Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Baložu Bizons 2023, 8. posms
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
200m 1 mazais aplis (0.2 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
198
1
VB1 (2020.-2022.dz.g.)
Gustavs
Pūcēns
1
0:01:42.0
8.5
2
32
1
SB1 (2020.-2022.dz.g.)
Līva
Petrova
1
0:01:45.8
+0:03.7
8.8
3
102
2
VB1 (2020.-2022.dz.g.)
Bruno
Aukstikalnis
1
0:01:53.8
+0:11.7
9.5
4
193
2
SB1 (2020.-2022.dz.g.)
Nora
Anspoka
1
0:02:12.3
+0:30.2
11.0
5
300
3
VB1 (2020.-2022.dz.g.)
Oto
Krauze
1
0:02:12.6
+0:30.6
11.1
6
33
3
SB1 (2020.-2022.dz.g.)
Ance
Petrova
1
0:02:57.8
+1:15.7
14.8
7
142
4
SB1 (2020.-2022.dz.g.)
Agnija
Nikolajeva
1
0:02:58.6
+1:16.5
14.9
8
187
4
VB1 (2020.-2022.dz.g.)
Rolands
Alberts
1
0:03:07.2
+1:25.2
15.6
9
81
5
VB1 (2020.-2022.dz.g.)
Amadejs
Āriņš
1
0:03:53.4
+2:11.3
19.5
400m 2 mazie apļi (0.4 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
95
1
SB2 (2018.-2019.dz.g.)
Olīvija
Orniņa
2
0:02:04.5
5.2
2
13
2
SB2 (2018.-2019.dz.g.)
Dārta
Parasiga-Parasiņa
2
0:02:31.7
+0:27.1
6.3
3
173
3
SB2 (2018.-2019.dz.g.)
Marta
Āriņa
2
0:02:33.9
+0:29.3
6.4
4
83
1
VB2 (2018.-2019.dz.g.)
Alens
Āriņš
2
0:02:41.6
+0:37.0
6.7
5
124
4
SB2 (2018.-2019.dz.g.)
Estere
Rimšāne
2
0:02:44.5
+0:39.9
6.9
6
215
5
SB2 (2018.-2019.dz.g.)
Paula
Celmiņa
2
0:02:44.7
+0:40.1
6.9
7
114
2
VB2 (2018.-2019.dz.g.)
Mārcis
Zālītis
2
0:02:46.2
+0:41.6
6.9
8
186
3
VB2 (2018.-2019.dz.g.)
Haralds
Alberts
2
0:02:47.0
+0:42.4
7.0
9
25
6
SB2 (2018.-2019.dz.g.)
Matilde
Munce
2
0:02:49.7
+0:45.1
7.1
10
94
7
SB2 (2018.-2019.dz.g.)
Linda
Tomsone
2
0:02:51.9
+0:47.3
7.2
11
24
8
SB2 (2018.-2019.dz.g.)
Amēlija
Pūcēna
2
0:02:56.2
+0:51.6
7.3
12
82
4
VB2 (2018.-2019.dz.g.)
Aksels
Āriņš
2
0:03:08.3
+1:03.7
7.8
13
199
5
VB2 (2018.-2019.dz.g.)
Lūkass
Beķeris
2
0:03:13.1
+1:08.5
8.0
14
185
9
SB2 (2018.-2019.dz.g.)
Emīlija
Broka
2
0:03:16.5
+1:11.9
8.2
1km (1 aplis) (1 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
113
1
VB5 (2011.-2013.dz.g.)
Alens
Ermanis-Marčenko
1
0:04:35.5
4.6
Motosports Racing Team
2
28
1
VB4 (2014.-2015.dz.g.)
Matīss
Muncis
1
0:04:48.0
+0:12.4
4.8
3
80
2
VB5 (2011.-2013.dz.g.)
Tomass
Pekuss
1
0:05:00.5
+0:24.9
5.0
Baložu vidusskola
4
76
2
VB4 (2014.-2015.dz.g.)
Uvis
Žilko
1
0:05:08.1
+0:32.5
5.1
Kusties!
