Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
LVM MTB 2021, 5. posms
Top 6 pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
1
Top 6 pa dzimumiem
sporta (46.2 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
3
1
M-35 (1982.-1986.dz.g.)
Uldis
Ālītis
1:27:22.8
31.7
DTG-MySport
2
5
1
M (1987.-2002.dz.g.)
Kaspars
Serģis
1:27:23.5
31.7
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
3
151
2
M (1987.-2002.dz.g.)
Māris
Bogdanovičs
1:27:48.0
31.6
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
4
223
3
M (1987.-2002.dz.g.)
Alekss
Krasts
1:27:48.3
31.6
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
5
105
4
M (1987.-2002.dz.g.)
Andzs
Flaksis
1:27:49.8
31.6
DTG-MySport
6
204
2
M-35 (1982.-1986.dz.g.)
Juris
Damškalns
1:27:51.8
31.5
DTG-MySport
sporta (46.2 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
235
1
W
Lija
Laizāne
1:39:26.8
27.9
Eneicat RBH Global
2
42
2
W
Lelde
Ardava
1:40:12.9
27.7
Veloprofs.lv
3
43
3
W
Beate
Kovgere
1:40:49.8
27.5
EMU Mālpils sporta klubs
4
207
4
W
Renate
Rodionova
1:43:14.8
26.8
ĀdažiVelo
5
221
5
W
Anita
Antone
1:45:18.3
26.3
Latvian Cycling Girls
6
175
6
W
Madara
Āboma
1:51:50.1
24.8
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
mammadaba (31.5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
5060
1
M-12 (2009.-2010.dz.g.)
Rihards
Lozbers
1:03:03.3
30.0
DTG-MySport
2
5068
1
M-14 (2007.-2008.dz.g.)
Justs
Jurka
1:03:03.8
30.0
VELO EXPRESS SCOTT
3
5051
2
M-14 (2007.-2008.dz.g.)
Kristers
Celitāns
1:03:04.1
30.0
Garām ejot/Nanotev.lv
4
5052
3
M-14 (2007.-2008.dz.g.)
Alvils
Pētersons
1:03:04.8
30.0
5
5044
4
M-14 (2007.-2008.dz.g.)
Bruno
Brēde
1:04:33.6
29.3
LiVelo / Zelta Zeme
6
5027
5
M-14 (2007.-2008.dz.g.)
Helvijs
Kancers
1:04:34.1
29.3
BELO Cycling Project
mammadaba (31.5 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
5012
1
W-14 (2007.-2008.dz.g.)
Laura
Klismete
1:11:08.1
26.6
2
5080
1
W-12 (2009.-2010.dz.g.)
Kate
Skujiņa
1:11:08.1
26.6
WESS MOTORS TOYOTA
3
5010
2
W-14 (2007.-2008.dz.g.)
Ieva
Kalniņa
1:12:03.3
26.2
VeloRīts
4
5017
3
W-14 (2007.-2008.dz.g.)
Amanda Reilija
Zariņa
1:12:59.4
25.9
Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa
5
5030
4
W-14 (2007.-2008.dz.g.)
Loreta
Vaisūna
1:18:40.9
24.0
Ķekavas NSS
6
5071
5
W-14 (2007.-2008.dz.g.)
Adele
Balanasa
1:20:24.6
23.5
Siguldas sporta skola
tautas (41.3 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
711
1
TM-35 (1982.-1986.dz.g.)
Mārtiņš
Daļeckis
1:19:08.7
31.3
DAKO Ziemeļvidzeme
2
702
1
TM (1987.-2002.dz.g.)
Jānis
Rubiks
1:19:10.2
31.3
DAKO Ziemeļvidzeme
3
703
2
TM-35 (1982.-1986.dz.g.)
Oskars
Ārgalis
1:19:13.5
31.3
Velohooligans/Ķeizari-1
4
1620
3
TM-35 (1982.-1986.dz.g.)
Ivo
Irbe
1:19:19.7
31.2
5
1477
1
M-16 (2005.-2006.dz.g.)
Gusts
Lapiņš
1:19:21.7
31.2
KNSS/Goldingen cycling club
6
847
2
TM (1987.-2002.dz.g.)
Agris
Podiņš
1:21:17.7
30.5
Velohooligans/Ķeizari-1
tautas (41.3 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
1558
1
W-18 (2003.-2004.dz.g.)
Evelīna
Ermane-Marčenko
1:28:43.3
27.9
2
788
2
W-18 (2003.-2004.dz.g.)
Lāsma Elza
Vaivode
1:32:58.3
26.7
LiVelo / Zelta Zeme / Rozā Pantēras
3
911
1
TW (1987.-2002.dz.g.)
Monta
Pauloviča
1:33:26.3
26.5
ĀdažiVelo Dāmas
4
1623
3
W-18 (2003.-2004.dz.g.)
Kitija
Siltumena
1:40:01.7
24.8
5
990
2
TW (1987.-2002.dz.g.)
Santa
Vīksna
1:40:41.3
24.6
ĀdažiVelo Dāmas
6
811
1
TW-45+ (<1976.dz.g.)
Anita
Muižniece
1:42:00.5
24.3