Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa grupām
Rezultāti pa grupām-exp
"LATVIAN OPEN 2021" dryland sleddog race/IFSS World cup 2021-22 event
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa grupām
Rezultāti pa grupām-exp
XC (4.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Dalībnieks
Starts1
Rezultāts 1
+/- R1
Starts 2
Rezultāts 2
+/- R2
Kopā
+/-
Komanda
Valsts
Stat
1
46
1
DBM
Aleksis Merga
12:55:00
0:08:55.0 (1)
10:50:00
0:09:12.6 (1)
0:18:07.7
Born To Fly/ZLS/MTB Nīca
LAT
2
10
1
DS2 O
Andrei Bannov
12:15:00
0:09:12.2 (3)
+0:17.1
10:11:00
0:09:17.2 (4)
+0:04.5
0:18:29.5
+0:21.7
RUS
3
11
2
DS2 O
Michal Ženíšek1
12:15:59
0:09:29.2 (5)
+0:34.2
10:12:00
0:09:12.9 (2)
+0:00.2
0:18:42.2
+0:34.4
TJ Sokol Maxičky/ Fitmin team
CZE
4
41
2
DBM
Dmitry Sheremet1
12:50:00
0:09:36.5 (8)
+0:41.4
10:52:00
0:09:27.1 (5)
+0:14.4
0:19:03.7
+0:55.9
UKR
5
16
1
DS1 O
Hana Stipalova1
12:21:00
0:09:47.4 (10)
+0:52.3
10:19:00
0:09:16.3 (3)
+0:03.6
0:19:03.8
+0:56.0
TJ Sokol Maxičky/ Fitmin team
CZE
6
55
1
DBW O
Hana Stipalova2
13:03:00
0:09:33.6 (7)
+0:38.5
10:59:00
0:09:34.9 (6)
+0:22.2
0:19:08.5
+1:00.7
TJ Sokol Maxičky / Fitmin team
CZE
7
42
3
DBM
Aleksei Burashov
12:51:00
0:09:23.2 (4)
+0:28.2
10:51:00
0:09:50.1 (11)
+0:37.4
0:19:13.4
+1:05.6
RUS
8
12
2
DS1 O
Lupanova Anna
12:17:00
0:09:33.5 (6)
+0:38.4
10:17:00
0:09:43.0 (9)
+0:30.3
0:19:16.5
+1:08.7
RUS
9
13
3
DS1 O
Artūrs Jakobsons
12:18:00
0:09:37.6 (9)
+0:42.5
10:18:00
0:09:44.1 (10)
+0:31.4
0:19:21.8
+1:14.0
Dog Sport Carnikava
LAT
10
45
4
DBM
Alens Zvilna2
12:54:00
0:09:54.1 (12)
+0:59.0
10:53:00
0:09:51.8 (12)
+0:39.1
0:19:46.0
+1:38.2
Dog Sport Carnikava
LAT
11
20
4
DS1 O
Michal Ženíšek2
13:20:00
0:09:48.7 (11)
+0:53.7
11:20:00
0:09:59.3 (13)
+0:46.6
0:19:48.1
+1:40.3
TJ Sokol Maxičky / Fitmin team
CZE
12
6
3
DS2 O
Аrvis Grigans
12:11:00
0:10:12.1 (15)
+1:17.0
10:13:00
0:09:41.8 (8)
+0:29.1
0:19:53.9
+1:46.1
DOG SPORT CARNIKAVA
LAT
13
15
5
DS1 O
Mikhail Sidorov
12:20:00
0:10:08.3 (13)
+1:13.2
10:20:00
0:10:10.4 (15)
+0:57.7
0:20:18.8
+2:11.0
RUS
14
2
1
DR4
Alla Naydenko
12:03:00
0:10:43.1 (21)
+1:48.0
10:05:00
0:09:36.6 (7)
+0:23.9
0:20:19.8