5
84
1
V.-īsā (2010.dz.g. un vecāki)
Agnis
Āriņš
1
0:05:09.7
+0:34.1
5.2
6
89
3
VB4 (2014.-2015.dz.g.)
Kristens
Orniņš
1
0:05:13.0
+0:37.5
5.2
7
98
1
SB4 (2014.-2015.dz.g.)
Amanda
Rimšāne
1
0:05:15.5
+0:39.9
5.3
8
40
4
VB4 (2014.-2015.dz.g.)
Renārs
Kučs
1
0:05:16.3
+0:40.8
5.3
9
99
2
SB4 (2014.-2015.dz.g.)
Marta
Birzkalne
1
0:05:17.4
+0:41.9
5.3
10
174
1
SB5 (2011.-2013.dz.g.)
Emma
Ozoliņa
1
0:05:23.9
+0:48.4
5.4
Kusties!
11
143
3
VB5 (2011.-2013.dz.g.)
Ralfs
Slaide
1
0:05:24.2
+0:48.6
5.4
Baldones Lauvas
12
41
2
SB5 (2011.-2013.dz.g.)
Līva
Freiberga
1
0:05:24.9
+0:49.3
5.4
13
219
3
SB4 (2014.-2015.dz.g.)
Joanna
Dobrovoļska
1
0:05:26.2
+0:50.6
5.4
14
178
4
VB5 (2011.-2013.dz.g.)
Edvards
Vanags
1
0:05:33.8
+0:58.3
5.6
15
93
4
SB4 (2014.-2015.dz.g.)
Laura
Kalniņa
1
0:05:37.7
+1:02.1
5.6
16
97
1
VB3 (2016.-2017.dz.g.)
Jānis
Kalniņš
1
0:05:39.0
+1:03.5
5.7
17
9
3
SB5 (2011.-2013.dz.g.)
Darina
Bočkova
1
0:05:42.1
+1:06.5
5.7
18
213
2
VB3 (2016.-2017.dz.g.)
Ādams
Ozoliņš
1
0:05:45.2
+1:09.6
5.8
Kusties!
19
19
5
VB4 (2014.-2015.dz.g.)
Raivis
Midrijānis
1
0:05:53.2
+1:17.6
5.9
20
79
6
VB4 (2014.-2015.dz.g.)
Hugo
Orniņš
1
0:05:57.5
+1:21.9
6.0
21
18
4
SB5 (2011.-2013.dz.g.)
Rūta
Midrijāne
1
0:06:04.4
+1:28.8
6.1
22
177
5
SB5 (2011.-2013.dz.g.)
Loreta
Vanaga
1
0:06:10.2
+1:34.6
6.2
23
147
1
SB3 (2016.-2017.dz.g.)
Sofija
Nikolajeva
1
0:06:10.4
+1:34.9
6.2
24
104
7
VB4 (2014.-2015.dz.g.)
Morics
Aukstikalnis
1
0:06:23.1
+1:47.6
6.4
25
171
3
VB3 (2016.-2017.dz.g.)
Jēkabs
Ķemers
1
0:06:23.5
+1:48.0
6.4
26
96
4
VB3 (2016.-2017.dz.g.)
Valters
Kanders
1
0:06:32.3
+1:56.8
6.5
27
75
5
VB3 (2016.-2017.dz.g.)
Toms Osvalds
Žilko
1
0:06:37.6
+2:02.0
6.6
Kusties!
28
206
5
VB5 (2011.-2013.dz.g.)
Viljams
Ginters
1
0:06:40.8
+2:05.3
6.7
29
130
5
SB4 (2014.-2015.dz.g.)
Vilma
Ozoliņa
1
0:06:51.4
+2:15.9
6.9
Kusties!
30
207
6
SB4 (2014.-2015.dz.g.)
Gundega Helēna
Gintere
1
0:06:55.9
+2:20.3
6.9
31
112
6
SB5 (2011.-2013.dz.g.)
Kate
Pavilone
1
0:06:56.0
+2:20.5
6.9
32
11
1
S6 (1944.-1953.dz.g.)
