Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm-exp
IzskrienRīgu 2021, 4. posms
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm-exp
10km (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
328
1
V10
Dmitrijs
Serjogins
10
0:33:45.3
3.4
SK BULTA
2
318
2
V10
Raivo
Saulgriezis
10
0:35:30.7
+1:45.4
3.6
Jēkabpils SC
3
302
3
V10
Sergejs
Maslobojevs
10
0:36:39.9
+2:54.6
3.7
Ķengaraga SK
4
268
4
V10
Uldis
Katlaps
10
0:36:49.9
+3:04.6
3.7
5
42
5
V10
Voldemārs
Lejnieks
10
0:39:44.2
+5:58.8
4.0
SK Dzērvene
6
175
1
S10
Klinta
Lauska
10
0:40:12.4
+6:27.1
4.0
7
317
6
V10
Martins
Purenkovs
10
0:40:14.8
+6:29.4
4.0
Legs Miserables / Supervaroņi
8
43
7
V10
Aleksandr
Judkin
10
0:40:32.3
+6:47.0
4.1
9
304
2
S10
Amanda
Krūmiņa
10
0:40:50.2
+7:04.9
4.1
Ķengaraga SK
10
187
8
V10
Kalvis
Mālnieks
10
0:41:48.0
+8:02.6
4.2
RIMI
11
245
9
V10
Edijs
Veide
10
0:43:19.6
+9:34.3
4.3
DC VECSALACAS UNITED/HU
12
193
10
V10
Edgars
Morozs
10
0:43:27.4
+9:42.1
4.3
FD
13
324
11
V10
Valdis
Bogdanovs
10
0:43:49.6
+10:04.3
4.4
-
14
315
12
V10
Mārtiņš
Strušels
10
0:43:54.4
+10:09.0
4.4
15
56
13
V10
Dēvids
Kristapsons
10
0:43:58.5
+10:13.2
4.4
ASK Patria
16
18
14
V10
Kārlis
Lauva
10
0:44:19.5
+10:34.1
4.4
17
7
3
S10
Inese
Otomere
10
0:44:50.0
+11:04.7
4.5
18
10
15
V10
Žanis
Lulle
10
0:45:04.0
+11:18.7
4.5
19
250
16
V10
Jevgeņijs
Stepanovs
10
0:45:58.1
+12:12.8
4.6
20
314
17
V10
Aleksandrs
Serovs
10
0:46:26.2
+12:40.9
4.6
21
261
18
V10
Viesturs
Sīlis
10
0:47:02.9
+13:17.6
4.7
Reliģija
22
277
19
V10
Guntis
Zālītis
10
0:48:01.8
+14:16.5
4.8
LVVA
23
14
20
V10
Deniss
Fjodorovs
10
0:48:06.8
+14:21.5
4.8
24
25
21
V10
Edgars
Eižvertiņš
10
0:48:38.7
+14:53.4
4.9
25
44
4
S10
Ilze
Drozdova
10
0:48:53.8
+15:08.4
4.9
SK Bulta
26
320
22
V10
Lauris
Magazeinis
10
0:49:28.8
+15:43.4
4.9
Veikals Bezglutēns
27
273
5
S10
Santa
Puriņa
10
0:50:18.0
+16:32.6
5.0
28
1
6
S10
Zane
Gruberte
10
0:50:52.4
+17:07.1
5.1
29
11
7
S10
Alise
Kalniņa
10
0:51:11.1
+17:25.8
5.1
H.T.L.
