Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 6 pa vecuma grupām
Rezultāti pa distancēm-exp
IzskrienRīgu 2021, 5. posms
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 6 pa vecuma grupām
Rezultāti pa distancēm-exp
10km (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
250
1
V10
Jevgeņijs
Stepanovs
10
0:33:25.8
3.3
2
302
2
V10
Sergejs
Maslobojevs
10
0:33:26.2
+0:00.3
3.3
Ķengaraga SK
3
268
3
V10
Uldis
Katlaps
10
0:34:52.0
+1:26.1
3.5
4
178
4
V10
Valdis
Aņikejevs
10
0:36:00.0
+2:34.1
3.6
SK Tērauds
5
42
5
V10
Voldemārs
Lejnieks
10
0:36:41.2
+3:15.3
3.7
SK Dzērvene
6
187
6
V10
Kalvis
Mālnieks
10
0:36:52.5
+3:26.6
3.7
RIMI
7
43
7
V10
Aleksandr
Judkin
10
0:37:38.1
+4:12.2
3.8
8
48
8
V10
Māris
Āriņš
10
0:38:45.7
+5:19.8
3.9
ASK PATRIA
9
351
9
V10
Valdis
Rozentāls
10
0:38:50.3
+5:24.4
3.9
Ziepniekkalns
10
6
10
V10
Kalvis
Silgals
10
0:39:15.3
+5:49.5
3.9
Surikati
11
60
11
V10
Kaspars
Vaivods
10
0:39:29.8
+6:03.9
4.0
KKDEV
12
315
12
V10
Mārtiņš
Strušels
10
0:39:46.6
+6:20.7
4.0
13
358
13
V10
Leonids
Levdanovs
10
0:39:54.3
+6:28.4
4.0
14
245
14
V10
Edijs
Veide
10
0:39:58.6
+6:32.7
4.0
DC VECSALACAS UNITED/HU
15
261
15
V10
Viesturs
Sīlis
10
0:42:09.0
+8:43.1
4.2
Reliģija
16
58
1
S10
Rita
Anopa
10
0:42:09.3
+8:43.4
4.2
vinteko.lv
17
314
16
V10
Aleksandrs
Serovs
10
0:42:38.7
+9:12.8
4.3
18
18
17
V10
Kārlis
Lauva
10
0:42:39.3
+9:13.4
4.3
19
294
18
V10
Kārlis
Stonka
10
0:43:20.1
+9:54.2
4.3
SK Kalnieši
20
14
19
V10
Deniss
Fjodorovs
10
0:43:44.4
+10:18.5
4.4
21
44
2
S10
Ilze
Drozdova
10
0:43:50.0
+10:24.1
4.4
SK Bulta
22
164
20
V10
Ivars
Jankovskis
10
0:44:07.3
+10:41.4
4.4
Reliģija
23
277
21
V10
Guntis
Zālītis
10
0:44:44.1
+11:18.2
4.5
LVVA
24
344
22
V10
Romāns
Giruckis
10
0:44:47.6
+11:21.7
4.5
25
50
23
V10
Māris
Šteinerts
10
0:44:48.3
+11:22.4
4.5
26
341
24
V10
Jānis
Matvejs
10
0:46:17.0
+12:51.1
4.6
27
8
25
V10
Kārlis
Ielejs
10
0:46:21.4
+12:55.5
4.6
Divplākšņi
28
11
3
S10
Alise
Kalniņa
10
0:46:54.3
+13:28.4
4.7
H.T.L.