+2:12.0
RUS
15
52
2
DBW O
Svetlana Muravskaia
13:00:00
0:10:11.2 (14)
+1:16.1
11:00:00
0:10:27.0 (17)
+1:14.3
0:20:38.2
+2:30.5
RUS
16
53
3
DBW O
Anna Sidorova
13:01:00
0:10:44.4 (22)
+1:49.3
11:01:00
0:10:07.3 (14)
+0:54.7
0:20:51.8
+2:44.0
RUS
17
8
4
DS2 O
Alexander Frolov
12:13:00
0:10:32.3 (19)
+1:37.2
10:14:59
0:10:23.1 (16)
+1:10.4
0:20:55.4
+2:47.6
RUS
+1sek starts
18
44
5
DBM
Fricis Zarzeckis
12:53:00
0:10:18.7 (17)
+1:23.6
10:54:00
0:10:40.6 (20)
+1:27.9
0:20:59.3
+2:51.5
Dog sprot Carnikava
LAT
19
3
2
DR4
Erle Hermann1
12:05:00
0:10:30.8 (18)
+1:35.7
10:03:00
0:10:30.1 (18)
+1:17.4
0:21:00.9
+2:53.1
Agirregoikoa
EST
20
23
1
DS2 RNB1
Kaspars Krievs
12:28:00
0:10:36.8 (20)
+1:41.7
10:26:00
0:10:44.9 (21)
+1:32.2
0:21:21.8
+3:14.0
DogSportCarnikava
LAT
21
4
3
DR4
Anton Sezemov
12:07:00
0:10:58.8 (25)
+2:03.7
10:07:00
0:10:30.6 (19)
+1:17.9
0:21:29.4
+3:21.7
RUS
22
18
6
DS1 O
Iuliia Teliuk
12:23:00
0:10:53.0 (24)
+1:57.9
10:21:00
0:10:50.5 (22)
+1:37.8
0:21:43.6
+3:35.8
RUS
23
56
4
DBW O
Ginta Kleinberga
13:04:00
0:10:50.5 (23)
+1:55.4
11:02:00
0:11:03.2 (24)
+1:50.5
0:21:53.7
+3:45.9
RaceDog Latvia
LAT
24
7
5
DS2 O
Igors Martinovs1
12:12:00
0:11:32.2 (27)
+2:37.1
10:16:00
0:10:57.7 (23)
+1:45.0
0:22:29.9
+4:22.2
Dog sport Carnikava
LAT
25
14
7
DS1 O
Pavel Otbetkin
12:19:00
0:11:17.5 (26)
+2:22.4
10:22:00
0:11:21.1 (25)
+2:08.4
0:22:38.6
+4:30.8
RUS
26
22
2
DS2 RNB1
Silver Viira1
12:27:00
0:11:37.7 (29)
+2:42.6
10:27:00
0:11:47.4 (26)
+2:34.7
0:23:25.1
+5:17.4
Agirregoikoa
EST
27
19
8
DS1 O
Andrey Prokopenko
12:24:00
0:11:48.7 (30)
+2:53.6
10:23:00
0:11:52.7 (27)
+2:40.0
0:23:41.5
+5:33.7
RUS
28
62
1
DBW RNB
Elīna Klindžāne
13:11:00
0:11:34.3 (28)
+2:39.2
11:09:00
0:12:10.3 (31)
+2:57.6
0:23:44.7
+5:36.9
Dog Sport Carnikava
LAT
29
21
3
DS2 RNB1
Hardi Riis1
12:26:00
0:12:00.6 (31)
+3:05.5
10:28:00
0:12:06.1 (30)
+2:53.4
0:24:06.8
+5:59.0
Baltosport
EST
30
59
5
DBW O
Ingūna Brūvere2
12:25:00
0:12:25.3 (32)
+3:30.2
10:24:00
0:11:54.4 (28)
+2:41.7
0:24:19.8
+6:12.0
Dog Sport Carnikava
LAT
31
58
6
DBW O
Ingūna Brūvere1
13:06:00
0:12:41.9 (35)
+3:46.8
11:04:00
0:12:03.1 (29)
+2:50.4
0:24:45.1
+6:37.3