30
192
23
V10
Aldis
Bulis
10
0:51:50.6
+18:05.3
5.2
BAT
31
57
24
V10
Deniss
Denisenko
10
0:51:55.4
+18:10.1
5.2
Sanctimony
32
26
25
V10
Konsta
Osh
10
0:52:02.9
+18:17.5
5.2
ITONUS.LV
33
184
8
S10
Gita
Kolerte
10
0:52:15.4
+18:30.1
5.2
34
319
26
V10
Jānis
Krēsliņš
10
0:52:31.2
+18:45.9
5.3
Swedbank
35
16
9
S10
Ineta
Saulīte
10
0:53:42.2
+19:56.9
5.4
36
285
27
V10
Māris
Višņevskis
10
0:53:58.8
+20:13.5
5.4
37
186
28
V10
Raitis
Bardavskis
10
0:54:59.7
+21:14.4
5.5
38
50
29
V10
Māris
Šteinerts
10
0:55:45.5
+22:00.2
5.6
39
8
30
V10
Kārlis
Ielejs
10
0:56:02.3
+22:17.0
5.6
Divplākšņi
40
21
10
S10
Renda
Forstmane
10
0:56:20.8
+22:35.5
5.6
41
296
31
V10
Raimonds
Spricis
10
0:57:01.9
+23:16.6
5.7
Mežaparka Republika
42
274
32
V10
Māris
Dembovskis
10
0:57:29.1
+23:43.8
5.7
43
13
11
S10
Iveta
Niedre
10
0:57:45.3
+23:59.9
5.8
Maratona Klubs; LSC
44
311
33
V10
Vilnis
Liepiņš
10
0:57:47.2
+24:01.8
5.8
Maratona klubs, LSC
45
264
12
S10
Diāna
Spiridovska
10
0:58:06.0
+24:20.6
5.8
Dodkepu.lv
46
15
13
S10
Daina
Silgale
10
0:58:48.8
+25:03.5
5.9
47
51
34
V10
Dimitrijs
Kulikovs
10
0:59:46.9
+26:01.5
6.0
48
19
14
S10
Anita Gavare
Gavare
10
1:00:16.3
+26:31.0
6.0
Maratonu klubs
49
292
35
V10
Kaspars
Svēte
10
1:00:38.9
+26:53.5
6.1
50
316
15
S10
Kamilla
Krilova
10
1:02:25.4
+28:40.0
6.2
Swedbank
51
5
16
S10
Ļubova
Fintjugova
10
1:05:31.7
+31:46.4
6.6
52
251
17
S10
Rebeka Paula Leontia
Žakaite
10
1:16:12.2
+42:26.9
7.6
53
45
36
V10
Mārtiņš
Veseris
10
1:17:26.0
+43:40.7
7.7
Dredu Spēks
54
299
37
V10
Andris
Pavlovs
7
0:38:23.4
+4:38.1
5.5
55
195
38
V10
Gatis
Krūze
5
0:25:51.7
5.2
Maratona klubs
5km (5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
86
1
VP5
Dmitrijs
Vecgailis
5
0:16:55.0
3.4
2
90
2
VP5
Mārtiņs
Babkins
5
0:17:10.2
+0:15.2
3.4
Sk Bulta
3
254
3
VP5
Janis
Abols
5
0:18:11.3
+1:16.2
3.6
Maratona klubs
4
209
4
VP5
Arturs
Onzuls
5
0:18:52.7
+1:57.7
3.8
INPACE.RUN
5
240
5
VP5
Kārlis
Evertovskis
5
0:19:35.9
+2:40.9
3.9
6
310
6
VP5
Pāvels
Beļajevs
5
0:19:55.6
+3:00.6
4.0
SK BULTA
7
266
7
VP5
Atis
Jansons
5
0:20:03.3
+3:08.2
4.0
8
92
1
SP5
Māra
Drozdova
5
0:20:09.4
+3:14.4
4.0
Sk Bulta
9
172
8
VP5
Jānis
Cīmurs
5
0:20:25.2
+3:30.2
4.1
Cīmurēni
10
88
9
VP5
Andis
Ruskulis
5
0:20:26.4
+3:31.4
4.1
11
218
10
VP5
Deniss
Bočkovs
5
0:20:44.9
+3:49.8
4.2
Mežezeri Sporto
12
229
11
VP5
Jānis
Zalaks
5
0:21:20.4
+4:25.4
4.3
Sporto Rīga
13
327
12
VP5
Jānis
Vanags
5
0:21:49.0
+4:54.0
4.4
ISOSTAR
14
281
2
SP5
Kristīne
Roga
5
0:22:15.8
+5:20.8
4.5
15
84
1
VJ5
Aleksis
Ziļevs
5
0:22:19.9
+5:24.8
4.5
16
307
13
VP5
Dmitrijs
Strogonovs
