Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Ekrāns
Dobeles kauss 2023 1. diena ITT
Top 6 pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
1
Top 6 pa dzimumiem
Ekrāns
10km (10 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
272
1
ME
Aivaras
Mikutis
0:12:27.3
48.2
Tudor Pro Cycling Team Kauno SM "Gaja"
2
276
2
ME
Rokas
Kmieliauskas
0:13:07.5
45.7
Voltas-Madaris Cycling Team Kauno SM "Gaja"
3
284
1
M4
Ģirts
Vēvers
0:13:15.9
45.2
Goldingen Cycling Team
4
221
1
A
Oliver
Matik
0:13:38.2
44.0
Kalevi Jalgrattakooi
5
245
2
A
Dāvis
Gludavs
0:13:38.5
44.0
MSĢ / RK Liepāja
6
269
3
ME
Jomantas
Venckus
0:13:40.3
43.9
Tartu 2024 Cycling team
10km (10 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
193
1
F
Kristel Sandra
Soonik
0:15:29.5
38.7
Viljandi Rattaklubi
2
202
2
F
Silvia
Türkson
0:15:32.8
38.6
Porter Racing
3
191
1
AM
Skaistė
Mikašauskaitė
0:15:33.7
38.6
Šilalės SM DSK Kvėdarna
4
199
3
F
Madara
Āboma
0:15:40.5
38.3
Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
5
211
4
F
Akvilė
Gedraitytė
0:15:50.0
37.9
Dubai police team
6
172
2
AM
Auksė
Lekavičiūtė
0:15:58.6
37.6
Šilalės SM DSK Kvėdarna
8km (8 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
36
1
CM
Ieva
Jurēviča
0:12:57.5
37.0
RRS
2
37
2
CM
Gabija
Aliukevičiūte
0:13:11.1
36.4
Kaunas SM Gaja
3
32
3
CM
Kate Ketrīna
Skujiņa
0:13:16.2
36.2
RRS
4
28
4
CM
Emily
Kodanik
0:13:36.3
35.3
Lõuna-Eesti Rattaklubi
5
33
5
CM
Gisele
Rang
0:14:21.6
33.4
CFC Spordiklubi
6
39
6
CM
Goda
Zenevičiūtė
0:15:16.7
31.4
Utenos DSC-El Eko Sport Tempas
5km (5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
17
1
D
Everts
Buliņš
0:08:48.1
34.1
RRS
2
27
2
D
Eduards
Eihmanis
0:09:06.1
33.0
Dobeles Sporta skola
3
20
3
D
Mārtiņš
Urbāns
0:09:09.1
32.8
KNSS/Goldingen Cycling Academy
4
23
4
D
Oskars Pauls
Štrauhmanis
0:09:27.8
31.7
Ķekavas NSS
5
22
5
D
Andžejs
Jirgensons
0:10:08.4
29.6
Dobeles Sporta skola
6
18
6
D
Renārs
Vaitkevics
0:10:39.9
28.1
Dobeles Sporta skola
5km (5 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
6
1
DM
Katrīna
Hansone
0:09:40.4
31.0
RRS
2
7
2
DM
Keita
Pitka
0:09:54.3
30.3
Dobeles Sporta skola
3
4
3
DM
Šarlote
Kļumele
0:10:04.3
29.8
RRS
4
13
4
DM
Marta
Gustiņa
0:10:20.4
29.0
Dobeles Sporta skola
5
5
5
DM
Ieva
Gaile
0:10:22.6
28.9
6
10
6
DM
Nonna
Vlasenko
0:10:23.2
28.9
RRS