Dog Sport Carnikava
LAT
32
27
1
DS1 RNB
Hardi Riis2
13:21:00
0:12:28.6 (33)
+3:33.5
11:21:00
0:12:20.6 (32)
+3:07.9
0:24:49.2
+6:41.4
Baltosport
EST
33
43
6
DBM
Raimonds Kleinbergs
12:52:00
0:12:43.6 (36)
+3:48.5
10:55:00
0:12:34.4 (33)
+3:21.7
0:25:18.1
+7:10.3
RaceDog Latvia
LAT
34
54
7
DBW O
Agnė Būdžiūtė
13:02:00
0:12:32.4 (34)
+3:37.3
11:03:00
0:13:05.4 (36)
+3:52.7
0:25:37.8
+7:30.0
Sled Dogs Baltic
LIT
35
28
2
DS1 RNB
Silver Viira2
13:22:00
0:12:51.4 (37)
+3:56.3
11:22:00
0:12:50.1 (34)
+3:37.4
0:25:41.5
+7:33.7
Agirregoikoa
EST
36
24
3
DS1 RNB
Richard Põldmaa
12:30:00
0:12:52.9 (39)
+3:57.8
10:30:00
0:12:54.7 (35)
+3:42.0
0:25:47.7
+7:39.9
Estonian Nordic Dogs
EST
37
47
7
DBM
Dmitry Sheremet2
13:23:00
0:12:51.5 (38)
+3:56.4
11:23:00
0:13:49.4 (39)
+4:36.7
0:26:40.9
+8:33.2
UKR
38
30
4
DS1 RNB
Erle Hermann2
13:25:00
0:13:15.4 (40)
+4:20.4
11:24:00
0:13:26.5 (37)
+4:13.8
0:26:42.0
+8:34.2
Agirregoikoa
EST
39
64
2
DBW RNB
Evija Ziediņa1
13:13:00
0:13:19.8 (41)
+4:24.7
11:10:00
0:13:47.6 (38)
+4:34.9
0:27:07.4
+8:59.6
KSSK
LAT
40
63
3
DBW RNB
Jūlija Osipova
13:12:00
0:14:23.2 (42)
+5:28.1
11:11:00
0:14:13.9 (40)
+5:01.2
0:28:37.1
+10:29.4
KSSK
LAT
41
26
5
DS1 RNB
Andrejs Osipovs
12:32:00
0:14:34.6 (44)
+5:39.5
10:31:00
0:15:10.5 (44)
+5:57.8
0:29:45.1
+11:37.4
KSSK
LAT
42
33
1
DS2 RNB2
Raitis Alekss
12:37:00
0:14:55.4 (46)
+6:00.3
10:36:00
0:14:53.8 (41)
+5:41.1
0:29:49.3
+11:41.5
Sniega suņi
LAT
43
100
2
DS2 RNB2
Gatis Darbinieks
12:39:00
0:14:26.6 (43)
+5:31.5
10:35:00
0:15:52.4 (48)
+6:39.7
0:30:19.0
+12:11.3
Sniega suņi
LAT
44
82
1
DCW
Avramenko Ekaterina
13:46:00
0:15:20.6 (47)
+6:25.6
11:40:00
0:14:58.5 (42)
+5:45.8
0:30:19.2
+12:11.4
RUS
45
77
2
DCW
Irina Kudrinskaiya
13:43:30
0:15:23.0 (48)
+6:27.9
11:40:30
0:15:00.2 (43)
+5:47.5
0:30:23.3
+12:15.5
RUS
46
61
4
DBW RNB
Sarmite Linde2
13:10:00
0:14:51.3 (45)
+5:56.2
11:12:00
0:15:45.2 (47)
+6:32.5
0:30:36.5
+12:28.8
DogSportCarnikava
LAT
47
32
3
DS2 RNB2
Reinis Matīss Sniedzītis
12:36:00
0:15:49.6 (50)
+6:54.5
10:37:00
0:15:57.4 (49)
+6:44.7
0:31:47.0
+13:39.2
Sniega suņi
LAT
48
78
3
DCW
Olga Vorobeva
13:44:00
0:15:59.8 (51)
+7:04.7
11:41:00
