Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Baložu Bizons 2023, 5. posms
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
200m 1 mazais aplis (0.2 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
300
1
VB1 (2020.-2022.dz.g.)
Oto
Krauze
1
0:01:56.6
9.7
2
32
1
SB1 (2020.-2022.dz.g.)
Līva
Petrova
1
0:01:59.3
+0:02.6
9.9
3
21
2
VB1 (2020.-2022.dz.g.)
Gustavs
Pūcēns
1
0:02:09.3
+0:12.6
10.8
4
142
2
SB1 (2020.-2022.dz.g.)
Agnija
Nikolajeva
1
0:03:28.1
+1:31.4
17.3
5
121
3
SB1 (2020.-2022.dz.g.)
Adelaide
Āriņa
1
0:04:48.0
+2:51.3
24.0
6
81
3
VB1 (2020.-2022.dz.g.)
Amadejs
Āriņš
1
0:05:47.1
+3:50.4
28.9
7
33
4
SB1 (2020.-2022.dz.g.)
Ance
Petrova
1
0:08:00.1
+6:03.4
40.0
400m 2 mazie apļi (0.4 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
95
1
SB2 (2018.-2019.dz.g.)
Olīvija
Orniņa
2
0:02:08.4
5.4
2
50
2
SB2 (2018.-2019.dz.g.)
Marta
Āriņa
2
0:02:36.8
+0:28.3
6.5
3
124
3
SB2 (2018.-2019.dz.g.)
Estere
Rimšāne
2
0:02:45.8
+0:37.4
6.9
4
13
4
SB2 (2018.-2019.dz.g.)
Dārta
Parasiga-Parasiņa
2
0:02:49.4
+0:40.9
7.1
5
83
1
VB2 (2018.-2019.dz.g.)
Alens
Āriņš
2
0:02:50.5
+0:42.0
7.1
6
74
5
SB2 (2018.-2019.dz.g.)
Hanna
Žilko
2
0:02:50.7
+0:42.2
7.1
Kusties!
7
7
6
SB2 (2018.-2019.dz.g.)
Estere
Veģe
2
0:02:51.0
+0:42.6
7.1
Veģi
8
114
2
VB2 (2018.-2019.dz.g.)
Mārcis
Zālītis
2
0:03:02.9
+0:54.5
7.6
9
94
7
SB2 (2018.-2019.dz.g.)
Linda
Tomsone
2
0:03:08.0
+0:59.6
7.8
10
25
8
SB2 (2018.-2019.dz.g.)
Matilde
Munce
2
0:03:14.1
+1:05.7
8.1
11
82
3
VB2 (2018.-2019.dz.g.)
Aksels
Āriņš
2
0:03:19.0
+1:10.6
8.3
12
118
4
VB2 (2018.-2019.dz.g.)
Mateo
Āriņš
2
0:03:25.4
+1:17.0
8.6
13
183
5
VB2 (2018.-2019.dz.g.)
Ģirts
Augusts
2
0:03:53.2
+1:44.7
9.7
Titurga
14
203
9
SB2 (2018.-2019.dz.g.)
Patrīcija
Zeņuka
2
0:04:04.8
+1:56.3
10.2
15
24
10
SB2 (2018.-2019.dz.g.)
Amēlija
Pūcēna
2
0:06:05.8
+3:57.4
15.2
16
296
6
VB2 (2018.-2019.dz.g.)
Armands
Strumpe
1
0:09:16.2
+7:07.8
46.4
1km (1 aplis) (1 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
135
1
SB5 (2011.-2013.dz.g.)
Amanda
Baranauska
1
0:04:20.8
4.3
2
110
2
SB5 (2011.-2013.dz.g.)
Dārta
Knēziņa
1
0:04:29.1
+0:08.3
4.5
3
113
1
VB5 (2011.-2013.dz.g.)
Alens
Ermanis-Marčenko
1
0:04:30.0
+0:09.2
4.5
Motosports Racing Team
4
84
1
V.-īsā (2010.dz.g. un vecāki)
Agnis
Āriņš
1
0:04:52.4
+0:31.6
4.9
5
117
2
VB5 (2011.-2013.dz.g.)
Markuss
Zālītis
1
0:04:56.2
+0:35.4
4.9
6
28
1
VB4 (2014.-2015.dz.g.)
Matīss
Muncis
1
0:05:04.1
+0:43.3
5.1
7
89
2
VB4 (2014.-2015.dz.g.)
Kristens
Orniņš
1
0:05:04.4
+0:43.5
5.1
8
80
3
VB5 (2011.-2013.dz.g.)
