Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Group results for Lithuanian riders
Grupu rezultāti tikai Latvijas braucēji
LIT un LAT čempionāts XCO 2021 - 1. un 2. starts
Group results for Lithuanian riders
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
1
Group results for Lithuanian riders
Grupu rezultāti tikai Latvijas braucēji
2. starts 3 lielie apļi (17 km) / M U16
V
Num
Valsts
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
UCIcode
5
84
LT
Vytautas
Vilūnas
4
0:59:06.2
+6:31.7
17.3
Bernatonio dviračių akademija
10109094365
8
86
LT
Tadas
Žilionis
4
1:00:44.9
+8:10.5
16.8
DSK Minu
10112674675
9
81
LT
Arijus
Nakutis
4
1:04:51.1
+12:16.7
15.7
VMSC-DSK SIETYNAS
10100667186
14
82
LT
Danielius
Šalavka
4
1:14:49.2
+22:14.8
13.6
VMSC-DSK SIETYNAS
10113304064
16
83
LT
Martinas
Šalavka
4
1:17:51.6
+25:17.2
13.1
VMSC-DSK SIETYNAS
10113304872
1. starts 2 lielie apļi (11.8 km) / M U14
V
Num
Valsts
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
UCIcode
3
64
LT
Domas
Butkus
3
0:40:10.3
+0:03.7
17.6
Kauno SM "Gaja"
10112672049
6
66
LT
Deividas
Stankevičius
3
0:43:00.1
+2:53.5
16.5
Kauno SM "Gaja"
10112671443
9
65
LT
Mindaugas
Kavaliauskas
3
0:45:07.4
+5:00.8
15.7
Kauno SM "Gaja"
10119021812
11
55
LT
Mantas
Vyšniauskas
3
0:46:31.0
+6:24.4
15.2
Vilkaviškio SM-DSK AIRA
10104106242
12
63
LT
Ignas
Kertenis
3
0:46:31.4
+6:24.8
15.2
Žiežmariai
10091556058
16
56
LT
Arnas
Biriukas
3
0:53:15.3
+13:08.7
13.3
Vilkaviškio SM-DSK AIRA
10104100986
20
59
LT
Emilijus
Dragūnaitis
3
0:59:04.4
+18:57.8
12.0
Vilkaviškio SM-DSK AIRA
10104104828
21
57
LT
Mykolas
Arbataitis
3
1:01:13.3
+21:06.7
11.6
Vilkaviškio SM-DSK AIRA
10104107757
23
61
LT
Arnas
Žiemys
3
1:09:14.3
+29:07.7
10.2
Vilkaviškio SM-DSK AIRA
10104101390
62
LT
Justinas
Pavlovas
3
DSQ
17.8
DSK Minu
10112672958
1. starts 2 lielie apļi (11.8 km) / W U14
V
Num
Valsts
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
UCIcode
2
43
LT
Irmantė
Aleliūnaitė
3
0:48:36.7
+0:02.8
14.6
Bernatonio dviračių akademija
10119119721
45
LV
Linda Elizabete
Brilte
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
10105848404
1. starts 2 lielie apļi (11.8 km) / W U16
V
Num
Valsts
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
UCIcode
1
49
LT
Aistė
Butautaitė
3
0:47:20.4
15.0
Kauno SM "Gaja"
10112670635
2
52
LT
Vytenė
Puišytė
3
0:52:15.8
+4:55.3
13.5
S-sportas
10093450790
4
50
LT
Lauryna
Valiukevičiūtė
3
1:01:23.1
+14:02.6
11.5
VMSC-DSK SIETYNAS
10113301539
5
51
LT
Adriana
Voitkevič
3
1:01:23.2
+14:02.8
11.5
VMSC-DSK SIETYNAS
10101640826
6
48
LT
Ugnė
Juškevičiūtė
2
0:35:13.7
13.3
Vilkaviškio SM-DSK AIRA
10104113619