0:15:57.9 (51)
+6:45.2
0:31:57.8
+13:50.0
RUSS
RUS
49
60
5
DBW RNB
Kristīne Petrovska-Lazdiņa
13:09:00
0:15:46.4 (49)
+6:51.3
11:13:00
0:16:13.3 (54)
+7:00.6
0:31:59.7
+13:51.9
RaceDog Latvia
LAT
50
72
1
DCM
Ivars Šabanovs
13:40:30
0:16:19.5 (53)
+7:24.4
11:42:00
0:15:57.6 (50)
+6:44.9
0:32:17.2
+14:09.4
zkk
LAT
51
57
8
DBW O
Gunda Šabanova
13:05:00
0:16:58.0 (58)
+8:03.0
11:05:00
0:15:21.0 (45)
+6:08.3
0:32:19.1
+14:11.3
ZKK
LAT
52
84
4
DCW
Dace Almane
13:47:00
0:16:18.3 (52)
+7:23.2
11:41:30
0:16:00.9 (52)
+6:48.2
0:32:19.2
+14:11.4
Zemu lidojoši suņi
LAT
53
71
2
DCM
Igors Martinovs2
13:40:00
0:16:46.8 (56)
+7:51.7
11:44:00
0:16:12.7 (53)
+7:00.1
0:32:59.6
+14:51.8
Dog sport Carnikava
LAT
54
17
9
DS1 O
Sarmīte Linde1
12:22:00
0:17:43.4 (61)
+8:48.3
10:25:00
0:15:28.9 (46)
+6:16.2
0:33:12.4
+15:04.6
Dog Sport Carnikava
LAT
55
74
3
DCM
Everts Janušauskis
13:41:30
0:17:03.3 (59)
+8:08.2
11:44:30
0:16:13.7 (55)
+7:01.0
0:33:17.0
+15:09.2
ZKK
LAT
56
73
4
DCM
Dagnis Boltrikovs
13:41:00
0:16:44.0 (55)
+7:48.9
11:43:30
0:16:42.2 (56)
+7:29.5
0:33:26.3
+15:18.5
DodKepu.lv
LAT
57
80
5
DCW
Evija Černiševa
13:45:00
0:16:37.2 (54)
+7:42.2
11:42:30
0:16:51.9 (57)
+7:39.2
0:33:29.2
+15:21.4
ZKK
LAT
58
31
4
DS2 RNB2
Sanita Vīksne
12:35:00
0:16:50.3 (57)
+7:55.2
10:38:00
0:17:09.2 (58)
+7:56.6
0:33:59.6
+15:51.8
Sniega suņi
LAT
59
25
6
DS1 RNB
Karmen Pitilimov
12:31:00
0:17:35.6 (60)
+8:40.5
10:32:00
0:17:09.8 (59)
+7:57.1
0:34:45.4
+16:37.6
Agirregoikoa
EST
60
85
6
DCW
Alina Pakhomova
13:47:30
0:18:40.5 (62)
+9:45.4
11:45:00
0:20:29.3 (63)
+11:16.6
0:39:09.8
+21:02.1
Russia
RUS
61
79
7
DCW
Kristīne Bormane
13:44:30
0:20:01.7 (63)
+11:06.6
11:45:30
0:19:37.9 (60)
+10:25.2
0:39:39.6
+21:31.8
Dog Sport Carnikava
LAT
62
83
8
DCW
Natalja Trestjana
13:46:30
0:20:16.3 (64)
+11:21.2
11:46:00
0:20:21.8 (62)
+11:09.1
0:40:38.2
+22:30.4
ZKK
LAT
63
81
9
DCW
Svetlana Andreicēna
13:45:30
0:21:16.1 (65)
+12:21.0
11:46:30
0:20:09.3 (61)
+10:56.6
0:41:25.4
+23:17.6
ZKK
LAT
64
34
5
DS2 RNB2
Iveta Preisa-Imaka
12:38:00
0:23:05.8 (66)
+14:10.8
10:39:00
0:21:48.9 (64)
+12:36.2
0:44:54.8
+26:47.0
Sniega suņi
LAT
65
86
10
DCW
Evija Ziediņa2
13:48:00
