Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Group results for Lithuanian riders
Grupu rezultāti tikai Latvijas braucējiem
LIT un LAT čempionāts XCO 2021 - ME, U23, U18
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm
1
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Group results for Lithuanian riders
Grupu rezultāti tikai Latvijas braucējiem
4. starts 6 lielie apļi (32.6 km) / M ELITE
V
Num
VG
Grupa
Valsts
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
Pārstāv
Stat.
1
1
1
M ELITE
LV
Mārtiņš
Blūms
7
1:28:19.9
22.1
0:02:31 (1)
0:02:31 (1)
0:15:55 (1)
0:13:23 (1)
0:30:03 (1)
0:14:08 (1)
0:44:22 (1)
0:14:18 (1)
0:58:58 (1)
0:14:35 (1)
1:13:40 (1)
0:14:42 (1)
1:28:19 (1)
0:14:39 (1)
CST PostNL Bafang
2
3
2
M ELITE
LV
Oskars
Muižnieks
7
1:33:58.4
+5:38.4
20.8
0:02:31 (2)
0:02:31 (2)
0:17:04 (2)
0:14:33 (2)
0:32:19 (2)
0:15:14 (3)
0:47:26 (2)
0:15:07 (2)
1:02:48 (2)
0:15:21 (2)
1:18:29 (2)
0:15:41 (3)
1:33:58 (2)
0:15:28 (3)
DTG-Mysport
3
8
3
M ELITE
LV
Māris
Bogdanovičs
7
1:35:10.0
+6:50.1
20.6
0:02:31 (3)
0:02:31 (3)
0:17:24 (3)
0:14:53 (3)
0:32:19 (3)
0:14:54 (2)
0:47:45 (3)
0:15:26 (3)
1:03:14 (3)
0:15:28 (3)
1:18:57 (3)
0:15:42 (4)
1:35:10 (3)
0:16:13 (4)
Dobeles Dzirnavnieks/Feelfree
4
5
4
M ELITE
LV
Lauris
Purniņš
7
1:35:50.5
+7:30.6
20.4
0:02:31 (5)
0:02:31 (5)
0:17:26 (4)
0:14:54 (4)
0:33:02 (4)
0:15:36 (4)
0:48:55 (4)
0:15:52 (4)
1:05:28 (4)
0:16:33 (5)
1:20:47 (4)
0:15:19 (2)
1:35:50 (4)
0:15:02 (2)
DTG-MySport
5
13
5
M ELITE
LV
Aivars
Dārznieks
7
1:42:38.7
+14:18.7
19.1
0:02:38 (10)
0:02:38 (10)
0:19:10 (7)
0:16:32 (7)
0:35:48 (7)
0:16:37 (6)
0:52:23 (7)
0:16:35 (5)
1:08:57 (6)
0:16:33 (4)
1:25:51 (6)
0:16:54 (5)
1:42:38 (5)
0:16:47 (5)
Veloprofs.lv
6
6
6
M ELITE
LT
Arnoldas
Valiauga
7
1:43:35.0
+15:15.1
18.9
0:02:31 (6)
0:02:31 (6)
0:18:22 (6)
0:15:50 (6)
0:34:47 (5)
0:16:25 (5)
0:51:27 (5)
0:16:39 (6)
1:08:21 (5)
0:16:53 (6)
1:25:45 (5)
0:17:23 (6)
1:43:35 (6)
0:17:49 (6)
Veloklinika Cycling Team
7
4
7
M ELITE
LT
Domas
Manikas
7
1:46:19.7
+17:59.8
18.4
0:02:31 (7)
0:02:31 (7)
0:18:22 (5)
0:15:50 (5)
0:35:12 (6)
0:16:49 (7)
0:51:59 (6)
0:16:46 (7)