5
0:22:24.3
+5:29.2
4.5
inpace.run
17
120
2
VJ5
Rodrigo
Anops
5
0:22:24.4
+5:29.3
4.5
vinteko.lv
18
252
3
VJ5
Vladislavs
Stepanovs
5
0:22:24.5
+5:29.5
4.5
19
202
3
SP5
Gita
Vilensone
5
0:22:28.8
+5:33.8
4.5
20
69
14
VP5
Raivis
Asns
5
0:22:56.6
+6:01.6
4.6
Maratona Klubs
21
63
15
VP5
Aivis
Stepanovs
5
0:22:56.6
+6:01.6
4.6
Bez Entuziasma Nav Uzvaru
22
233
16
VP5
Mesrops
Avagjans
5
0:23:03.3
+6:08.3
4.6
Arnis Power
23
275
4
SP5
Kristīne
Vāvere
5
0:23:07.5
+6:12.4
4.6
ASK Patria
24
288
5
SP5
Signe
Vilcāne
5
0:23:07.5
+6:12.5
4.6
Lielie Dibeni
25
89
17
VP5
Didzis
Kalniņš
5
0:23:09.9
+6:14.8
4.6
Maratona klubs
26
207
18
VP5
Intars
Abražuns
5
0:23:37.3
+6:42.2
4.7
27
196
19
VP5
Dmitrijs
Karasenko
5
0:23:53.0
+6:57.9
4.8
28
215
20
VP5
Aivars
Mihmalis
5
0:23:54.3
+6:59.3
4.8
29
216
21
VP5
Dmitrijs
Kirilovičs
5
0:23:56.7
+7:01.6
4.8
30
238
22
VP5
Sergejs
Kuzmins
5
0:24:13.3
+7:18.3
4.8
31
166
6
SP5
Laura
Okmane
5
0:24:16.7
+7:21.7
4.9
32
119
23
VP5
Raivis
Anops
5
0:24:20.8
+7:25.7
4.9
vinteko.lv
33
167
24
VP5
Pāvels
Janovičs
5
0:24:42.0
+7:47.0
4.9
Lsc
34
321
25
VP5
Roberts
Kuplovs-Oginskis
5
0:24:50.1
+7:55.1
5.0
Veikals Bezglutēns
35
117
26
VP5
Atis
Matisons
5
0:25:28.2
+8:33.2
5.1
36
72
7
SP5
Karīna
Ceriņa
5
0:25:30.8
+8:35.8
5.1
37
312
4
VJ5
Artjoms
Novozilovs
5
0:25:34.3
+8:39.3
5.1
38
65
27
VP5
Jevgēnijs
Šlihto
5
0:25:48.4
+8:53.3
5.2
39
181
28
VP5
Olegs
Suhorukovs
5
0:25:50.5
+8:55.5
5.2
40
313
29
VP5
Konsta (5Km)
Osh
5
0:26:36.2
+9:41.1
5.3
ITONUS.LV
41
94
8
SP5
Olena
Fomenko
5
0:26:53.3
+9:58.2
5.4
Maratona klubs, tusatriteam, LSC
42
115
9
SP5
Lāsma
Caune
5
0:26:58.6
+10:03.6
5.4
43
212
30
VP5
Ingars
Tiltiņš
5
0:27:26.7
+10:31.6
5.5
44
235
31
VP5
Māris
Luberts
5
0:27:31.5
+10:36.5
5.5
Suunto
45
165
10
SP5
Nellija
Baliko
5
0:28:06.0
+11:11.0
5.6
46
78
11
SP5
Anete Dārta
Rožkalne
5
0:28:07.4
+11:12.3
5.6
47
260
12
SP5
Linda
Sīle
5
0:28:13.3
+11:18.2
5.6
Reliģija
48
232
13
SP5
Laura
Smukule
5
0:28:22.5
+11:27.4
5.7
49
74
1
SJ5
Marta
Ceriņa
5
0:28:41.5
+11:46.5
5.7
50
77
14
SP5
Anna
Ivanova
5
0:29:09.7
+12:14.7
5.8
51
68
15
SP5
Marika
Lapiņa
5
0:29:36.5
+12:41.5
5.9
VAI VAI
52
107
16
SP5
Inese
Vilciņa
5
0:29:54.1
+12:59.1
6.0
53
116
32
VP5
Gundars
Kristapsons
5
0:30:03.2
+13:08.1
6.0
ASK Patria
54
93
2
SJ5
Evelīna
Broka
5
0:30:32.2
+13:37.2
6.1
55
106
17
SP5
Ilze
Vilciņa
5
0:30:53.1
+13:58.1
6.2
56
236
18
SP5
Marina
Politanska
5
0:31:09.3
+14:14.2
6.2
AVIA/Lacerta Running Team
57
246
19
SP5
Baiba
Bule
5
0:32:01.5
+15:06.5
6.4
58
262
20
SP5
Simona
Rutkovska
5
0:32:04.1
+15:09.0
6.4
Ilona Marhele team!
