Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Carnikavas vasaras ZIBENS MTB 2021
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
TAUTA 3 apļi (22.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
75
1
V16
Kristaps
Leibuks
3
0:53:39.1
25.2
Carnikava
2
132
1
V40
Renārs
Zaļeskis
3
0:54:08.3
+0:29.2
24.9
ĀdažiVelo
3
78
2
V40
Viesturs
Lejiņš
3
0:54:26.3
+0:47.2
24.8
Carnikava
4
116
3
V40
Jānis
Vanags
3
0:54:40.2
+1:01.1
24.7
ISOSTAR.LV
5
58
4
V40
Voldemārs
Kaktiņš
3
0:57:13.8
+3:34.7
23.6
Komanda
6
79
1
VT
Kristofers
Lembergs
3
0:58:23.3
+4:44.2
23.1
nav
7
111
2
VT
Mārtiņš
Šteins
3
1:00:29.5
+6:50.4
22.3
bez komandas
8
15
5
V40
Andris
Zālītis
3
1:01:57.3
+8:18.2
21.8
9
68
3
VT
Ilmārs
Kranāts
3
1:01:57.4
+8:18.3
21.8
ĀdažiVelo
10
25
2
V16
Dāvis
Aizpurietis
3
1:01:59.8
+8:20.7
21.8
Carnikava
11
46
4
VT
Artūrs
Jakobsons
3
1:02:00.2
+8:21.1
21.8
Dog Sport Carnikava
12
100
5
VT
Edgars
Saukums
3
1:02:26.9
+8:47.8
21.6
ĀdažiVelo
13
73
6
V40
Edijs
Kudiņš
3
1:02:47.6
+9:08.5
21.5
ĀDAŽIVELO
14
136
6
VT
Mārtiņš
Sestulis
3
1:03:05.9
+9:26.7
21.4
15
85
7
VT
Elvijs
Millers
3
1:03:06.5
+9:27.3
21.4
Velo+ Bottari Baltic
16
43
8
VT
Valērijs
Ivanovs
3
1:03:42.0
+10:02.9
21.2
Moller Auto Krasta
17
44
7
V40
Andrejs
Ivašins
3
1:04:04.8
+10:25.7
21.1
Stopiņi
18
137
9
VT
Roberts
Mišurovs
3
1:08:25.0
+14:45.9
19.7
19
95
8
V40
Andrejs
Pomenko
3
1:09:51.9
+16:12.8
19.3
Engures Sportam
20
82
10
VT
Gatis
Loditis
3
1:09:52.9
+16:13.8
19.3
ĀdažiVelo
21
105
9
V40
Vladimirs
Sergijevics
3
1:10:01.5
+16:22.4
19.3
Engures sportam
22
62
11
VT
Viesturs
Kalme
3
1:10:34.1
+16:54.9
19.1
Kalmes
23
88
12
VT
Artūrs
Nesterjonoks
3
1:15:25.6
+21:46.5
17.9
Carnikava
24
64
1
ST
Elīna
Klindžāne
3
1:16:07.5
+22:28.4
17.7
Dog Sport Carnikava
25
53
2
ST
Diāna
Jurēviča
3
1:19:18.3
+25:39.1
17.0
Reģionālā pašvaldības policija
26
117
3
ST
Monta
Vikštrema
3
1:21:13.3
+27:34.2
16.6
Rīga
27
72
13
VT
Ivo
Krupenkovs
3
1:35:18.0
+41:38.8
14.2
Beer team
28
39
10
V40
Patriks
Grīva
2
1:02:15.4
+8:36.3
14.5
Saules iela
29
135
11
V40
Guntars
Lūsis
1
0:20:54.0
21.5
30
59
14
VT
Jānis
Kalaneps
1
0:22:33.8
19.9
ĀdažiVelo
31
93
15
VT
Bruno
Petskojs
1
0:32:58.1
13.6
Carnikava
32
97
16
VT
Ritvars
Pučinskis
1
0:33:33.9
13.4
Ritvars
TAUTA 2 apļi (15 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
77
1
V14
Krišjānis
Lejiņš
2
0:37:44.2
23.8
Carnikava
2
57
2
V14
Justs
Jurka
2
0:37:52.0
+0:07.8
23.8
VELO EXPRESS SCOTT
3
98
1
V50
Sergejs
Rodionovs
2
0:37:53.2
+0:08.9
23.8
ĀdAžiVelo
4
123
2
V50
Ainārs
Žebers
2
0:38:14.7
+0:30.4
23.5