1:09:14 (7)
0:17:15 (7)
1:27:18 (7)
0:18:04 (9)
1:46:19 (7)
0:19:01 (7)
PSC Greitis
8
20
8
M ELITE
LT
Justas
Beniušis
6
1:30:25.2
+2:05.3
18.3
0:02:38 (11)
0:02:38 (11)
0:19:46 (9)
0:17:07 (9)
0:37:16 (9)
0:17:30 (9)
0:54:56 (8)
0:17:39 (8)
1:12:15 (8)
0:17:18 (8)
1:30:25 (8)
0:18:10 (10)
Lviv cycling
9
11
9
M ELITE
LV
Arnis
Pētersons
6
1:30:57.6
+2:37.6
18.2
0:02:31 (4)
0:02:31 (4)
0:19:56 (10)
0:17:25 (10)
0:37:12 (8)
0:17:15 (8)
0:54:58 (9)
0:17:45 (9)
1:13:23 (9)
0:18:25 (9)
1:30:57 (9)
0:17:34 (7)
DTG-MySport
10
18
10
M ELITE
LT
Donatas
Šertvytis
6
1:32:52.9
+4:32.9
17.8
0:02:33 (9)
0:02:33 (9)
0:19:22 (8)
0:16:49 (8)
0:37:37 (10)
0:18:14 (10)
0:56:24 (10)
0:18:46 (11)
1:15:15 (10)
0:18:51 (10)
1:32:52 (10)
0:17:37 (8)
Kaunas Cycling Team
11
17
11
M ELITE
LT
Arnas
Pelaitis
6
1:37:04.8
+8:44.8
17.1
0:02:33 (8)
0:02:33 (8)
0:20:16 (11)
0:17:43 (11)
0:39:28 (11)
0:19:11 (12)
0:58:08 (11)
0:18:39 (10)
1:17:12 (11)
0:19:04 (11)
1:37:04 (11)
0:19:52 (11)
Comedia
12
23
12
M ELITE
LV
Roberts
Birkants
6
1:46:56.0
+18:36.0
15.5
0:02:41 (12)
0:02:41 (12)
0:21:58 (13)
0:19:17 (13)
0:42:51 (13)
0:20:52 (13)
1:04:25 (13)
0:21:34 (13)
1:25:59 (13)
0:21:34 (13)
1:46:56 (12)
0:20:56 (12)
NN Sporta klubs
13
161
13
M ELITE
LT
Povilas
Trimailovas
5
1:19:13.2
17.4
0:02:49 (13)
0:02:49 (13)
0:21:07 (12)
0:18:17 (12)
0:40:16 (12)
0:19:08 (11)
0:59:39 (12)
0:19:23 (12)
1:19:13 (12)
0:19:33 (12)
Jokers - Santa Monica Networks
4. starts 6 lielie apļi (32.6 km) / M U23
V
Num
VG
Grupa
Valsts
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
Pārstāv
Stat.
1
7
1
M U23
LV
Rodžers
Petaks
7
1:35:50.1
20.4
0:02:31 (1)
0:02:31 (1)
0:18:19 (4)
0:15:48 (4)
0:33:57 (4)
0:15:37 (3)
0:49:17 (2)
0:15:20 (1)
1:04:37 (1)
0:15:20 (1)
1:20:39 (1)
0:16:01 (1)
1:35:50 (1)
0:15:10 (1)
ZZK
2
9
2
M U23
LV
Mareks
Balodis
7
1:38:04.1
+2:14.0
19.9
0:02:31 (2)
0:02:31 (2)
0:17:25 (2)
0:14:53 (2)
0:32:44 (2)
0:15:19 (2)
0:48:55 (1)
0:16:10 (2)
1:04:55 (2)
0:16:00 (2)
1:21:05 (2)
0:16:10 (2)
1:38:04 (2)
0:16:58 (3)
ZZK
3
16
3
M U23
LT
Ignas
Ambrazas
7
1:39:52.4
+4:02.3
19.6
0:02:32 (5)
0:02:32 (5)
0:17:57 (3)
0:15:24 (3)
