Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
LSVS 58. finālsacensības krosā
Top 6 pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
1
Top 6 pa dzimumiem
Rezultāti pa grupām ar punktiem (PDF)
Komandu vērtējums (PDF)
6. starts 8km (8 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
min/km
Pārstāv
1
25
1
V40+
Anatolijs
Macuks
0:29:47.0
3.7
Jēkabpils novads
2
67
2
V40+
Jānis
Krastiņš
0:30:59.1
3.9
Ogres novads
3
15
3
V40+
Jānis
Ģērmanis
0:31:29.0
3.9
Gulbenes novads
4
38
1
V35+
Mareks
Zālītis
0:32:08.2
4.0
Ķekavas novads
5
71
1
V45+
Valdis
Ņilovs
0:32:20.9
4.0
Ogres novads
6
88
2
V45+
Andis
Gailis
0:32:25.2
4.1
Valmieras novads
5. starts 5km (5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
min/km
Pārstāv
1
24
1
V50+
Pēteris
Krastiņš
0:22:05.3
4.4
Jēkabpils novads
2
22
1
V55+
Aivars
Bondars
0:22:56.8
4.6
Jēkabpils novads
3
79
2
V55+
Valērijs
Jegorovs
0:23:01.8
4.6
RSVK
4
54
2
V50+
Māris
Karlsons
0:23:03.6
4.6
Mārupes novads
5
61
3
V55+
Toms
Pikšens
0:24:55.6
5.0
Mārupes novads
6
80
3
V50+
Didzis
Kalniņš
0:25:02.1
5.0
RSVK
5. starts 5km (5 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
min/km
Pārstāv
1
64
1
S35+
Gundega
Heidingere
0:21:37.9
4.3
Ogres novads
2
14
2
S35+
Guna
Ģērmane
0:21:54.9
4.4
Gulbenes novads
3
23
1
S30+
Ineta
Jerofejeva
0:22:48.9
4.6
Jēkabpils novads
4
66
1
S40+
Agita
Kaļva
0:23:15.3
4.7
Ogres novads
5
18
2
S40+
Sanita
Laicāne
0:23:29.2
4.7
Gulbenes novads
6
8
2
S30+
Līna
Siliņa
0:23:51.8
4.8
Bauskas novads
4. starts 3km (3 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
min/km
Pārstāv
1
50
1
V65+
Pēteris
Ārents
0:13:46.2
4.6
Madonas novads
2
60
1
V60+
Gundars
Ošmucnieks
0:13:52.7
4.6
Mārupes novads
3
52
2
V65+
Leons
Seškens
0:14:40.2
4.9
Madonas novads
4
74
2
V60+
Leonīds
Valdonis
0:14:45.1
4.9
Preiļi
5
68
3
V60+
Jānis
Mežiels
0:15:10.5
5.1
Ogres novads
6
82
4
V60+
Aivars
Zaķis
0:15:23.6
5.1
RSVK
4. starts 3km (3 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
min/km
Pārstāv
1
28
1
S50+
Ruta
Šķipare
0:14:50.1
4.9
Jēkabpils novads
2
85
1
S45+
Dina
Alksne
0:15:34.3
5.2
Valmieras novads
3
11
2
S45+
Dace
Anča
0:15:36.4
5.2
Gulbenes novads
4
34
2
S50+
Zanda
Kārkliņa
0:15:52.8
5.3
Ķekavas novads
5
7
3
S45+
Ilze
Sermolīte
0:15:58.7
5.3
Bauskas novads
6
2
4
S45+
Dace
Kalniņa
0:16:18.8
5.4
Bauskas novads
3. starts 2km (2 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
min/km
Pārstāv
1
81
1
S55+
Ināra
Lūse
0:08:57.2
4.5
RSVK
2
55
2
S55+
Ilona
Kojaloviča
0:09:52.1
4.9
Mārupes novads
3
47
1
S60+
Mārīte
Vilcāne
0:09:54.1
5.0
Līvāni
4
42
2
S60+
Gundega
Jurāne
0:11:02.5
5.5
Līvāni
5
29
3
S55+
Anita
Šteinberga
0:11:21.4
5.7
Jēkabpils novads
6
45
3
S60+
Elza
Rūsiņa
0:11:27.4
5.7
Līvāni
2. starts 2km (2 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
min/km
Pārstāv
1
75
1
V70+
Jānis
Caics
0:09:54.2
5.0
Rīga
2
65
2
V70+
Jānis
Kaimiņš
0:10:11.2
5.1
Ogres novads
3
20
3
V70+
Jānis
Supe
0:10:46.5
5.4
Gulbenes novads
4
17
1
V75+
Vladimirs
Kallass
0:12:50.8
6.4
Gulbenes novads
5
90
2
V75+
Raitis
Lērme
0:13:04.0
6.5
Valmieras novads
6
83
3
V75+
Leons
Žukovskis
0:13:36.7
6.8
RSVK
1. starts 1km (1 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
min/km
Pārstāv
1
51
1
S75+
Zinaīda
Rācenāja
0:07:39.9
7.7
Madonas novads
2
16
1
S70+
Ņina
Jurciņa
0:08:56.3
8.9
Gulbenes novads
3
96
2
S70+
Ilze
Kancāne
0:09:16.9
9.3
Jēkabpils novads
4
48
1
S80+
Leontine
Vītola
0:09:50.5
9.8
Līvāni
5
4
2
S75+
Inta
Liepa
0:09:58.2
10.0
Bauskas novads
6
41
3
S75+
Anna
Ivbule
0:11:51.6
11.9
Līvāni