59
61
5
VJ5
Vilhelms
Skudra
5
0:32:25.0
+15:29.9
6.5
60
80
21
SP5
Zinaida
Grīnberga
5
0:33:21.1
+16:26.0
6.7
RVSK
61
322
6
VJ5
Alberts
Vasiļevičs
5
0:34:34.4
+17:39.3
6.9
Lode
62
228
7
VJ5
Ņikita
Carenko
5
0:35:48.4
+18:53.3
7.2
63
114
22
SP5
Ieva
Veidemane
5
0:36:05.3
+19:10.2
7.2
64
96
23
SP5
Inese
Zeltina
5
0:36:28.7
+19:33.6
7.3
65
206
3
SJ5
Evelīna
Vahere-Abražune
5
0:40:32.1
+23:37.1
8.1
66
194
8
VJ5
Regnārs
Saliņš
5
0:40:36.8
+23:41.7
8.1
67
190
9
VJ5
Mārtiņš
Saliņš
5
0:40:38.8
+23:43.8
8.1
68
188
24
SP5
Ruta
Saliņa
5
0:41:22.5
+24:27.5
8.3
69
82
33
VP5
Viktors
Safutins
5
0:42:04.5
+25:09.5
8.4
LSC
70
79
25
SP5
Inga
Ozolkalna
3
0:32:16.4
+15:21.3
10.8
71
83
10
VJ5
Nikijs
Ziļevs
2
0:08:39.1
4.3
Ves (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
199
1
VV
Eduards
Pāķis
7
0:29:37.0
4.2
Saulkrasti Showel Racing Team
2
298
2
VV
Egons
Lācis
6
0:29:23.1
4.9
3
159
3
VV
Nauris
Kozuliņš
5
0:23:24.4
4.7
4
160
1
SV
Inta
Cīmure
5
0:26:46.2
5.4
Cīmurēni
5
127
2
SV
Dana
Alksne
5
0:28:49.6
5.8
LiVelo/ZeltaZeme/Riteņvasara
6
157
4
VV
Voldemārs
Burģis
4
0:25:38.7
6.4
7
222
3
SV
Lauma
Muceniece
4
0:26:37.6
6.7
8
124
4
SV
Evita
Česka
3
0:23:03.9
7.7
9
265
5
VV
Dāvis
Šteinerts
3
0:23:53.0
8.0
10
145
5
SV
Līga
Sēja
3
0:24:00.9
8.0
11
154
6
VV
Igo
Kreicbergs
2
0:13:05.0
6.5
12
129
6
SV
Lauma
Lange
2
0:19:17.0
9.6
Riteņvasara
13
153
7
SV
Valda
Kreicberga
1
0:06:48.4
6.8
14
130
8
SV
Lote
Lange
1
0:12:58.8
13.0
LiVelo/Zelta Zeme/Riteņvasara
Bērnu 1 (0.7 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
1155
1
SB4
Amanda
Baranauska
1
0:02:36.7
3.7
SS Arkādija
2
1145
1
SB5
Elizabete
Zaprivoda
1
0:02:37.0
+0:00.3
3.7
SS Arkādija
3
1162
2
SB5
Kate
Birzniece
1
0:02:37.8
+0:01.0
3.8
4
1084
1
VB4
Rodrigo
Anops
1
0:03:02.0
+0:25.2
4.3
vinteko.lv
5
1035
3
SB5
Evelīna
Jaunzeme
1
0:03:02.3
+0:25.6
4.3
6
1033
1
VB5
Henrijs
Tavars
1
0:03:02.6
+0:25.8
4.3
7
1052
2
VB5
Dmitrijs
Students
1
0:03:02.6
+0:25.8
4.3
8
1144
4
SB5
Una
Ceriņa
1
0:03:14.0
+0:37.3
4.6
9
1156
1
VB3
Rolands
Baranausks
1
0:03:16.7
+0:39.9
4.7
10
1079
2
SB4
Marta
Kerele
1
0:03:19.6
+0:42.9