0:33:57 (3)
0:15:59 (4)
0:50:11 (3)
0:16:14 (3)
1:06:39 (3)
0:16:27 (3)
1:22:57 (3)
0:16:17 (3)
1:39:52 (3)
0:16:55 (2)
SK S-Sportas
4
10
4
M U23
LV
Jēkabs
Vītols
7
1:45:44.2
+9:54.1
18.5
0:02:34 (6)
0:02:34 (6)
0:19:10 (5)
0:16:35 (5)
0:36:01 (5)
0:16:51 (5)
0:53:05 (4)
0:17:04 (4)
1:10:36 (4)
0:17:30 (4)
1:27:55 (4)
0:17:19 (4)
1:45:44 (4)
0:17:48 (4)
Veloprofs.lv
5
21
5
M U23
LV
Aivis
Leibmans
6
1:36:03.4
+0:13.3
17.2
0:02:32 (4)
0:02:32 (4)
0:19:40 (7)
0:17:07 (7)
0:38:50 (7)
0:19:10 (7)
0:58:03 (6)
0:19:12 (6)
1:17:18 (5)
0:19:15 (5)
1:36:03 (5)
0:18:44 (5)
Dobeles sporta skola/Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
6
15
6
M U23
LT
Rytis
Žemaitaitis
6
1:43:35.2
+7:45.1
16.0
0:02:37 (8)
0:02:37 (8)
0:21:04 (9)
0:18:27 (9)
0:41:04 (9)
0:20:00 (9)
1:01:43 (7)
0:20:38 (7)
1:22:48 (7)
0:21:05 (7)
1:43:35 (6)
0:20:46 (6)
Vilkaviškio SM-DSK "AIRA"
7
22
7
M U23
LV
Ronalds
Rītiņš
5
1:17:22.8
17.8
0:02:35 (7)
0:02:35 (7)
0:19:18 (6)
0:16:43 (6)
0:38:10 (6)
0:18:51 (6)
0:57:15 (5)
0:19:05 (5)
1:17:22 (6)
0:20:07 (6)
VW Komerctransports - Veloprofs.lv
8
12
8
M U23
LV
Alekss
Krasts
3
0:32:19.7
25.6
0:02:31 (3)
0:02:31 (3)
0:17:25 (1)
0:14:53 (1)
0:32:19 (1)
0:14:54 (1)
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
9
14
9
M U23
LV
Artis
Fjodorovs
3
0:40:12.3
20.6
0:02:39 (9)
0:02:39 (9)
0:20:34 (8)
0:17:55 (8)
0:40:12 (8)
0:19:37 (8)
Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
4. starts 4 apļi (22.2 km) / M CFA
V
Num
VG
Grupa
Valsts
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
Pārstāv
Stat.
1
167
1
M CFA
LV
Sandijs
Kļaviņš
5
1:07:26.5
19.8
0:02:38 (4)
0:02:38 (4)
0:18:21 (2)
0:15:42 (2)
0:34:41 (2)
0:16:20 (1)
0:50:58 (1)
0:16:17 (1)
1:07:26 (1)
0:16:27 (1)
VELO EXPRESS SCOTT
2
159
2
M CFA
LV
Raivis
Jansons
5
1:08:06.9
+0:40.3
19.6
0:02:37 (3)
0:02:37 (3)
0:18:10 (1)
0:15:32 (1)
0:34:41 (1)
0:16:30 (2)
0:51:22 (2)
0:16:41 (3)
1:08:06 (2)
0:16:44 (3)
Veloprofs.lv
3
157
3
M CFA
LV
Nauris
Birkentāls
5
1:08:18.3
+0:51.8
19.5
0:02:37 (1)
0:02:37 (1)
0:18:36 (3)
0:15:59 (3)
0:35:12 (3)
0:16:35 (3)
0:51:47 (3)
0:16:35 (2)
1:08:18 (3)
0:16:30 (2)