Lauma
Žilko
1
0:07:00.0
+2:24.4
7.0
BSIC
33
179
6
VB3 (2016.-2017.dz.g.)
Alberts
Patmalnieks
1
0:07:01.1
+2:25.6
7.0
Ķekavas baseins
34
153
1
S.-īsā (2010.dz.g. un vecāki)
Dace
Āriņa
1
0:07:05.0
+2:29.5
7.1
35
103
7
SB5 (2011.-2013.dz.g.)
Nameda
Aukstikalne
1
0:07:18.5
+2:43.0
7.3
36
1
1
V6 (1944.-1953.dz.g.)
Andrejs
Āriņš
1
0:07:44.6
+3:09.0
7.7
AA sports
37
73
2
V6 (1944.-1953.dz.g.)
Evalds
Trops
1
0:08:10.1
+3:34.6
8.2
38
2
2
S6 (1944.-1953.dz.g.)
Antra
Āriņa
1
0:08:16.6
+3:41.0
8.3
39
5
7
VB3 (2016.-2017.dz.g.)
Vladislavs
Bočkovs
1
0:08:26.9
+3:51.3
8.4
40
106
8
VB4 (2014.-2015.dz.g.)
Hūberts
Slaide
1
0:09:11.6
+4:36.0
9.2
Baldones lauvas
41
51
3
S6 (1944.-1953.dz.g.)
Nadežda
Lavrenkova
1
0:12:16.3
+7:40.8
12.3
42
52
1
S5 (1954.-1963.dz.g.)
Valentīna
Svarinska
1
0:12:16.3
+7:40.8
12.3
2km (2 apļi) (2 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
12
1
V4 (1964.-1973.dz.g.)
Ansis
Mežulis
2
0:08:44.1
4.4
Jūrmala
2
150
2
V4 (1964.-1973.dz.g.)
Edgars
Klints
2
0:09:27.6
+0:43.4
4.7
MK Tadenava
3
44
1
S3 (1974.-1983.dz.g.)
Dana
Bukša
2
0:10:01.4
+1:17.2
5.0
Ziepniekkalns
4
195
1
VB6 (2009.-2010.dz.g.)
Fricis
Ozoliņš
2
0:10:06.8
+1:22.6
5.1
5
45
3
V4 (1964.-1973.dz.g.)
Vilmārs
Bukšs
2
0:10:08.3
+1:24.1
5.1
Ziepniekkalns
6
39
2
VB6 (2009.-2010.dz.g.)
Eduards
Kučs
2
0:10:21.7
+1:37.5
5.2
7
216
1
SB6 (2009.-2010.dz.g.)
Justīne
Bruzgule
2
0:11:05.0
+2:20.8
5.5
8
43
2
S3 (1974.-1983.dz.g.)
Ulla
Freiberga
2
0:11:14.0
+2:29.8
5.6
9
152
1
V5 (1954.-1963.dz.g.)
Gundars
Patmalnieks
2
0:12:11.2
+3:27.0
6.1
Ķekavas baseins
10
211
3
VB6 (2009.-2010.dz.g.)
Rafaēls
Sniedze
2
0:12:25.9
+3:41.7
6.2
11
86
2
SB6 (2009.-2010.dz.g.)
Lauma
Lange
2
0:12:37.9
+3:53.7
6.3
Riteņvasara
12
87
2
V5 (1954.-1963.dz.g.)
Normunds
Legzdiņš
2
0:12:45.9
+4:01.7
6.4
LSC
13
69
3
S3 (1974.-1983.dz.g.)
Dana
Alksne
2
0:13:20.5
+4:36.3
6.7
Riteņvasara
14
37
1
S4 (1964.-1973.dz.g.)
Solvita
Kauliņa
2
0:13:55.8
+5:11.6
7.0
15
212
4
S3 (1974.-1983.dz.g.)
Sandra
Ozoliņa
2
0:15:16.2
+6:32.0
7.6
Briksnis SK
16
17
5
S3 (1974.-1983.dz.g.)
Lāsma
Midrijāne
2
0:19:07.6
+10:23.4
9.6
3km (3 apļi) (3 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
217
1
VJ (2005.-2008.dz.g.)