4.8
11
1128
3
SB4
Lada
Bogdanova
1
0:03:20.3
+0:43.5
4.8
12
1053
3
VB5
Maksims
Berežnojs
1
0:03:22.9
+0:46.1
4.8
13
1036
5
SB5
Sabīne
Ceriņa
1
0:03:22.9
+0:46.1
4.8
14
1026
2
VB3
Rino
Bērziņš
1
0:03:24.2
+0:47.5
4.9
15
1094
4
VB5
Kārlis
Cīmurs
1
0:03:24.7
+0:48.0
4.9
Cīmurēni
16
1114
4
SB4
Elīna
Vahere-Abražune
1
0:03:29.9
+0:53.1
5.0
SS Arkādija
17
1161
5
VB5
Alberts
Vasiļevičs
1
0:03:32.9
+0:56.1
5.1
18
1034
3
VB3
Frenks
Tavars
1
0:03:33.8
+0:57.0
5.1
19
1059
1
SB3
Anastasija
Dmitrijeva
1
0:03:34.7
+0:58.0
5.1
-
20
1151
1
SB2
Alisa
Politanska
1
0:03:42.2
+1:05.5
5.3
AVIA/Lacerta Running Team
21
1029
2
SB3
Jasmīne
Vanaga
1
0:03:42.5
+1:05.8
5.3
ar puķi rokās
22
1017
4
VB3
Evans
Voits
1
0:03:42.7
+1:06.0
5.3
23
1109
5
VB3
Regnārs
Saliņš
1
0:03:43.3
+1:06.5
5.3
24
1021
5
SB4
Alisa
Mitrohina
1
0:03:47.0
+1:10.2
5.4
25
1037
6
SB4
Daniela
Visere
1
0:03:50.4
+1:13.7
5.5
26
1019
6
SB5
Lauma
Lange
1
0:03:50.6
+1:13.9
5.5
Riteņvasara
27
1018
7
SB4
Lote
Lange
1
0:03:51.3
+1:14.5
5.5
LiVelo/Zelta Zeme/Riteņvasara
28
1057
8
SB4
Melisa
Galkina
1
0:03:51.4
+1:14.6
5.5
29
1093
6
VB3
Viesturs
Cīmurs
1
0:03:52.2
+1:15.4
5.5
Cīmurēni
30
1154
2
VB4
Martins
Pigožņa
1
0:03:52.7
+1:15.9
5.5
31
1130
3
SB3
Viktorija
Vasiļeviča
1
0:03:54.5
+1:17.7
5.6
Lode
32
1153
4
SB3
Kerija
Pigožņa
1
0:03:56.6
+1:19.8
5.6
33
1163
5
SB3
Lizete
Ansberga
1
0:03:57.0
+1:20.2
5.6
34
1108
3
VB4
Mārtiņš
Saliņš
1
0:03:58.0
+1:21.2
5.7
35
1157
6
SB3
Katalina
Lieģe
1
0:03:58.7
+1:21.9
5.7
36
1043
1
VB2
Roberts
Teteris
1
0:04:02.4
+1:25.6
5.8
Teteru ģimene
37
1038
6
VB5
Adrians
Visers
1
0:04:02.7
+1:25.9
5.8
38
1117
9
SB4
Elza
Patmalnika
1
0:04:03.6
+1:26.8
5.8
39
1070
7
SB3
Paula
Caune
1
0:04:04.7
+1:27.9
5.8
40
1135
2
SB2
Elīza
Stepanova
1
0:04:05.1
+1:28.3
5.8
41
1140
8
SB3
Elīna
Zemture
1
0:04:06.6
+1:29.8
5.9
42
1166
4
VB4
Rikardo
Lopešs-Goveja
1
0:04:07.3
+1:30.6
5.9
43
1047
2
VB2
Renārs
Lūsis
1
0:04:08.6
+1:31.9
5.9
Lūšu ģimene
44
1060
3
SB2
Jeļizaveta
Dmitrijeva
1
0:04:09.7
+1:32.9
5.9
-
45
1074
7
VB3
Haralds
Mihmalis
1
0:04:11.3
+1:34.5
6.0
46
1077
8
VB3
Mārcis
Grišuļs
1