RAIMAKS
4
170
4
M CFA
LV
Kārlis
Baltacis
5
1:12:46.4
+5:19.8
18.3
0:02:39 (5)
0:02:39 (5)
0:19:42 (5)
0:17:03 (5)
0:37:09 (4)
0:17:27 (4)
0:55:01 (4)
0:17:52 (5)
1:12:46 (4)
0:17:44 (4)
Veloprofs.lv
5
166
5
M CFA
LV
Rinalds
Skopāns
5
1:13:18.5
+5:51.9
18.2
0:02:42 (8)
0:02:42 (8)
0:20:03 (6)
0:17:20 (6)
0:37:39 (5)
0:17:35 (5)
0:55:22 (5)
0:17:43 (4)
1:13:18 (5)
0:17:56 (5)
VELO EXPRESS SCOTT
6
168
6
M CFA
LV
Rihards
Rieka
5
1:14:26.4
+6:59.8
17.9
0:02:42 (7)
0:02:42 (7)
0:20:31 (7)
0:17:48 (7)
0:38:19 (6)
0:17:47 (6)
0:56:16 (6)
0:17:57 (6)
1:14:26 (6)
0:18:09 (6)
Velohooligans/Ķeizari-1
7
156
7
M CFA
LV
Aivars
Skridulis
5
1:19:07.2
+11:40.6
16.8
0:02:39 (6)
0:02:39 (6)
0:20:44 (8)
0:18:04 (8)
0:40:05 (7)
0:19:21 (8)
0:59:50 (8)
0:19:44 (8)
1:19:07 (7)
0:19:17 (7)
Veloprofs.lv
8
171
8
M CFA
LV
Helge
Bernāns
5
1:19:53.0
+12:26.4
16.7
0:02:46 (9)
0:02:46 (9)
0:21:05 (9)
0:18:19 (9)
0:40:21 (8)
0:19:15 (7)
0:59:28 (7)
0:19:07 (7)
1:19:53 (8)
0:20:24 (9)
veloprofs
9
172
9
M CFA
LV
Rolands
Kokins
5
1:23:41.4
+16:14.8
15.9
0:02:50 (13)
0:02:50 (13)
0:22:36 (10)
0:19:45 (10)
0:43:13 (9)
0:20:36 (9)
1:03:21 (9)
0:20:08 (9)
1:23:41 (9)
0:20:19 (8)
MTB Nīca
10
160
10
M CFA
LT
Mantas
Pavliukevičius
5
1:27:00.0
+19:33.4
15.3
0:02:50 (12)
0:02:50 (12)
0:22:54 (11)
0:20:03 (11)
0:43:32 (10)
0:20:38 (10)
1:04:58 (10)
0:21:25 (10)
1:27:00 (10)
0:22:01 (11)
Jokers - Santa Monica Networks
11
163
11
M CFA
LV
Krišs
Andrejevs
5
1:27:48.2
+20:21.6
15.2
0:02:50 (11)
0:02:50 (11)
0:23:01 (12)
0:20:10 (12)
0:44:11 (11)
0:21:10 (11)
1:05:57 (11)
0:21:46 (11)
1:27:48 (11)
0:21:50 (10)
Veloshops
12
158
12
M CFA
LV
Aleksis
Merga
5
1:31:16.6
+23:50.0
14.6
0:02:53 (14)
0:02:53 (14)
0:24:16 (13)
0:21:23 (13)
0:46:48 (12)
0:22:31 (12)
1:08:37 (12)
0:21:49 (12)
1:31:16 (12)
0:22:39 (12)
MTB Nīca
13
162
13
M CFA
LV
Jēkabs
Jaunslavietis
2
0:19:05.1
28.3
0:02:37 (2)
0:02:37 (2)
0:19:05 (4)
0:16:27 (4)
ZZK
14
169
14
M CFA
LV
Ģirts
Knubis
1
0:02:49.0
95.8
0:02:49 (10)
0:02:49 (10)
MTB Nīca
4. starts 4 apļi (22.2 km) / M U18
V
Num
VG
Grupa
Valsts
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
Pārstāv
Stat.
