Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Biķernieku trases lielā balva 2021 - bērni
Rezultāti pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
1
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Bērnu aplis 560m (0.56 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
1030
1
VB2
Dominiks Jēkabs
Jurēvics
0:01:22.0
24.6
RRS ALFA
2
1110
2
VB2
Lūkass
Žerbis
0:01:24.3
+0:02.3
23.9
3
1050
3
VB2
Renārs
Lūsis
0:01:24.8
+0:02.8
23.8
4
1027
4
VB2
Artūrs
Hansons
0:01:25.6
+0:03.6
23.5
Riteņvasara
5
1078
5
VB2
Jēkabs
Sarkans
0:01:25.9
+0:03.9
23.5
6
1075
6
VB2
Oto
Rubenis
0:01:28.2
+0:06.2
22.8
7
1074
7
VB2
Renārs
Ronis
0:01:32.3
+0:10.2
21.8
8
1060
8
VB2
Adrians
Osis
0:01:36.3
+0:14.3
20.9
9
1140
1
VB1
Ārons
Šaicāns
0:01:37.7
+0:15.7
20.6
10
1059
2
VB1
Edvards
Neimanis
0:01:41.5
+0:19.5
19.9
11
1150
9
VB2
Justs Edvards
Urbans
0:01:45.0
+0:22.9
19.2
12
1023
10
VB2
Aleksandrs
Gavrilovs
0:01:52.1
+0:30.0
18.0
Riteņvasara
13
1077
3
VB1
Ričards
Rudzons
0:01:55.9
+0:33.9
17.4
Rudzons Racing
14
1012
11
VB2
Kurts
Bukšs
0:01:56.6
+0:34.6
17.3
Riteņvasara/ Drošais ātrritenis
15
1010
4
VB1
Renārs
Brigzne
0:01:59.9
+0:37.9
16.8
Mazmoto Racing Team
16
1139
12
VB2
Ivars
Podziņš
0:02:00.8
+0:38.8
16.7
17
1049
5
VB1
Edgars
Lūsis
0:02:04.4
+0:42.3
16.2
18
1142
13
VB2
Everts
Apinis
0:02:05.7
+0:43.7
16.0
19
1033
6
VB1
Ernests
Keišs
0:02:07.0
+0:44.9
15.9
Keišs
20
1058
14
VB2
Augusts
Narkevičs
0:02:08.1
+0:46.0
15.7
21
1091
7
VB1
Teodors
Trautmanis
0:02:23.7
+1:01.7
14.0
22
1143
8
VB1
Henrijs Šarls
Kļumels
0:02:25.6
+1:03.5
13.8
23
1092
9
VB1
Ralfs
Treimanis
0:02:31.4
+1:09.4
13.3
24
1109
15
VB2
Pēteris
Zvirgzds
0:02:34.6
+1:12.5
13.0
Riteņvasara
25
1149
10
VB1
Pāvels
Lezdiņš
0:02:42.2
+1:20.1
12.4
26
1082
11
VB1
Pēteris
Skudris
0:02:42.3
+1:20.3
12.4
27
1040
12
VB1
Kārlis Dominiks
Krafts-Raitgars
0:03:03.4
+1:41.3
11.0
Riteņvasara
28
1031
13
VB1
Ričards
Kaņeps
0:03:04.3
+1:42.3
10.9
29
1085
14
VB1
Toms
Šaltens
0:03:06.8
+1:44.7
10.8
30
1141
15
VB1
Gustavs
Magone
0:03:31.9
+2:09.9
9.5
31
1041
16
VB1
Marks Sebastians
Krafts-Raitgars
0:04:03.7
+2:41.7
8.3
Riteņvasara
32
1108
17
VB1
Jānis
Zujevs
0:04:24.4
+3:02.4
7.6
33
1013
18
VB1
Valts
Bukšs
0:04:33.0
+3:11.0
7.4
Riteņvasara/ Drošais ātrritenis
34
1025
19
VB1
Krišjānis
Groms
0:05:35.6
+4:13.5
6.0
Bērnu aplis 560m (0.56 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
1028
1
SB2
Laura
Incenberga