29
192
26
V10
Aldis
Bulis
10
0:46:57.2
+13:31.4
4.7
BAT
30
319
27
V10
Jānis
Krēsliņš
10
0:47:04.7
+13:38.8
4.7
Swedbank
31
224
28
V10
Igors
Bergers
10
0:47:20.6
+13:54.7
4.7
32
25
29
V10
Edgars
Eižvertiņš
10
0:47:31.9
+14:06.0
4.8
33
338
4
S10
Linda
Rolle
10
0:47:45.3
+14:19.4
4.8
34
285
30
V10
Māris
Višņevskis
10
0:47:48.0
+14:22.1
4.8
35
337
31
V10
Ivo
Rollis
10
0:48:18.3
+14:52.4
4.8
36
333
32
V10
Ulvis
Pāvuls
10
0:49:05.7
+15:39.8
4.9
37
16
5
S10
Ineta
Saulīte
10
0:49:42.4
+16:16.5
5.0
38
13
6
S10
Iveta
Niedre
10
0:51:10.9
+17:45.0
5.1
Maratona Klubs; LSC
39
311
33
V10
Vilnis
Liepiņš
10
0:51:36.6
+18:10.8
5.2
Maratona klubs, LSC
40
296
34
V10
Raimonds
Spricis
10
0:52:41.3
+19:15.4
5.3
Mežaparka Republika
41
274
35
V10
Māris
Dembovskis
10
0:52:50.5
+19:24.6
5.3
42
292
36
V10
Kaspars
Svēte
10
0:53:05.7
+19:39.8
5.3
43
33
37
V10
Oļegs
Nikolajevs
10
0:54:05.4
+20:39.5
5.4
44
15
7
S10
Daina
Silgale
10
0:54:15.9
+20:50.0
5.4
45
9
8
S10
Ginta
Gusare
10
0:55:11.8
+21:45.9
5.5
46
19
9
S10
Anita Gavare
Gavare
10
0:55:51.8
+22:25.9
5.6
Maratonu klubs
47
51
38
V10
Dimitrijs
Kulikovs
10
0:57:17.7
+23:51.8
5.7
48
349
39
V10
Dainis
Aņisimovs
10
0:58:48.5
+25:22.6
5.9
49
5
10
S10
Ļubova
Fintjugova
10
0:59:13.6
+25:47.7
5.9
50
45
40
V10
Mārtiņš
Veseris
10
1:00:50.3
+27:24.4
6.1
Dredu Spēks
51
334
11
S10
Diāna
Laugale
10
1:03:25.0
+29:59.2
6.3
5km (5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
86
1
VP5
Dmitrijs
Vecgailis
5
0:15:46.1
3.2
2
90
2
VP5
Mārtiņs
Babkins
5
0:16:18.2
+0:32.0
3.3
Sk Bulta
3
254
3
VP5
Janis
Abols
5
0:17:22.5
+1:36.3
3.5
Maratona klubs
4
99
4
VP5
Alvis
Reinbergs
5
0:17:34.8
+1:48.7
3.5
SK BULTA
5
240
5
VP5
Kārlis
Evertovskis
5
0:18:15.4
+2:29.3
3.7
6
336
6
VP5
Kaspars
Pētersons
5
0:18:19.6
+2:33.4
3.7
Matisons Runner's Club
7
266
7
VP5
Atis
Jansons
5
0:18:25.0
+2:38.8
3.7
8
359
8
VP5
Ilvars
Bisenieks
5
0:18:25.6
+2:39.4
3.7
9
92
1
SP5
Māra
Drozdova
5
0:18:37.5
+2:51.3
3.7
Sk Bulta
10
347
9
VP5
Raivis
Berkolds
5
0:18:50.1
+3:03.9
3.8
11
172
10
VP5
Jānis
Cīmurs
5
0:18:50.8
+3:04.6
3.8
Cīmurēni
12
353
11
VP5
Edijs
Tropiņš
5
0:18:51.1
+3:04.9
3.8
Maratona klubs
13
67
1
VJ5
Timurs
Kukes
5
0:18:53.0
+3:06.8
3.8
14
361
12