1
151
1
M U18
LV
Ronalds
Blumbergs
5
1:10:35.0
18.9
0:02:37 (1)
0:02:37 (1)
0:18:45 (1)
0:16:07 (1)
0:35:44 (1)
0:16:58 (1)
0:53:08 (1)
0:17:23 (1)
1:10:35 (1)
0:17:26 (2)
KS Sporta klubs
2
143
2
M U18
LT
Justinas
Biekša
5
1:13:49.3
+3:14.3
18.0
0:02:39 (5)
0:02:39 (5)
0:20:04 (3)
0:17:24 (3)
0:38:11 (3)
0:18:07 (3)
0:56:25 (3)
0:18:14 (2)
1:13:49 (2)
0:17:23 (1)
Colibri cycling
3
145
3
M U18
LT
Kostas
Kardelis
5
1:13:50.3
+3:15.3
18.0
0:02:38 (3)
0:02:38 (3)
0:19:34 (2)
0:16:56 (2)
0:37:18 (2)
0:17:44 (2)
0:55:35 (2)
0:18:16 (3)
1:13:50 (3)
0:18:14 (3)
DSK Minu
4
149
4
M U18
LT
Nojus
Lukošius
5
1:16:50.4
+6:15.4
17.3
0:02:43 (10)
0:02:43 (10)
0:20:54 (6)
0:18:11 (5)
0:39:24 (5)
0:18:29 (4)
0:57:58 (4)
0:18:34 (4)
1:16:50 (4)
0:18:52 (4)
SK S-Sportas
5
152
5
M U18
LV
Oskars
Jaunbērziņš
5
1:17:21.2
+6:46.1
17.2
0:02:38 (4)
0:02:38 (4)
0:20:30 (4)
0:17:52 (4)
0:39:07 (4)
0:18:36 (5)
0:58:18 (5)
0:19:10 (5)
1:17:21 (5)
0:19:02 (5)
Dako Ziemeļvidzeme
6
147
6
M U18
LV
Dominiks
Timšans
5
1:21:16.6
+10:41.6
16.4
0:02:38 (2)
0:02:38 (2)
0:20:53 (5)
0:18:15 (6)
0:40:21 (6)
0:19:27 (6)
1:01:15 (6)
0:20:53 (9)
1:21:16 (6)
0:20:01 (7)
MSĢ
7
154
7
M U18
LV
Ulvis
Krišmanis
5
1:21:49.0
+11:14.0
16.3
0:02:41 (7)
0:02:41 (7)
0:22:35 (10)
0:19:53 (10)
0:42:34 (9)
0:19:58 (7)
1:02:30 (8)
0:19:56 (7)
1:21:49 (7)
0:19:18 (6)
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
8
144
8
M U18
LT
Darijus
Ivanauskas
5
1:23:04.7
+12:29.7
16.0
0:02:40 (6)
0:02:40 (6)
0:21:44 (7)
0:19:04 (7)
0:41:52 (7)
0:20:07 (9)
1:01:48 (7)
0:19:56 (6)
1:23:04 (8)
0:21:16 (8)
PSC, Klubas ,,GREITIS’’
9
150
9
M U18
LV
Ritvars
Šalme
5
1:24:21.1
+13:46.1
15.8
0:02:42 (8)
0:02:42 (8)
0:22:00 (8)
0:19:18 (8)
0:42:44 (10)
0:20:44 (10)
1:02:56 (9)
0:20:11 (8)
1:24:21 (9)
0:21:24 (9)
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree/Kuldīgas SS
10
153
10
M U18
LV
Oskars
Blumbergs
5
1:26:00.8
+15:25.8
15.5
0:02:42 (9)
0:02:42 (9)
0:22:32 (9)
0:19:50 (9)
0:42:33 (8)
0:20:00 (8)
1:04:08 (10)
0:21:35 (10)
1:26:00 (10)
0:21:52 (10)
KS Sporta klubs
11
146
11
M U18
LT
Ąžuolas
Butautas
5
1:35:32.7
+24:57.7
13.9
0:02:48 (11)
0:02:48 (11)
0:23:44 (11)
0:20:55 (11)
0:45:45 (11)
0:22:01 (11)
1:08:54 (11)
0:23:08 (11)
1:35:32 (11)
0:26:38 (11)
Kauno SM "Gaja"