Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
EVELOSTORE GP 100km 2021
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
100km (100 km) / A
V
Num
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
23
Rauls
Gūtmanis
18
2:18:16.8
43.4
MSĢ / RK Liepāja
2
18
Roberts
Čukurs
18
2:18:41.7
+0:24.8
43.3
MSĢ / RK Liepāja
3
72
Aaron
Aus
18
2:19:30.5
+1:13.7
43.0
Peloton
4
20
Rihards
Reinfelds
18
2:19:30.9
+1:14.1
43.0
MSĢ / Ķekavas NSS
5
77
Toms
Vazdiķis
18
2:19:31.3
+1:14.5
43.0
MSĢ
6
19
Renāts
Štāls
18
2:19:31.4
+1:14.5
43.0
MSĢ / RRS BeloCP
7
17
Kārlis
Klismets
18
2:19:31.9
+1:15.1
43.0
MSĢ / RRS
8
22
Dominiks
Timšāns
18
2:19:32.2
+1:15.3
43.0
MSĢ
9
50
Ritvars
Šalme
18
2:19:32.7
+1:15.9
43.0
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree/Kuldīgas SS
10
76
Ken
Post
18
2:19:32.9
+1:16.1
43.0
Peloton
11
36
Dāvis
Zīvarts
18
2:19:33.1
+1:16.3
43.0
RRS BeloCP
12
21
Dāvis
Upenieks
18
2:19:33.1
+1:16.3
43.0
MSĢ / Ķekavas NSS
13
45
Sacha Alexander
Bowen
18
2:19:37.3
+1:20.4
43.0
Dordogne Sud Cyclisme
14
35
Reilijs Emīls
Zālītis
15
2:22:20.8
+4:03.9
34.5
RRS
100km (100 km) / CFA
V
Num
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
78
Gleb
Karpenko
18
2:14:13.8
44.7
Ampler Devoteam
2
2
Andris
Vosekalns
18
2:14:14.2
+0:00.3
44.7
EVELO TEAM / RRS
3
15
Jānis
Rubiks
18
2:16:20.7
+2:06.8
44.0
DAKO Ziemeļvidzeme
4
71
Pauls
Rubenis
18
2:16:20.7
+2:06.9
44.0
Ampler Development Team
5
12
Roberts
Andersons
18
2:16:21.0
+2:07.2
44.0
EVELO TEAM / RRS
6
38
Kristers
Ansons
18
2:16:22.0
+2:08.1
44.0
Ampler Development Team
7
46
Arvis
Sprude
18
2:16:22.1
+2:08.3
44.0
Dobeles dzirnavnieks Feelfree.lv
8
25
Kristers
Kovgers
18
2:16:22.7
+2:08.8
44.0
DAKO Ziemeļvidzeme
9
62
Andzs
Flaksis
18
2:16:29.7
+2:15.9
44.0
Mysport-DTG
10
64
Oskars
Dankbārs
18
2:18:16.4
+4:02.6
43.4
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
11
10
Dāniels
Kučerjavijs
18
2:18:16.7
+4:02.8
43.4
EVELO TEAM / RRS
12
49
Aivis
Leibmans
18
2:18:16.8
+4:03.0
43.4
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree/Dobeles SS
13
6
Ričards
Vēvers
18
2:19:29.5
+5:15.6
43.0
EVELO TEAM / RRS
14
32
Artis
Roze
18
2:19:30.9
+5:17.0
43.0
dobeles Dzirnavnieks Feel/Free
15
61
Romans
Trojanovs
18
2:19:30.9
+5:17.0
43.0
Velo+ Bottari Baltic
16
16
Dovydas
Lukšas
18
2:19:31.6
+5:17.8
43.0
KDM-Pack Cycling Team
17
37
Niklāvs
Boļšis
18
2:19:31.9
+5:18.0
43.0
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
18
39
Jānis
Baltušs
18
2:19:32.2
+5:18.3
43.0
Bauskas Velokomanda
19
58
Arturs
Krasts
18
2:19:32.4
+5:18.6
43.0
NN Sporta Klubs
20
34
Kirils
Pogodins
18
2:19:32.9
+5:19.1
43.0
DAKO Ziemeļvidzeme
21
51
Jānis
Šēlis
18
2:19:33.1
+5:19.2
43.0
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree/Dobeles SS
22
11
Agris
Vindecs
18
2:19:33.2
+5:19.4
43.0
EVELO TEAM / RRS
23
8
Rihards
Skrastiņš
18
2:19:33.4
+5:19.5
43.0