VP5
Kalvis
Krīgers
5
0:19:00.7
+3:14.6
3.8
15
335
1
SJ5
Marta Luize
Pētersone
5
0:19:26.6
+3:40.5
3.9
Scott Running Latvia
16
218
13
VP5
Deniss
Bočkovs
5
0:19:32.1
+3:45.9
3.9
Mežezeri Sporto
17
330
14
VP5
Jānis
Avotiņš
5
0:19:34.8
+3:48.6
3.9
18
88
15
VP5
Andis
Ruskulis
5
0:19:37.9
+3:51.8
3.9
19
259
16
VP5
Mārcis
Saliņš
5
0:19:46.7
+4:00.5
4.0
20
362
17
VP5
Ģirts
Brants
5
0:19:50.3
+4:04.2
4.0
SK Rekords
21
356
18
VP5
Jānis
Vanags
5
0:20:05.5
+4:19.4
4.0
ISOSTAR
22
84
2
VJ5
Aleksis
Ziļevs
5
0:20:28.7
+4:42.5
4.1
23
120
3
VJ5
Rodrigo
Anops
5
0:20:29.4
+4:43.3
4.1
vinteko.lv
24
252
4
VJ5
Vladislavs
Stepanovs
5
0:20:37.2
+4:51.1
4.1
25
293
2
SP5
Sanita
Gertmane
5
0:20:44.2
+4:58.0
4.1
26
331
3
SP5
Diāna
Laterere
5
0:20:47.9
+5:01.8
4.2
27
202
4
SP5
Gita
Vilensone
5
0:20:48.6
+5:02.4
4.2
28
216
19
VP5
Dmitrijs
Kirilovičs
5
0:21:02.6
+5:16.4
4.2
29
63
20
VP5
Aivis
Stepanovs
5
0:21:20.1
+5:33.9
4.3
Bez Entuziasma Nav Uzvaru
30
357
2
SJ5
Vlada
Kārkliņa
5
0:21:24.4
+5:38.2
4.3
SS Arkādija
31
233
21
VP5
Mesrops
Avagjans
5
0:21:39.4
+5:53.3
4.3
Arnis Power
32
354
5
SP5
Valentīna
Romanova
5
0:21:50.8
+6:04.7
4.4
33
207
22
VP5
Intars
Abražuns
5
0:21:54.9
+6:08.7
4.4
34
89
23
VP5
Didzis
Kalniņš
5
0:22:00.7
+6:14.5
4.4
Maratona klubs
35
350
24
VP5
Austin
Nicholas
5
0:22:04.1
+6:17.9
4.4
36
166
6
SP5
Laura
Okmane
5
0:22:04.8
+6:18.6
4.4
37
196
25
VP5
Dmitrijs
Karasenko
5
0:22:08.5
+6:22.3
4.4
38
65
26
VP5
Jevgēnijs
Šlihto
5
0:22:10.4
+6:24.2
4.4
39
111
5
VJ5
Kristofers
Kraze
5
0:22:32.6
+6:46.4
4.5
40
346
27
VP5
Sandis
Sauka
5
0:22:37.8
+6:51.7
4.5
Run With Anita
41
239
28
VP5
Jānis
Jankavs
5
0:22:50.0
+7:03.8
4.6
42
112
7
SP5
Inese
Pučeka
5
0:22:51.1
+7:05.0
4.6
SK Bulta
43
72
8
SP5
Karīna
Ceriņa
5
0:22:53.8
+7:07.6
4.6
44
238
29
VP5
Sergejs
Kuzmins
5
0:23:04.5
+7:18.3
4.6
45
119
30
VP5
Raivis
Anops
5
0:23:24.7
+7:38.5
4.7
vinteko.lv
46
221
9
SP5
Krista
Ozoliņa
5
0:23:50.2
+8:04.0
4.8
47
91
31
VP5
Aleksandrs
Azarevičs
5
0:23:54.2
+8:08.0
4.8
LSC
48
117
32
VP5
Atis
Matisons
5
0:23:59.2
+8:13.0
4.8
49
94
10
SP5
Olena
Fomenko
5
0:24:00.0
+8:13.8
4.8
Maratona klubs, tusatriteam
50
212
33
VP5
Ingars
Tiltiņš
5
0:24:07.5
+8:21.3
4.8
51
345
34
VP5