Tomass
Pekuss
1
0:05:05.2
+0:44.4
5.1
Baložu vidusskola
9
108
3
SB5 (2011.-2013.dz.g.)
Emma
Ozoliņa
1
0:05:10.5
+0:49.7
5.2
Kusties!
10
167
3
VB4 (2014.-2015.dz.g.)
Uvis
Žilko
1
0:05:11.5
+0:50.7
5.2
Kusties!
11
79
4
VB4 (2014.-2015.dz.g.)
Hugo
Orniņš
1
0:05:11.7
+0:50.9
5.2
12
165
4
VB5 (2011.-2013.dz.g.)
Leonardo
Ljäkin
1
0:05:36.9
+1:16.1
5.6
13
40
5
VB4 (2014.-2015.dz.g.)
Renārs
Kučs
1
0:05:38.0
+1:17.2
5.6
14
41
4
SB5 (2011.-2013.dz.g.)
Līva
Freiberga
1
0:05:38.6
+1:17.8
5.6
15
6
5
VB5 (2011.-2013.dz.g.)
Edvards
Vanags
1
0:05:42.3
+1:21.4
5.7
16
140
5
SB5 (2011.-2013.dz.g.)
Svetlana
Dolgova
1
0:05:43.3
+1:22.4
5.7
SS Arkādija
17
98
1
SB4 (2014.-2015.dz.g.)
Amanda
Rimšāne
1
0:05:50.1
+1:29.3
5.8
18
19
6
VB4 (2014.-2015.dz.g.)
Raivis
Midrijānis
1
0:06:04.3
+1:43.5
6.1
19
9
6
SB5 (2011.-2013.dz.g.)
Darina
Bočkova
1
0:06:09.8
+1:49.0
6.2
20
120
7
SB5 (2011.-2013.dz.g.)
Kerolaina
Āriņa
1
0:06:11.8
+1:50.9
6.2
21
18
8
SB5 (2011.-2013.dz.g.)
Rūta
Midrijāne
1
0:06:22.7
+2:01.8
6.4
22
112
9
SB5 (2011.-2013.dz.g.)
Kate
Pavilone
1
0:06:27.2
+2:06.4
6.5
23
4
10
SB5 (2011.-2013.dz.g.)
Loreta
Vanaga
1
0:06:28.6
+2:07.8
6.5
24
14
1
VB3 (2016.-2017.dz.g.)
Arvis
Veģis
1
0:06:28.8
+2:07.9
6.5
Veģi
25
147
1
SB3 (2016.-2017.dz.g.)
Sofija
Nikolajeva
1
0:06:35.6
+2:14.7
6.6
26
119
2
SB4 (2014.-2015.dz.g.)
Madaleina
Āriņa
1
0:06:53.4
+2:32.6
6.9
27
96
2
VB3 (2016.-2017.dz.g.)
Valters
Kanders
1
0:07:06.0
+2:45.1
7.1
28
75
3
VB3 (2016.-2017.dz.g.)
Toms Osvalds
Žilko
1
0:07:27.4
+3:06.5
7.5
Kusties!
29
153
1
S.-īsā (2010.dz.g. un vecāki)
Dace
Āriņa
1
0:07:30.5
+3:09.6
7.5
30
151
4
VB3 (2016.-2017.dz.g.)
Alberts
Patmalnieks
1
0:07:49.4
+3:28.6
7.8
Ķekavas baseins
31
11
1
S6 (1944.-1953.dz.g.)
Lauma
Žilko
1
0:07:55.6
+3:34.7
7.9
BSIC
32
170
6
VB5 (2011.-2013.dz.g.)
Arons
Parhomenko
1
0:07:57.7
+3:36.9
8.0
33
2
2
S6 (1944.-1953.dz.g.)
Antra
Āriņa
1
0:07:58.8
+3:37.9
8.0
34
1
1
V6 (1944.-1953.dz.g.)
Andrejs
Āriņš
1
0:07:59.2
+3:38.4
8.0
AA sports
35
73
2
V6 (1944.-1953.dz.g.)
Evalds
Trops
1
0:08:24.0
+4:03.2
8.4
36
109
7
VB4 (2014.-2015.dz.g.)
Eldars
Tomsons
1
0:08:40.1
+4:19.2
8.7
37
3
3
V6 (1944.-1953.dz.g.)
Viktors
Safutins
1
0:10:02.7
+5:41.8
10.0
38
166
5
VB3 (2016.-2017.dz.g.)
Alberts
Bāgants
1
0:10:14.0
+5:53.2
10.2
39
5
6
VB3 (2016.-2017.dz.g.)