0:23:21.3 (67)
+14:26.2
11:47:00
0:24:30.0 (65)
+15:17.3
0:47:51.3
+29:43.6
KSSK
LAT
66
29
7
DS1 RNB
Sintija Preisa
13:24:00
0:25:51.3 (68)
+16:56.2
11:25:00
0:25:40.7 (66)
+16:28.0
0:51:32.0
+33:24.2
Sniega suņi
LAT
1
DR4
Indrė Daujotienė
12:01:00
0:09:10.0 (2)
+0:15.0
10:01:00
Top Dogz
LIT
9
DS2 O
Alens Zvilna1
12:14:00
0:10:13.2 (16)
+1:18.1
10:14:00
Dog Sport Carnikava
LAT
51
DBW O
Regina Karklina
12:59:00
11:06:00
Dog Sport Carnikava
LAT
75
DCM
Michal Ženíšek2
13:42:00
11:47:30
TJ Sokol Maxičky / Fitmin team
CZE
76
DCM
Bogdan Karpovič
13:42:30
11:48:00
TOP Dogz
LIT
Bērnu (1 km)
V
Num
VG
Grupa
Dalībnieks
Starts1
Rezultāts 1
+/- R1
Starts 2
Rezultāts 2
+/- R2
Kopā
+/-
Komanda
Valsts
Stat
1
37
1
kid 11-13
Arvis Liniņš
14:34:30
0:01:23.6 (1)
12:23:30
0:01:26.5 (1)
0:02:50.1
Dog Sport Carnikava
LAT
2
35
2
kid 11-13
Ralfs Korņejevs
14:33:30
0:01:46.5 (3)
+0:22.9
12:24:00
0:01:33.3 (2)
+0:06.7
0:03:19.9
+0:29.7
ZKK
3
97
1
kid 8-10
Kārlis Bormanis
14:33:00
0:01:43.1 (2)
+0:19.4
12:23:00
0:01:40.3 (3)
+0:13.7
0:03:23.4
+0:33.2
Dog Sport Carnikava
LAT
4
94
1
kid 5-7
Miķelis Liniņš
14:31:30
0:01:47.3 (4)
+0:23.7
12:20:00
0:01:47.1 (4)
+0:20.6
0:03:34.5
+0:44.3
Dog Sport Carnikava
LAT
5
90
3
kid 11-13
Milda Ozoliņa
14:35:00
0:02:00.2 (5)
+0:36.5
12:24:30
0:01:55.8 (6)
+0:29.2
0:03:56.0
+1:05.8
Siguldas sporta skola
6
36
4
kid 11-13
Keitija Konopacka
14:34:00
0:02:10.9 (6)
+0:47.2
12:25:00
0:01:55.6 (5)
+0:29.0
0:04:06.5
+1:16.3
DodKepu.lv
LAT
7
93
2
kid 5-7
Martins Deičmanis
14:31:00
0:02:21.4 (7)
+0:57.8
12:20:30
0:02:19.7 (7)
+0:53.1
0:04:41.1
+1:51.0
ZKK
LAT
8
95
3
kid 5-7
Anna Osipova
14:32:00
0:02:27.9 (9)
+1:04.3
12:21:30
0:02:23.6 (8)
+0:57.0
0:04:51.5
+2:01.3
KSSK
LAT
9
92
4
kid 5-7
Mareks Ādamsons
14:30:30
0:02:25.5 (8)
+1:01.8
12:21:00
0:02:26.9 (9)
+1:00.3
0:04:52.4
+2:02.2
Dog sport Carnikava
LAT
10
96
5
kid 5-7
Maksim Sheremet
14:32:30
0:02:35.8 (10)
+1:12.1
12:22:00
0:02:49.8 (10)
+1:23.3
0:05:25.6
+2:35.5
UKR
11
91
6
kid 5-7
Ramona Ādamsone
14:30:00
0:03:25.4 (11)
+2:01.8
12:22:30
0:03:41.2 (11)
+2:14.7
0:07:06.7
+4:16.5
Dog sport Carnikava
LAT
38
kid 11-13
Dens Grigans
DOG SPORT CARNIKAVA
LAT