0:01:25.4
23.6
Riteņvasara
2
1001
2
SB2
Paula
Aile
0:01:35.5
+0:10.0
21.1
3
1069
3
SB2
Marija
Radugina
0:01:40.0
+0:14.5
20.2
4
1097
4
SB2
Melisa
Vanaga
0:01:44.0
+0:18.5
19.4
Vanagas
5
1146
1
SB1
Jekaterina
Podoroga
0:01:44.6
+0:19.1
19.3
Riteņvasara
6
1051
5
SB2
Evelīna
Ļaudama
0:01:48.8
+0:23.3
18.5
MTB Grobiņas novads
7
1089
2
SB1
Lība
Teiviša
0:02:04.5
+0:39.0
16.2
Riteņvasara
8
1057
3
SB1
Elīza
Mūrniece
0:02:40.6
+1:15.1
12.5
9
1105
4
SB1
Madara
Zeltiņa
0:03:39.8
+2:14.3
9.2
10
1011
5
SB1
Simona
Brigzne
0:03:46.9
+2:21.4
8.9
Mazmoto Racing Team
11
1099
6
SB1
Elizabete
Veide
0:03:55.8
+2:30.3
8.5
MSĢ Kauss riteņbraukšanā
12
1144
7
SB1
Lauma
Zeltiņa
0:04:13.5
+2:48.0
8.0
13
1152
8
SB1
Amanda Melānija
Roze
0:05:20.6
+3:55.1
6.3
Bērnu aplis 1760m (1.76 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
1087
1
VB4
Oskars
Štrauhmanis
0:03:01.7
34.9
Ķekavas NSS
2
1072
2
VB4
Ricards
Reiss
0:03:02.4
+0:00.7
34.7
Ķekavas sporta skola
3
1014
3
VB4
Everts
Buliņš
0:03:04.1
+0:02.3
34.4
RRS
4
1054
1
VB5
Mareks
Martins
0:03:04.2
+0:02.5
34.4
Riteņvasara
5
1021
4
VB4
Alens
Ermanis-Marčenko
0:03:06.8
+0:05.1
33.9
Motosports Racing Team
6
1055
2
VB5
Roberts
Martins
0:03:08.5
+0:06.8
33.6
Riteņvasara
7
1009
5
VB4
Rihards
Bondars
0:03:10.6
+0:08.9
33.2
RRS ALFA
8
1039
3
VB5
Ēriks Jānis
Krafts-Raitgars
0:03:11.6
+0:09.9
33.1
Riteņvasara
9
1067
6
VB4
Adrians
Purlaurs
0:03:27.7
+0:25.9
30.5
Ķekavas NSS
10
1043
1
VB3
Fricis
Kreits
0:03:27.7
+0:26.0
30.5
Ķekavas NSS
11
1003
7
VB4
Adrians
Aļenikovs
0:03:28.4
+0:26.6
30.4
RRS
12
1104
2
VB3
Rūdis Dāvis
Zariņš
0:03:29.3
+0:27.6
30.3
Ķekavas NSS
13
1035
3
VB3
Edžus
Klieders
0:03:30.4
+0:28.6
30.1
14
1079
8
VB4
Deniss
Semeņenko
0:03:30.5
+0:28.8
30.1
RRS ALFA
15
1017
9
VB4
Adrians
Drāka
0:03:31.6
+0:29.9
29.9
RRS
16
1070
10
VB4
Viktors
Radugins
0:03:35.6
+0:33.9
29.4
RRS
17
1045
4
VB3
Emīls
Lācis
0:03:42.3
+0:40.6
28.5
18
1068
11
VB4
Raivis
Purvišķis
0:03:42.7
+0:41.0
28.4
Ķekavas NSS
19
1020
5
VB3
Krišs
Egle
0:03:47.6
+0:45.8
27.8
Riteņvasara
20
1147
6
VB3
Arsenijs
Podoroga
0:03:49.7
+0:48.0
27.6
Riteņvasara
21
1032
12
VB4
Dominiks
Kaševskis
0:03:51.3
+0:49.6
27.4
Ķekavas NSS
22
1148
7
VB3
Vigo
Vītols
0:03:52.1
+0:50.4
27.3
Riteņvasara
23
1083
13
VB4
Martins
Suhačevs
0:03:55.3
+0:53.6
26.9
RRS/Vecmīlgrāvis
24
1062
14
VB4
Rolfs
Pedelis
0:03:56.3
+0:54.5
26.8
RRS ALFA
25
1006
8
VB3
Andrejs
Bičans
0:04:02.6
+1:00.9