Dmitrijs
Koršunovs
5
0:24:09.8
+8:23.6
4.8
52
181
35
VP5
Olegs
Suhorukovs
5
0:24:25.9
+8:39.7
4.9
53
312
6
VJ5
Artjoms
Novozilovs
5
0:24:40.3
+8:54.1
4.9
54
66
11
SP5
Agra
Ieleja
5
0:25:05.1
+9:18.9
5.0
Divplākšņi
55
323
36
VP5
Andrejs
Druganovs
5
0:25:26.3
+9:40.1
5.1
56
78
12
SP5
Anete Dārta
Rožkalne
5
0:25:28.4
+9:42.2
5.1
57
165
13
SP5
Nellija
Baliko
5
0:25:33.1
+9:46.9
5.1
58
85
14
SP5
Andreta
Līvena
5
0:25:35.6
+9:49.5
5.1
59
260
15
SP5
Linda
Sīle
5
0:25:57.4
+10:11.2
5.2
Reliģija
60
93
3
SJ5
Evelīna
Broka
5
0:26:08.2
+10:22.0
5.2
61
313
37
VP5
Konsta (5Km)
Osh
5
0:26:31.1
+10:44.9
5.3
ITONUS.LV
62
272
16
SP5
Anita
Šķinuma
5
0:26:33.8
+10:47.6
5.3
63
74
4
SJ5
Marta
Ceriņa
5
0:26:53.3
+11:07.1
5.4
64
329
17
SP5
Ilona
Sedleniece
5
0:26:58.8
+11:12.7
5.4
65
77
18
SP5
Anna
Ivanova
5
0:27:28.5
+11:42.4
5.5
66
95
19
SP5
Margita
Lagzdiņa
5
0:27:41.0
+11:54.8
5.5
67
360
20
SP5
Paula
Bergfelde
5
0:27:57.4
+12:11.2
5.6
68
107
21
SP5
Inese
Vilciņa
5
0:28:09.2
+12:23.0
5.6
69
106
22
SP5
Ilze
Vilciņa
5
0:28:19.3
+12:33.1
5.7
70
68
23
SP5
Marika
Lapiņa
5
0:28:47.9
+13:01.7
5.8
VAI VAI
71
246
24
SP5
Baiba
Bule
5
0:28:48.3
+13:02.1
5.8
72
61
7
VJ5
Vilhelms
Skudra
5
0:29:37.6
+13:51.4
5.9
73
80
25
SP5
Zinaida
Grīnberga
5
0:29:46.8
+14:00.6
6.0
RVSK
74
98
5
SJ5
Ineta
Sprede
5
0:29:59.5
+14:13.3
6.0
75
97
26
SP5
Ginta
Sprede
5
0:30:04.0
+14:17.9
6.0
76
110
27
SP5
Iveta
Kraze
5
0:30:31.7
+14:45.5
6.1
77
228
8
VJ5
Ņikita
Carenko
5
0:32:03.6
+16:17.4
6.4
78
96
28
SP5
Inese
Zeltina
5
0:33:25.2
+17:39.0
6.7
79
190
9
VJ5
Mārtiņš
Saliņš
5
0:34:39.3
+18:53.1
6.9
80
188
29
SP5
Ruta
Saliņa
5
0:34:39.3
+18:53.2
6.9
81
332
10
VJ5
Markus
Jaksts
5
0:35:27.5
+19:41.4
7.1
DC VECSALACAS UNITED
82
339
11
VJ5
Artūrs
Pormanis
5
0:40:17.0
+24:30.8
8.1
83
82
38
VP5
Viktors
Safutins
5
0:41:26.1
+25:39.9
8.3
LSC
84
79
30
SP5
Inga
Ozolkalna
5
0:44:09.5
+28:23.4
8.8
85
355
12
VJ5
Roberts
Lamins
4
0:26:10.4
+10:24.2
6.5
Baltais
86
194
13
VJ5
Regnārs
Saliņš
1
0:36:02.1
+20:15.9
36.0
Ves (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
340
1
VV
Mārtiņš
Dambis
6
0:26:44.1
4.5
2
348
2
VV
Namejs
Brūns
6
0:27:18.2
+0:34.1
4.6
Cīmurēni
3
297
3
VV
Uģis
Inka
6
0:28:35.4
+1:51.2
