
Lange
2
0:04:34.0
26.3
LiVelo / Zelta Zeme / Rozā Pantēras
2
3010
1
Meitenes (2012.dz.g.)
Katrīna
Hansone
2
0:05:03.1
+0:29.1
23.7
BELO Cycling Project
3
3013
2
Meitenes (2012.dz.g.)
Šarlote
Kļumele
2
0:05:15.3
+0:41.3
22.8
4
3002
3
Meitenes (2012.dz.g.)
Elza Sāra
Zariņa
2
0:05:17.3
+0:43.3
22.7
5
4019
2
Meitenes (2011.dz.g.)
Liene
Sniedzīte
2
0:05:43.5
+1:09.5
21.0
Troja
6
4002
3
Meitenes (2011.dz.g.)
Loreta
Zviedre
2
0:06:09.5
+1:35.5
19.5