Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Group results for Lithuanian riders
Grupu rezultāti tikai Latvijas braucējiem
LIT un LAT čempionāts XCO 2021 - HOBBY
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Group results for Lithuanian riders
Grupu rezultāti tikai Latvijas braucējiem
5. starts 2 lielie apļi (11.8 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
192
1
M H13-16
Vėjas
Musteikis
3
0:51:33.0
13.7
PSC Greitis
2
191
1
W H17+
Inna
Juršēviča
3
1:03:45.7
+12:12.6
11.1
SK Priekuļi
5. starts 3 lielie apļi (17 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
177
1
M H17+
Edmunds
Dārznieks
4
0:55:22.0
18.4
Lizums
2
188
2
M H17+
Andris
Romanovskis
4
0:56:04.0
+0:41.9
18.2
Ogre/Nesēdi mājās
3
181
3
M H17+
Rolands
Burcevs
4
0:56:32.5
+1:10.5
18.0
4
186
4
M H17+
Mārtiņš
Romanovskis
4
0:56:49.6
+1:27.5
17.9
Ogre/Nesēdi mājās
5
182
5
M H17+
Artūrs
Bautris
4
0:58:11.4
+2:49.4
17.5
Velo klubs Sigulda
6
187
6
M H17+
Kristaps
Kozlovs
4
0:59:22.2
+4:00.1
17.2
VELO EXPRESS SCOTT
7
180
7
M H17+
Raivis
Indēvics
4
0:59:43.3
+4:21.3
17.1
VELO Saldus
8
184
8
M H17+
Jānis
Bisenieks
4
1:00:00.7
+4:38.6
17.0
Patria Bottecchia
9
176
9
M H17+
Reinis
Juršēvičs
4
1:02:51.2
+7:29.2
16.2
SK Priekuļi
10
178
10
M H17+
Normunds
Milčs
4
1:05:42.9
+10:20.8
15.5
11
179
11
M H17+
Ovidijus
Pileckas
4
1:07:11.7
+11:49.6
15.2
Veloklinika Cycling Team
12
185
12
M H17+
Elvijs
Millers
4
1:18:58.9
+23:36.9
12.9
Velo+ bottari baltic
13
173
13
M H17+
Mārtiņš
Kleinhofs
2
0:21:32.1
23.4
Velotreniņi.lv
14
174
14
M H17+
Ādolfs
Žunna
2
0:25:18.9
19.9
Valmieras velo vienība
15
183
15
M H17+
Matiss
Sakne
2
0:27:38.6
18.2
RUMS
16
190
16
M H17+
Indulis
Bikše
1
0:02:37.6
95.9
Patria Bottecchia