4.8
OK Meridiāns
4
160
1
SV
Inta
Cīmure
5
0:25:00.8
5.0
Cīmurēni
5
136
4
VV
Iļja
Potapovs
5
0:26:03.3
5.2
6
343
5
VV
Dmitrijs
Golonovs
5
0:27:58.6
5.6
7
222
2
SV
Lauma
Muceniece
5
0:28:01.8
5.6
8
214
6
VV
Artūrs
Jakovļevs
5
0:28:02.3
5.6
ViensVilks
9
352
3
SV
Aija
Valtmane
5
0:28:19.0
5.7
10
157
7
VV
Voldemārs
Burģis
5
0:29:13.7
5.8
11
127
4
SV
Dana
Alksne
4
0:26:24.5
6.6
LiVelo/ZeltaZeme/Riteņvasara
12
265
8
VV
Dāvis
Šteinerts
4
0:29:01.3
7.3
13
342
5
SV
Berta
Lerhe
3
0:18:48.9
6.3
14
137
6
SV
Jana
Smirnova
3
0:23:18.1
7.8
15
124
7
SV
Evita
Česka
3
0:24:29.5
8.2
16
145
8
SV
Līga
Sēja
3
0:26:38.4
8.9
17
142
9
SV
Andra
Vanaga
3
0:26:38.7
8.9
18
159
9
VV
Nauris
Kozuliņš
2
0:08:53.8
4.4
19
154
10
VV
Igo
Kreicbergs
2
0:11:50.5
5.9
20
153
10
SV
Valda
Kreicberga
2
0:13:06.4
6.6
21
158
11
SV
Glorija
Burģe
2
0:16:48.2
8.4
22
129
12
SV
Lauma
Lange
1
0:05:20.2
5.3
Riteņvasara
23
130
13
SV
Lote
Lange
1
0:07:29.2
7.5
LiVelo/Zelta Zeme/Riteņvasara
24
146
14
SV
Lienīte
Dundure
1
0:12:45.3
12.8
Bērnu 1 (0.37 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
1044
1
VB1
Oskars
Teteris
1
0:02:02.6
5.5
Teteru ģimene
2
1110
1
SB1
Krista
Kozuliņa
1
0:02:07.0
+0:04.4
5.7
3
1051
2
VB1
Haralds
Jaunzems
1
0:02:09.1
+0:06.5
5.8
4
1169
2
SB1
Paula
Dreija
1
0:02:18.3
+0:15.6
6.2
5
1023
3
SB1
Dārta
Kūma
1
0:02:27.2
+0:24.6
6.6
6
1180
4
SB1
Milāna
Šuškjalo
1
0:02:38.1
+0:35.5
7.1
7
1193
3
VB1
Makars
Orobvskis
1
0:02:42.0
+0:39.4
7.3
8
1102
5
SB1
Estere
Kārkle
1
0:02:57.4
+0:54.8
8.0
Blackbird
9
1164
6
SB1
Austra
Matisone
1
0:03:01.5
+0:58.8
8.2
10
1167
7
SB1
Reičela Izabella
Lopeša-Goveja
1
0:03:15.2
+1:12.5
8.8
11
1087
8
SB1
Gabriela
Kubliņa
1
0:03:23.1
+1:20.5
9.2
12
1129
9
SB1
Justīne
Kuzmina
1
0:03:31.4
+1:28.8
9.5
13
1061
4
VB1
Aleksandrs
Dmitrijevs
1
0:03:32.0
+1:29.3
9.6
-
14
1024
5
VB1
Oskars
Eižvertiņš
1
0:03:47.8
+1:45.2
10.3
15
1116
6
VB1
Bernards
Gertmanis
1
0:03:55.1
+1:52.4
10.6
16
1043
1
VB2
Roberts
Teteris
1
0:03:59.4
+1:56.7
10.8
Teteru ģimene
17
1165
10
SB1
Jete
Matisone
1
0:04:02.6
+1:59.9
10.9
18
1188
7
VB1
Magnuss
Pētersons
1
0:04:07.1
+2:04.4
11.1
19
1135
1
SB2
Elīza
Stepanova
1
0:04:11.0
+2:08.3
11.3
20
1055
2
VB2
Markuss
Spredis
1