0:04:12.0
+1:35.2
6.0
47
1080
4
SB2
Madara
Kerele
1
0:04:12.8
+1:36.0
6.0
48
1146
5
VB4
Rihards
Celms
1
0:04:14.2
+1:37.4
6.1
49
1170
3
VB2
Minh
Khang
1
0:04:15.4
+1:38.6
6.1
50
1143
5
SB2
Paula
Veide
1
0:04:16.0
+1:39.2
6.1
DC VECSALACAS UNITED/HU
51
1050
9
SB3
Elizabete
Broka
1
0:04:21.1
+1:44.4
6.2
52
1119
9
VB3
Darina
Bočkova
1
0:04:23.8
+1:47.1
6.3
Mežezeri Sporto
53
1123
6
SB2
Melānija
Lupiķe
1
0:04:33.4
+1:56.7
6.5
54
1049
7
SB2
Paula
Liepiņa
1
0:04:36.1
+1:59.3
6.6
55
1092
7
SB5
Sanita
Andiņa
1
0:04:41.2
+2:04.4
6.7
56
1126
8
SB2
Rūta
Bethere
1
0:04:45.7
+2:08.9
6.8
57
1110
1
SB1
Krista
Kozuliņa
1
0:04:52.3
+2:15.6
7.0
58
1137
9
SB2
Maria
Fjodorova
1
0:04:53.7
+2:16.9
7.0
59
1044
1
VB1
Oskars
Teteris
1
0:05:06.1
+2:29.3
7.3
Teteru ģimene
60
1027
4
VB2
Tom
Osh
1
0:05:08.5
+2:31.7
7.3
ITONUS.LV
61
1062
5
VB2
Gustavs
Lazovskis
1
0:05:11.8
+2:35.0
7.4
62
1169
2
SB1
Paula
Dreija
1
0:05:14.2
+2:37.4
7.5
63
1118
3
SB1
Audra Elija
Patmalnika
1
0:05:15.0
+2:38.2
7.5
64
1051
2
VB1
Haralds
Jaunzems
1
0:05:18.1
+2:41.4
7.6
65
1101
10
SB3
Gabriela
Kārkle
1
0:05:21.5
+2:44.7
7.7
Blackbird
66
1134
3
VB1
Vladislavs
Bočkovs
1
0:05:23.8
+2:47.0
7.7
Mežezeri Sporto
67
1013
6
VB2
Kirills
Carenko
1
0:05:28.2
+2:51.5
7.8
68
1103
10
SB2
Laura
Andiņa
1
0:05:37.3
+3:00.5
8.0
69
1142
4
VB1
Jānis
Zemturis
1
0:05:37.8
+3:01.0
8.0
70
1061
5
VB1
Aleksandrs
Dmitrijevs
1
0:05:47.9
+3:11.1
8.3
-
71
1063
7
VB2
Renards
Cintiņš
1
0:05:51.5
+3:14.7
8.4
72
1167
4
SB1
Reičela Izabella
Lopeša-Goveja
1
0:05:58.5
+3:21.8
8.5
73
1048
6
VB1
Edgars
Lūsis
1
0:06:00.9
+3:24.1
8.6
Lūšu ģimene
74
1073
8
VB2
Imants
Burģis
1
0:06:30.8
+3:54.1
9.3
75
1104
5
SB1
Māra
Saliņa
1
0:06:46.4
+4:09.7
9.7
76
1056
6
SB1
Gabriela
Galkina
1
0:07:07.2
+4:30.4
10.2
77
1164
7
SB1
Austra
Matisone
1
0:07:30.2
+4:53.4
10.7
78
1076
7
VB1
Henrijs
Mihmalis
1
0:07:30.4
+4:53.6
10.7
79
1102
8
SB1
Estere
Kārkle
1
0:08:25.5
+5:48.7
12.0
Blackbird
80
1165
9
SB1
Jete
Matisone
1
0:08:40.1
+6:03.3
12.4
81
1075
9
VB2
Helmuts
Mihmalis
1
0:08:57.8
+6:21.0
12.8
82
1078
10
VB2
Marsels
Grišuļs
1
0:10:03.1
+7:26.4
14.4