Roberts
Karss
3
0:13:33.2
4.5
SS Arkādija
2
208
2
VJ (2005.-2008.dz.g.)
Toms
Ozols
3
0:13:36.8
+0:03.6
4.5
SS Arkādija
3
36
1
V3 (1974.-1983.dz.g.)
Kaspars
Kondratjevs
3
0:14:11.2
+0:38.0
4.7
Titurga
4
34
2
V3 (1974.-1983.dz.g.)
Uģis
Inka
3
0:14:49.1
+1:15.9
4.9
Z-kalns
5
85
3
VJ (2005.-2008.dz.g.)
Adrians
Poreiters
3
0:15:23.8
+1:50.6
5.1
Poreiteri
6
201
1
S2 (1984.-1993.dz.g.)
Alma
Vītola
3
0:15:29.2
+1:55.9
5.2
7
209
4
VJ (2005.-2008.dz.g.)
Kārlis Edvards
Piņķis
3
0:15:39.4
+2:06.2
5.2
SS Arkādija
8
31
3
V3 (1974.-1983.dz.g.)
Andris
Petrovs
3
0:15:40.6
+2:07.4
5.2
Sporta aģentūra
9
115
2
S2 (1984.-1993.dz.g.)
Marika
Zālīte
3
0:16:01.6
+2:28.4
5.3
10
92
5
VJ (2005.-2008.dz.g.)
Marts
Poreiters
3
0:16:18.1
+2:44.8
5.4
Poreiteri
11
210
6
VJ (2005.-2008.dz.g.)
Henrijs Gorans
Gudēvičs
3
0:16:29.9
+2:56.7
5.5
SS Arkādija
12
100
4
V3 (1974.-1983.dz.g.)
Armands
Aukstikalnis
3
0:16:48.1
+3:14.9
5.6
13
26
1
S1 (1994.-2004.dz.g.)
Asnāte
Pūcēna
3
0:17:45.0
+4:11.8
5.9
14
47
2
S1 (1994.-2004.dz.g.)
Kitija
Meldere
3
0:18:20.0
+4:46.8
6.1
15
180
3
S1 (1994.-2004.dz.g.)
Anastasija
Salamatova
3
0:18:28.4
+4:55.2
6.2
16
139
4
S1 (1994.-2004.dz.g.)
Diāna
Parasiga-Parasiņa
3
0:18:35.6
+5:02.4
6.2
17
16
3
S2 (1984.-1993.dz.g.)
Lauma
Muceniece
3
0:18:44.6
+5:11.4
6.2
Nebēda
18
191
5
S1 (1994.-2004.dz.g.)
Anete Katrīna
Breikša
3
0:19:28.5
+5:55.2
6.5
19
23
4
S2 (1984.-1993.dz.g.)
Agne
Elerte-Munce
3
0:21:18.4
+7:45.1
7.1
4km (4 apļi) (4 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
214
1
V2 (1984.-1993.dz.g.)
Normunds
Runčs
4
0:17:02.1
4.3
2
116
2
V2 (1984.-1993.dz.g.)
Mareks
Zālītis
4
0:17:09.3
+0:07.1
4.3
VSK Noskrien
3
10
3
V2 (1984.-1993.dz.g.)
Deniss
Bočkovs
4
0:18:42.5
+1:40.3
4.7
4
134
4
V2 (1984.-1993.dz.g.)
Mareks
Zeņuks
4
0:19:12.6
+2:10.4
4.8
5
200
5
V2 (1984.-1993.dz.g.)
Ansis
Šķibusts
4
0:19:37.8
+2:35.7
4.9
6
131
6
V2 (1984.-1993.dz.g.)
Andis
Muncis
4
0:21:07.9
+4:05.7
5.3
7
48
1
V1 (1994.-2004.dz.g.)
Giovanni
Pontrandolfo
4
0:27:24.1
+10:21.9
6.9
Baloži
10km (9 apļi) (9.66 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
71
1
S.-garā (2008.dz.g. un vecāki)
Ilze
Slaide
9
1:06:21.5
6.9
Baldones Lauvas