0:04:17.0
+2:14.4
11.6
21
1028
2
SB2
Melisa
Vanaga
1
0:04:20.0
+2:17.4
11.7
22
1143
3
SB2
Paula
Veide
1
0:04:21.0
+2:18.3
11.8
DC VECSALACAS UNITED/HU
23
1104
11
SB1
Māra
Saliņa
1
0:04:22.1
+2:19.5
11.8
24
1060
4
SB2
Jeļizaveta
Dmitrijeva
1
0:04:28.5
+2:25.8
12.1
-
25
1192
3
VB2
Maksims
Ļebedičs
1
0:04:36.5
+2:33.9
12.5
26
1080
5
SB2
Madara
Kerele
1
0:04:39.0
+2:36.4
12.6
27
1025
4
VB2
Everts
Bērziņš
1
0:04:42.2
+2:39.6
12.7
28
1062
5
VB2
Gustavs
Lazovskis
1
0:04:44.8
+2:42.1
12.8
29
1049
6
SB2
Paula
Liepiņa
1
0:04:44.9
+2:42.2
12.8
30
1181
6
VB2
Maksims
Suhorukovs
1
0:04:45.8
+2:43.1
12.9
31
1187
7
SB2
Marta
Pētersone
1
0:04:49.6
+2:47.0
13.0
32
1063
7
VB2
Renards
Cintiņš
1
0:04:53.4
+2:50.8
13.2
33
1123
8
SB2
Melānija
Lupiķe
1
0:04:57.3
+2:54.6
13.4
34
1184
9
SB2
Lote
Seile
1
0:05:02.6
+2:59.9
13.6
35
1013
8
VB2
Kirills
Carenko
1
0:05:16.6
+3:14.0
14.3
36
1103
10
SB2
Laura
Andiņa
1
0:05:23.1
+3:20.5
14.6
37
1138
11
SB2
Elisaveta
Filipu
1
0:06:00.5
+3:57.9
16.2
38
1027
9
VB2
Tom
Osh
1
0:06:07.5
+4:04.9
16.6
ITONUS.LV
39
1160
12
SB2
Maija
Vinogradova
1
0:06:08.5
+4:05.9
16.6
40
1159
13
SB2
Olīvija
Kivlāne
1
0:06:44.3
+4:41.6
18.2
41
1073
10
VB2
Imants
Burģis
1
0:07:22.0
+5:19.3
19.9
42
1189
14
SB2
Luīze
Vecmuktāne
1
0:08:15.8
+6:13.1
22.3
43
1134
8
VB1
Vladislavs
Bočkovs
1
0:11:26.4
+9:23.8
30.9
Mežezeri Sporto
Bērnu 2 (0.7 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
1155
1
SB4
Amanda
Baranauska
1
0:03:01.2
4.3
SS Arkādija
2
1084
1
VB4
Rodrigo
Anops
1
0:03:05.3
+0:04.1
4.4
vinteko.lv
3
1171
2
SB4
Dārta
Knēzińa
1
0:03:12.5
+0:11.3
4.6
Arkādija
4
1172
1
SB5
Ērika
Zandere
1
0:03:18.7
+0:17.5
4.7
sporta skola Arkādija
5
1052
1
VB5
Dmitrijs
Students
1
0:03:20.7
+0:19.5
4.8
6
1079
3
SB4
Marta
Kerele
1
0:03:21.5
+0:20.3
4.8
7
1035
2
SB5
Evelīna
Jaunzeme
1
0:03:21.6
+0:20.4
4.8
8
1036
3
SB5
Sabīne
Ceriņa
1
0:03:23.5
+0:22.3
4.8
9
1156
1
VB3
Rolands
Baranausks
1
0:03:29.3
+0:28.0
5.0
10
1009
2
VB4
Marats
Budjko
1
0:03:30.2
+0:29.0
5.0
11
1128
4
SB4
Lada
Bogdanova
1
0:03:34.8
+0:33.6
5.1
12
1019
4
SB5
Lauma
Lange
1
0:03:38.7
+0:37.5
5.2
Riteņvasara
13
1026
2
VB3
Rino
Bērziņš
1
0:03:40.9
+0:39.7
5.3
14
1144
5
SB5
Una
Ceriņa
1
0:03:43.3
