Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
BSC GROUP GP 70km
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
70km (70.85 km) / A
V
Num
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
196
Madis
Mihkels
13
1:29:40.6
47.4
Tuask
2
110
Gvido
Kokle
13
1:29:41.3
+0:00.6
47.4
EVELO TEAM / RRS
3
108
Kārlis Valters
Grundulis
13
1:29:56.0
+0:15.3
47.3
EVELO TEAM / RRS
4
195
Aaron
Aus
13
1:30:01.0
+0:20.4
47.2
Peloton
5
118
Mikus Rudolfs
Stelps
13
1:30:01.6
+0:21.0
47.2
EVELO TEAM / RRS
6
152
Renāts
Štāls
13
1:30:02.0
+0:21.3
47.2
MSĢ/RRS BeloCP
7
143
Rihards
Reinfelds
13
1:30:02.1
+0:21.5
47.2
MSĢ / Ķekavas NSS
8
176
Ken
Post
13
1:30:02.5
+0:21.9
47.2
Peloton
9
144
Kaspars
Ilsjāns
13
1:30:03.0
+0:22.3
47.2
KNSS/Goldingen Cycling Club
10
136
Rodrigo
Belajevs
13
1:30:03.0
+0:22.3
47.2
RRS Dzirciems
11
141
Dāvis
Zīvarts
13
1:30:03.6
+0:22.9
47.2
RRS BeloCP
12
163
Sacha Alexander
Bowen
12
1:30:37.1
+0:56.5
43.3
Dordogne Sud Cyclisme
13
201
Dāvis
Upenieks
11
1:30:03.7
+0:23.1
39.9
ĶNSS
14
161
Reilijs Emīls
Zālītis
11
1:30:26.7
+0:46.1
39.8
RRS
15
179
Rinalds
Mekšs
8
0:56:23.9
46.4
RRS Alfa
16
155
Toms
Ustups
7
0:50:27.2
45.4
Cannibal Team
70km (70.85 km) / M
V
Num
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
101
Andris
Vosekalns
13
1:29:30.7
47.5
EVELO TEAM / RRS
2
186
Aivis
Leibmans
13
1:29:33.2
+0:02.5
47.5
Dobeles sporta skola/Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
3
153
Pauls
Rubenis
13
1:29:50.1
+0:19.3
47.3
Ampler Development Team
4
171
Rodžers
Petaks
13
1:29:52.2
+0:21.4
47.3
ZZK
5
105
Bruno Mārtiņš
Binovskis
13
1:29:53.0
+0:22.2
47.3
EVELO TEAM / RRS
6
168
Māris
Bogdanovičs
13
1:29:54.4
+0:23.6
47.3
Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
7
184
Oskars
Dankbārs
13
1:30:00.5
+0:29.7
47.2
Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
8
175
Kristers
Ansons
13
1:30:00.7
+0:29.9
47.2
Ampler Development Team
9
177
Joosep
Mesi
13
1:30:01.0
+0:30.2
47.2
Peloton
10
183
Alekss
Krasts
13
1:30:01.2
+0:30.4
47.2
Dobeles Dzirnavnieks/ FeelFree
11
151
Jānis
Rubiks
13
1:30:01.6
+0:30.9
47.2
DAKO Ziemeļvidzeme
12
170
Justas
Beniušis
13
1:30:02.0
+0:31.2
47.2
Lviv cycling team
13
135
Emīls
Ribaks
13
1:30:02.1
+0:31.3
47.2
ZZK
14
104
Dāniels
Kučerjavijs
13
1:30:02.3
+0:31.6
47.2
EVELO TEAM / RRS
15
114
Agris
Vindecs
13
1:30:02.3
+0:31.6
47.2
EVELO TEAM / RRS
16
146
Deins
Kaņepējs
13
1:30:02.5
+0:31.7
47.2
Skanste
17
181
Arturs
Krasts
13
1:30:02.6
+0:31.8
47.2
NN sporta klubs
18
138
Romans
Trojanovs
13
1:30:02.6
+0:31.8
47.2
Velo+ Bottari Baltic
19
160
Niklāvs
Boļšis
13
1:30:02.8
+0:32.0
47.2
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
20
142
Jānis
Baltušs
13
1:30:03.0
+0:32.2
47.2
Bauskas velokomanda
21
123
Kirils
Pogodins
13
1:30:03.2
+0:32.4
47.2
DAKO Ziemelvidzeme
22
154
Andzs
Flaksis
13
1:30:03.6
+0:32.8
47.2
Mysport-DTG
23
187
Jānis
Šēlis
13
1:30:03.7
+0:33.0
47.2
Dobeles sporta skola/Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
24
197
Arvils
Vikštrems
13
1:30:04.3
+0:33.5
47.2
Velo+ Bottari Baltic
25
139
Artūrs
Ļipatņikovs
13
1:30:05.1
+0:34.3
47.2
Velo+ Bottari Baltic
26
112
Ričards
Vēvers
13
1:30:05.1
+0:34.3
47.2
EVELO TEAM / RRS
27
103
Gatis
Smukulis
13
1:30:06.0
+0:35.2
47.2
EVELO TEAM / RRS
28
102
Roberts
Andersons
13
1:30:08.6
+0:37.8
47.2
EVELO TEAM / RRS
29
115
Mārtiņš
Krekovskis
13
1:36:12.9
+6:42.1
44.2
EVELO TEAM / RRS
30
130
Vladislavs
Fesenko
12
1:30:06.2
+0:35.4
43.5
Velo+ Bottaribaltic
31
167
Jurģis
Karulis
11
1:30:13.1
+0:42.3
39.9
MTB Grobiņas novads
32
174
Kevin
Le Goff
11
1:30:28.9
+0:58.1
39.8
33
158
Janis
Bošs
8
0:54:50.9
47.7
Ko te notiek?