ZZK
5
133
3
V14
Marks
Jākobsons
2
0:40:57.6
+3:13.4
22.0
6
104
4
V14
Marks
Sergijevics
2
0:41:41.6
+3:57.3
21.6
Engures sportam
7
129
1
S50
Inga
Gedrovica
2
1:02:45.0
+25:00.8
14.3
8
41
5
V14
Vladimirs
Hramovs
2
1:11:10.3
+33:26.0
12.6
Lāčuki
TAUTA 1 aplis (7.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
90
1
100kg
Madars
Ozoliņš
1
0:18:58.7
23.7
ĀdažiVelo
2
32
2
100kg
Gatis
Berzins
1
0:21:20.5
+2:21.7
21.1
Piejuras pedali
3
107
3
100kg
Oļegs
Suhorukovs
1
0:22:00.5
+3:01.8
20.4
Garciems
4
131
1
V12
Edvards
Gedrovics
1
0:22:14.9
+3:16.1
20.2
5
54
1
S12
Ieva
Jurēviča
1
0:22:15.1
+3:16.4
20.2
RRS/ALFA
6
109
2
V12
Redžinalds
Šaicāns
1
0:22:17.4
+3:18.6
20.2
RRS/Alfa
7
134
1
V60
Andris
Pivars
1
0:22:23.5
+3:24.8
20.1
8
28
2
V60
Viktors
Baumanis
1
0:23:18.1
+4:19.3
19.3
Latvello
9
119
3
V12
Ralfs
Zaļeskis
1
0:23:32.2
+4:33.5
19.1
ĀdažiVelo
10
70
4
V12
Ričards
Kranāts
1
0:23:51.1
+4:52.4
18.9
ĀdažiVelo
11
83
3
V60
Pēteris
Meņģelis
1
0:24:22.1
+5:23.4
18.5
IPM2
12
89
4
100kg
Andrejs
Osītis
1
0:26:05.2
+7:06.5
17.2
ĀDAŽIVELO
13
110
5
100kg
Zintis
Šaicāns
1
0:27:37.7
+8:39.0
16.3
-
14
91
5
V12
Gustavs
Pazars
1
0:32:17.2
+13:18.5
13.9
Pazari
15
40
4
V60
Valerijs
Hramovs
1
0:32:56.3
+13:57.6
13.7
Lāčuki
XCO 4x3,9km (15.6 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
1
1
VE
Kārlis
Baltacis
4
0:46:42.3
20.0
Veloprofs.lv
2
3
1
VME
Atis
Paksis
4
0:47:43.7
+1:01.4
19.6
Velo Express Scott
3
103
2
VE
Artjoms
Sergijevics
4
0:48:32.7
+1:50.4
19.3
VELO EXPRESS SCOTT
4
19
3
VE
Matīss
Reinšmits
4
0:49:03.0
+2:20.6
19.1
Carnikava
5
14
2
VME
Mārtiņš
Lejiņš
4
0:49:10.7
+2:28.3
19.0
TEAM ZZK
6
13
3
VME
Kaspars
Kipurs
4
0:50:40.3
+3:58.0
18.5
ebikeMachine
7
6
4
VE
Rolands
Burcevs
4
0:51:01.1
+4:18.8
18.3
MTB Garkalne
8
18
4
VME
Viktors
Nerugals
4
0:52:11.5
+5:29.2
17.9
EBike
9
20
5
VME
Andris
Rozītis
4
0:54:33.2
+7:50.9
17.2
ZZK
10
5
5
VE
Jānis
Bērziņš
4
0:55:34.3
+8:52.0
16.8
VVV
11
7
6
VE
Jānis
Cīmurs
4
0:56:17.2
+9:34.9
16.6
Ebike
12
12
7
VE
Artūrs
Kaurovs
4
0:57:22.5
+10:40.1
16.3
VVV
13
8
8
VE
Roberts
Eberliņš
4
0:57:28.3
+10:45.9
16.3
Veloprofs.lv
14
10
6
VME
Andris
Jurka
4
0:59:19.9
+12:37.6
15.8
VELO EXPRESS SCOTT
15
4
9
VE
Artūrs
Bērziņš
4
1:00:24.1
+13:41.8
15.5
Valmieras velo vienība
16
21
7
VME
Andris
Zālītis
4
1:00:50.5
+14:08.2
15.4
MTB Garkalne
17
17
10
VE
Ernests
Neļķe
4
1:01:12.8
+14:30.5
15.3
MTB Garkalne
18
11
11
VE
Jānis
Kalaneps
4
1:06:50.0
+20:07.7
14.0
ĀdažiVelo
19
130
12
VE
Roberts
Mišurovs
4
1:08:01.9
+21:19.6
13.8
20
9
8
VME
Arvis
Eņģelis
3
0:45:50.6
15.3