26.1
-
26
1038
9
VB3
Kārlis
Knops
0:04:02.9
+1:01.2
26.1
Bmx Ādaži
27
1102
10
VB3
Aleksejs
Vorotincevs
0:04:08.2
+1:06.5
25.5
Engures Sportam
28
1034
15
VB4
Rainers
Kims
0:04:13.5
+1:11.8
25.0
ĶEKAVAS NSS
29
1061
11
VB3
Dominiks
Ozols
0:04:19.6
+1:17.8
24.4
KNSS
30
1145
12
VB3
Kārlis
Judins
0:04:21.1
+1:19.3
24.3
31
1065
16
VB4
Nikita
Popov
0:04:23.8
+1:22.0
24.0
RRS S/B
32
1048
13
VB3
Mārcis
Linužs
0:04:39.9
+1:38.2
22.6
33
1016
14
VB3
Rūdolfs
Čeksters
0:04:44.2
+1:42.5
22.3
34
1106
17
VB4
Andro
Zommers
0:04:58.5
+1:56.8
21.2
RRS/Vecmīlgrāvis
35
1022
15
VB3
Lūkass
Garančs
0:05:11.4
+2:09.7
20.3
RRS S/B
36
1151
18
VB4
Kristofers
Zeibots
0:05:11.5
+2:09.7
20.3
37
1015
16
VB3
Oļegs
Čamovs
0:05:44.2
+2:42.5
18.4
38
1088
17
VB3
Kirills
Tauševs
0:05:54.8
+2:53.1
17.9
Bērnu aplis 1760m (1.76 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
1026
1
SB4
Katrīna
Hansone
0:03:08.1
33.7
BELO Cycling Project
2
1042
2
SB4
Grieta
Kreita
0:03:12.3
+0:04.1
32.9
Ķekavas NSS
3
1046
3
SB4
Lote
Lange
0:03:15.6
+0:07.5
32.4
LiVelo/Zelta Zeme/Riteņvasara
4
1036
4
SB4
Šarlote
Kļumele
0:03:18.2
+0:10.0
32.0
RRS
5
1100
5
SB4
Viviana
Vistiņa
0:03:23.5
+0:15.3
31.1
Dobeles sporta skola
6
1081
6
SB4
Nikola Anna
Skrapce
0:03:29.5
+0:21.3
30.2
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
7
1047
1
SB3
Lada
Lavrentjeva
0:03:30.1
+0:22.0
30.1
RRS S/B
8
1101
7
SB4
Nonna
Vlasenko
0:03:31.4
+0:23.2
30.0
RRS
9
1090
2
SB3
Tīna
Teiviša
0:03:41.4
+0:33.3
28.6
Riteņvasara
10
1103
8
SB4
Elza Sāra
Zariņa
0:03:43.7
+0:35.6
28.3
Riteņvasara
11
1052
9
SB4
Viktorija
Ļaudama
0:03:49.2
+0:41.0
27.6
MTB Grobiņas novads
12
1056
10
SB4
Līva
Milča
0:03:50.7
+0:42.5
27.5
RRS Alfa
13
1018
3
SB3
Karolaina
Druka-Jaunzeme
0:03:55.1
+0:46.9
26.9
SK ASI / Riteņvasara
14
1019
4
SB3
Kate
Egle
0:03:58.4
+0:50.2
26.6
Riteņvasara
15
1029
5
SB3
Anna
Jakubova
0:03:59.3
+0:51.2
26.5
RRS
16
1066
6
SB3
Linda
Pumpiša
0:04:04.1
+0:55.9
26.0
Dobeles sporta skola
17
1080
7
SB3
Valērija
Semeņenko
0:04:05.3
+0:57.1
25.8
RRS ALFA
18
1002
11
SB4
Sofija
Aļenikova
0:04:15.5
+1:07.3
24.8
RRS
19
1024
12
SB4
Jevgenija
Golubecka
0:04:18.0
+1:09.8
24.6
RRS S/B
20
1073
13
SB4
Līva
Riekstiņa
0:04:22.7
+1:14.5
24.1
Dobeles sporta skola
21
1037
8
SB3
Karlīna
Knopa
0:04:23.1
+1:15.0
24.1
EVELO TEAM / RRS
22
1107
14
SB4
Linda
Zujeva
0:04:26.8
+1:18.7
23.7
RRS
23
1096
9
SB3
Jasmīne
Vanaga
0:04:32.8
+1:24.7
23.2
Vanagas