34
172
Rihards
Ganuļevičs
7
0:48:03.8
47.6
KS Sportaklubs
35
117
Rihards
Skrastiņš
7
0:49:10.9
46.5
EVELO TEAM / RRS
36
121
Agnis
Baumanis
3
0:20:41.1
47.4
Virsotne/MARMOT
70km (70.85 km) / M1
V
Num
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
162
Alo
Jakin
13
1:29:30.2
47.5
PELOTON
2
100
Kristaps
Knops
13
1:29:50.5
+0:20.3
47.3
EVELO TEAM / RRS
3
202
Mindaugas
Striska
13
1:30:01.3
+0:31.1
47.2
Memel Cycling Team
4
164
Uldis
Ālītis
13
1:30:02.2
+0:32.0
47.2
DTG-MySport
5
150
Kristjan
Oolo
13
1:30:02.3
+0:32.1
47.2
PELOTON
6
116
Girts
Martinsons
13
1:30:03.1
+0:32.9
47.2
EVELO TEAM / RRS
7
125
Jānis
Teivišs
13
1:30:05.8
+0:35.6
47.2
Virsotne/MARMOT
8
199
Marius
Sabaliauskas
13
1:30:18.6
+0:48.4
47.1
TOP TEAM
9
145
Sandis
Lūsis
12
1:36:07.7
+6:37.5
40.8
Engures sportam
10
147
Juris
Pārups
12
1:36:19.0
+6:48.8
40.7
11
107
Ugis
Briedis
11
1:30:06.3
+0:36.1
39.9
EVELO TEAM / RRS
12
173
Jānis
Štekels
11
1:30:25.9
+0:55.7
39.8
13
182
Lauris
Ieviņš
11
1:30:27.6
+0:57.4
39.8
14
126
Vladimirs
Vetcels
11
1:31:06.0
+1:35.8
39.5
ATOM CYCLING CLUB
70km (70.85 km) / M2
V
Num
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
109
Nauris
Inovskis
13
1:30:02.9
47.2
EVELO TEAM / RRS
2
198
Vitalijs
Korņilovs
13
1:30:03.1
+0:00.1
47.2
ZZK
3
128
Ricards
Jakobsons
13
1:30:03.2
+0:00.3
47.2
EMU Cycling team
4
165
Kaspars
Čikste
13
1:30:03.5
+0:00.6
47.2
Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
5
190
Lauris
Pārups
13
1:35:50.7
+5:47.8
44.4
Dobeles dzirnavnieks / FeelFree
6
148
Karens
Avaņesjans
12
1:36:10.9
+6:08.0
40.8
7
156
Aleksandrs
Kalniņš
11
1:30:22.0
+0:19.1
39.8
Virsotne/MARMOT
70km (70.85 km) / M3
V
Num
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
111
Ģirts
Vēvers
13
1:30:01.9
47.2
EVELO TEAM / RRS
2
106
Andris
Bodnieks
13
1:30:02.5
+0:00.6
47.2
EVELO TEAM / RRS
3
169
Volodymyr
Guschin
13
1:30:03.9
+0:01.9
47.2
ZZK
4
119
Alexandr
Merzlikin
8
0:58:06.0
45.0
KIPARIS-SPINE
5
122
Jānis
Rapa
3
0:20:44.0
47.3
Dako Ziemeļvidzeme
6
133
Valters
Cēsnieks
2
0:14:00.0
46.7
70km (70.85 km) / M4
V
Num
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
137
Rostislavs
Stapjaks
13
1:30:02.5
47.2
Velo+ Bottari Baltic
2
159
Normunds
Zviedris
13
1:30:04.0
+0:01.4
47.2
ZZK
3
200
Nauris
Kalniņš
2
0:16:13.2
40.3
FANS
70km (70.85 km) / M5
V
Num
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
140
Igors
Račkovs
13
1:30:02.6
47.2
Velo+ Bottari Baltic
2
194
Didzis
Zālītis
12
1:30:09.1
+0:06.5
43.5
Dobeles Dzirnavnieks
3
188
Dmitrijs
Jankovs
12
1:36:13.3
+6:10.7
40.8
MTB Grobiņas novads
4
149
Sergejs
Rodionovs
11
1:30:21.8
+0:19.2
39.8
ĀdažiVelo
5
120
Jānis
Liepiņš
11
1:36:23.0
+6:20.4
37.3
LMPF
70km (70.85 km) / W
V
Num
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
191
Olivija
Baleišytė
13
1:30:02.9
47.2
NSport-Nikeliuotas špykis Alytus
2
185
Madara
Āboma
11
1:31:04.9
+1:02.0
39.5
Dobeles sporta skola/Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
3
134
Olga
Ballo
11
1:36:22.2
+6:19.3
37.3
Velo+ Bottari Baltic