ĀdažiVelo
XCO 2x3,9km (7.8 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
2
1
SE
Renate
Rodionova
2
0:28:30.9
16.4
Carnikava
2
121
2
SE
Amanda Reilija
Zariņa
2
0:30:43.2
+2:12.3
15.2
Baldones RN
3
24
1
SME
Aiga
Paegle
2
0:31:05.8
+2:34.9
15.1
MTB Garkalne
4
23
2
SME
Liga
Actina
2
0:43:52.6
+15:21.7
10.7
LiVelo/Zelta Zeme
Bērnu 2640m (2.64 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
37
1
V10
Alens
Ermanis-Marčenko
3
0:07:34.0
20.9
Motosports Racing Team
2
69
2
V10
Oskars
Kranāts
3
0:08:30.7
+0:56.6
18.6
ĀdažiVelo
3
127
1
S10
Elīza
Pūce
3
0:09:19.6
+1:45.5
17.0
4
80
2
S10
Una
Ločmele
3
0:09:39.3
+2:05.2
16.4
Trusis
5
122
3
S10
Elza Sāra
Zariņa
3
0:09:44.9
+2:10.8
16.2
Riteņvasara
6
125
4
S10
Katrīna
Gucanoviča
3
0:10:53.2
+3:19.1
14.5
7
84
3
V10
Marks
Mikolaitis
3
0:10:53.9
+3:19.8
14.5
Svirlīši
8
96
5
S10
Marija
Pomenko
3
0:11:20.7
+3:46.6
14.0
Engures Sportam
9
76
6
S10
Kate
Lejiņa
3
0:11:45.9
+4:11.9
13.5
Carnikava
Bērnu 880m (0.88 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
74
1
V8
Emīls
Lācis
1
0:02:34.6
20.5
5Lāči
2
120
2
V8
Ričards
Zaļeskis
1
0:02:59.4
+0:24.8
17.7
ĀdažiVelo
3
30
1
S8
Elīza
Beļūna
1
0:03:01.3
+0:26.7
17.5
Ikšķile
4
66
3
V8
Kārlis
Knops
1
0:03:09.8
+0:35.2
16.7
BMX ĀDAŽI
5
92
4
V8
Roberts
Pazars
1
0:03:10.1
+0:35.5
16.7
Pazari
6
34
2
S8
Karolaina
Druka-Jaunzeme
1
0:03:24.8
+0:50.2
15.5
SK ASI / Riteņvasara
7
99
5
V8
Ralfs
Rozītis
1
0:03:52.3
+1:17.7
13.6
ZZK
8
65
3
S8
Karlīna
Knopa
1
0:03:54.6
+1:20.0
13.5
EVELO TEAM
9
26
4
S8
Adele
Austruma
1
0:03:55.7
+1:21.0
13.4
Trusis
10
112
6
V8
Kirills
Tauševs
1
0:06:49.4
+4:14.8
7.7
Lāčuki
Bērnu 500m (0.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
113
1
V6
Māris
Trokšs
1
0:01:50.0
16.4
BMX Ādaži
2
128
2
V6
Kārlis
Pūce
1
0:02:08.1
+0:18.0
14.0
3
55
3
V6
Dominiks Jēkabs
Jurēvičs
1
0:02:14.6
+0:24.6
13.4
RRS/ALFA
4
126
4
V6
Atis
Dravis
1
0:02:39.4
+0:49.4
11.3
5
31
5
V6
Miķelis
Beļūns
1
0:02:47.5
+0:57.4
10.7
Ikšķile
6
94
1
S6
Alise
Pomenko
1
0:03:13.6
+1:23.5
9.3
Engures Sportam
7
87
2
S6
Alise
Nesterjonoka
1
0:03:14.4
+1:24.3
9.3
Carnikava
8
101
3
S6
Estere
Sedvalde
1
0:03:14.6
+1:24.5
9.2
-
Bērnu 260m (0.26 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
108
1
V4
Ārons
Šaicāns
1
0:01:02.9
14.9
-
2
86
2
V4
Edvards
Neimanis
1
0:01:04.5
+0:01.5
14.5
-
3
102
1
S4
Karlīna
Sedvalde
1
0:01:47.8
+0:44.8
8.7
-
4
71
3
V4
Jēkabs
Krūmiņš
1
0:01:49.5
+0:46.5
8.5
Yoosters
5
81
4
V4
Austrums
Ločmelis
1
0:02:16.8
+1:13.8
6.8
Trusis
6
106
2
S4
Elza
Siliņa
1
0:02:17.6
+1:14.6
6.8
Carnikava