+0:42.1
5.3
15
1094
2
VB5
Kārlis
Cīmurs
1
0:03:44.4
+0:43.2
5.3
Cīmurēni
16
1010
5
SB4
Nelli
Budjko
1
0:03:45.1
+0:43.9
5.4
17
1115
6
SB4
Emīlija
Gertmane
1
0:03:46.4
+0:45.2
5.4
18
1154
3
VB4
Martins
Pigožņa
1
0:03:48.5
+0:47.3
5.4
19
1018
7
SB4
Lote
Lange
1
0:03:49.2
+0:48.0
5.5
LiVelo/Zelta Zeme/Riteņvasara
20
1053
3
VB5
Maksims
Berežnojs
1
0:03:51.5
+0:50.3
5.5
21
1153
1
SB3
Kerija
Pigožņa
1
0:03:51.9
+0:50.7
5.5
22
1057
8
SB4
Melisa
Galkina
1
0:03:52.7
+0:51.5
5.5
23
1083
2
SB3
Rēzija
Anopa
1
0:03:59.8
+0:58.6
5.7
vinteko.lv
24
1108
4
VB4
Mārtiņš
Saliņš
1
0:04:00.7
+0:59.5
5.7
25
1029
3
SB3
Jasmīne
Vanaga
1
0:04:02.1
+1:00.9
5.8
ar puķi rokās
26
1059
4
SB3
Anastasija
Dmitrijeva
1
0:04:02.4
+1:01.2
5.8
-
27
1093
3
VB3
Viesturs
Cīmurs
1
0:04:03.8
+1:02.6
5.8
Cīmurēni
28
1017
4
VB3
Evans
Voits
1
0:04:04.0
+1:02.8
5.8
29
1109
5
VB3
Regnārs
Saliņš
1
0:04:05.2
+1:04.0
5.8
30
1070
5
SB3
Paula
Caune
1
0:04:05.2
+1:04.0
5.8
31
1086
6
SB3
Emīlija
Kubliņa
1
0:04:05.5
+1:04.3
5.8
32
1191
7
SB3
Katalina
Lieģe
1
0:04:06.4
+1:05.2
5.9
33
1198
9
SB4
Lauma
Sala
1
0:04:09.4
+1:08.2
5.9
34
1038
4
VB5
Adrians
Visers
1
0:04:13.2
+1:12.0
6.0
35
1119
6
VB3
Darina
Bočkova
1
0:04:22.1
+1:20.9
6.2
Mežezeri Sporto
36
1190
5
VB5
Vladislavs
Čolno
1
0:04:22.9
+1:21.6
6.3
37
1194
7
VB3
Jegors
Muraško
1
0:04:24.2
+1:23.0
6.3
38
1021
10
SB4
Alisa
Mitrohina
1
0:04:27.7
+1:26.5
6.4
39
1050
8
SB3
Elizabete
Broka
1
0:04:32.0
+1:30.8
6.5
40
1176
9
SB3
Enija
Dambe
1
0:04:35.9
+1:34.7
6.6
41
1072
11
SB4
Ērika
Burģe
1
0:04:36.3
+1:35.1
6.6
42
1186
10
SB3
Elizabete
Veide
1
0:04:37.1
+1:35.9
6.6
DC Vecsalacas United
43
1166
5
VB4
Rikardo
Lopešs-Goveja
1
0:04:38.7
+1:37.5
6.6
44
1037
12
SB4
Daniela
Visere
1
0:04:41.8
+1:40.6
6.7
45
1071
6
SB5
Glorija
Burģe
1
0:04:47.5
+1:46.3
6.8
46
1183
11
SB3
Anna
Seile
1
0:04:50.8
+1:49.5
6.9
47
1092
7
SB5
Sanita
Andiņa
1
0:04:54.2
+1:53.0
7.0
48
1182
8
VB3
Matvejs
Levdanovs
1
0:05:27.6
+2:26.4
7.8
49
1101
12
SB3
Gabriela
Kārkle
1
0:05:48.1
+2:46.9
8.3
Blackbird
50
1177
13
SB3
Nora
Brūne
1
0:05:49.1
+2:47.8
8.3
Cīmurēni
51
1179
6
VB5
Deivids
Šuškjalo
1
0:07:11.4
+4:10.2
10.3
52
1178
7
VB5
Rihards
Šuškjalo
1
0:07:12.3
+4:11.0
10.3