EVELO TEAM / RRS
24
68
Matīss
Zērvēns
18
2:19:33.6
+5:19.7
43.0
Roadex
25
66
Rihards
Ganuļevičs
18
2:19:34.0
+5:20.1
43.0
KS Sportaklubs
26
60
Emīls
Ribaks
18
2:19:34.4
+5:20.5
43.0
ZZK
27
27
Gustas
Raugala
18
2:22:35.2
+8:21.4
42.1
KDM - Pack Cycling Team
28
70
Roberts
Birkants
17
2:15:37.9
+1:24.1
41.0
NN Sporta klubs
29
33
Kevin
Le Goff
9
1:26:17.6
34.1
100km (100 km) / M1
V
Num
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
9
Kristaps
Knops
18
2:14:13.6
44.7
EVELO TEAM / RRS
2
29
Kristjan
Oolo
18
2:14:14.7
+0:01.0
44.7
PELOTON
3
4
Juris
Visockis
18
2:19:21.6
+5:07.9
43.1
EVELO TEAM/ RRS
4
82
Marius
Sabaliauskas
18
2:19:23.1
+5:09.4
43.0
TOP TEAM
5
44
Uldis
Ālītis
18
2:19:30.7
+5:17.0
43.0
DTG-MySport
6
80
Jānis
Šteins
18
2:19:31.9
+5:18.2
43.0
7
5
Girts
Martinsons
18
2:19:33.1
+5:19.5
43.0
EVELO TEAM / RRS
8
13
Ivo
Viļumovs
18
2:19:42.1
+5:28.4
42.9
EVELO TEAM / RRS
9
79
Lauris
Ieviņš
17
2:19:35.6
+5:21.9
39.8
10
14
Ugis
Briedis
3
0:22:00.4
44.6
EVELO TEAM / RRS
100km (100 km) / M2
V
Num
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
3
Nauris
Inovskis
18
2:19:31.1
43.0
EVELO TEAM / RRS
2
74
Reinis
Avens
18
2:19:33.2
+0:02.1
43.0
Ebike
3
43
Kaspars
Čikste
18
2:19:33.3
+0:02.1
43.0
Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
4
81
Jacek
Hermann
15
2:11:32.7
37.3
100km (100 km) / M3
V
Num
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
41
Alexandr
Merzlikin
18
2:19:32.3
43.0
KIPARIS-SPINE
2
7
Ģirts
Vēvers
18
2:19:32.4
+0:00.0
43.0
EVELO TEAM / RRS
3
30
Valters
Cēsnieks
18
2:19:32.4
+0:00.0
43.0
4
59
Volodymyr
Guschin
18
2:19:34.9
+0:02.6
43.0
ZZK
5
24
Guntis
Čukurs
18
2:29:47.3
+10:14.9
40.1
MTB Grobiņas novads
6
31
Jānis
Āboliņš
17
2:11:32.9
42.3
Virsotne/Marmot
7
1
Sandis
Āķis
16
2:03:12.9
42.5
EVELO TEAM / RRS
8
69
Guntars
Zeics
6
0:44:50.6
43.8
Stiklastudija.lv
100km (100 km) / M4
V
Num
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
55
Rostislavs
Stapjaks
18
2:19:31.1
43.0
Velo+ Bottari Baltic
2
26
Oskars
Gailišs
18
2:19:33.3
+0:02.2
43.0
NN Sporta klubs
3
40
Normunds
Zviedris
18
2:19:37.9
+0:06.8
43.0
ZZK
4
65
Kārlis
Čunka
14
2:16:55.0
33.4
Velo+ Bottari Baltic
100km (100 km) / M5
V
Num
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
28
Dmitrijs
Jankovs
18
2:29:47.7
40.1
MTB Grobiņas novads
2
73
Sergejs
Rodionovs
15
2:17:16.7
35.7
ĀdažiVelo
3
42
Jānis
Liepiņš
14
2:17:25.4
33.3
LMPF
100km (100 km) / W
V
Num
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
47
Lāsma Elza
Vaivode
17
2:19:32.8
39.8
LiVelo / Zelta Zeme
2
52
Kristi Kuldkepp
Kuldkepp
17
2:19:33.2
+0:00.3
39.8
PELOTON
3
48
Madara
Āboma
15
2:15:37.2
36.2
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree/Dobeles SS
4
67
Linda
Eihmane
14
2:15:37.6
33.8
Dobeles Sporta Skola/Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
5
75
Olga
Ballo
14
2:16:54.9
33.4
Velo+ Bottari Baltic