Vladislavs
Bočkovs
1
0:11:05.1
+6:44.3
11.1
40
52
1
S5 (1954.-1963.dz.g.)
Valentīna
Svarinska
1
0:11:46.2
+7:25.4
11.8
41
51
3
S6 (1944.-1953.dz.g.)
Nadežda
Lavrenkova
1
0:11:46.4
+7:25.5
11.8
2km (2 apļi) (2 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
44
1
S3 (1974.-1983.dz.g.)
Dana
Bukša
2
0:10:04.6
5.0
Ziepniekkalns
2
45
1
V4 (1964.-1973.dz.g.)
Vilmārs
Bukšs
2
0:10:05.9
+0:01.3
5.0
Ziepniekkalns
3
107
1
VB6 (2009.-2010.dz.g.)
Fricis
Ozoliņš
2
0:10:17.0
+0:12.3
5.1
4
42
2
VB6 (2009.-2010.dz.g.)
Roberts
Grīnbergs
2
0:10:38.1
+0:33.5
5.3
Baloži
5
150
2
V4 (1964.-1973.dz.g.)
Edgars
Klints
2
0:11:09.5
+1:04.9
5.6
MK Tadenava
6
91
2
S3 (1974.-1983.dz.g.)
Jolanta
Ermane-Marčenko
2
0:11:13.8
+1:09.2
5.6
Motosports Racing Team
7
56
1
SJ (2005.-2008.dz.g.)
Elizabete
Gaile
2
0:11:30.9
+1:26.3
5.8
Sporta skola Arkādija
8
43
3
S3 (1974.-1983.dz.g.)
Ulla
Freiberga
2
0:11:43.8
+1:39.2
5.9
9
39
3
VB6 (2009.-2010.dz.g.)
Eduards
Kučs
2
0:12:07.5
+2:02.9
6.1
10
87
1
V5 (1954.-1963.dz.g.)
Normunds
Legzdiņš
2
0:12:43.0
+2:38.3
6.4
LSC
11
152
2
V5 (1954.-1963.dz.g.)
Gundars
Patmalnieks
2
0:13:30.4
+3:25.8
6.8
Ķekavas baseins
12
66
4
S3 (1974.-1983.dz.g.)
Inese
Ozola
2
0:13:33.5
+3:28.9
6.8
13
37
1
S4 (1964.-1973.dz.g.)
Solvita
Kauliņa
2
0:14:27.6
+4:23.0
7.2
14
244
5
S3 (1974.-1983.dz.g.)
Signe
Meldere
2
0:14:34.9
+4:30.3
7.3
Baloži
15
130
6
S3 (1974.-1983.dz.g.)
Sandra
Ozoliņa
2
0:14:35.9
+4:31.3
7.3
Briksnis SK
16
297
4
VB6 (2009.-2010.dz.g.)
Artūrs
Strumpe
2
0:14:58.0
+4:53.4
7.5
17
17
7
S3 (1974.-1983.dz.g.)
Lāsma
Midrijāne
2
0:15:50.3
+5:45.7
7.9
3km (3 apļi) (3 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
46
1
V3 (1974.-1983.dz.g.)
Dzintars
Melderis
3
0:13:29.3
4.5
2
136
2
V3 (1974.-1983.dz.g.)
Mareks
Vaišļa
3
0:13:32.0
+0:02.7
4.5
Jaunjelgava
3
85
1
VJ (2005.-2008.dz.g.)
Adrians
Poreiters
3
0:14:50.0
+1:20.7
4.9
Poreiteri
4
36
3
V3 (1974.-1983.dz.g.)
Kaspars
Kondratevs
3
0:15:01.1
+1:31.8
5.0
Titurga
5
34
4
V3 (1974.-1983.dz.g.)
Uģis
Inka
3
0:15:20.5
+1:51.2
5.1
Z-kalns
6
164
5
V3 (1974.-1983.dz.g.)
Kaarel
Ljäkin
3
0:15:52.2
+2:22.9
5.3
7
8
6
V3 (1974.-1983.dz.g.)
Artis
Veģis
3
0:15:54.9
+2:25.6
5.3
Veģi
8
115
1
S2 (1984.-1993.dz.g.)
Marika
Zālīte
3
0:16:18.9
+2:49.6
5.4
9
92
2
VJ (2005.-2008.dz.g.)
Marts
Poreiters
3
0:16:19.5
+2:50.2
5.4
Poreiteri
10
31
7
V3 (1974.-1983.dz.g.)
Andris
Petrovs
3
0:16:43.3
+3:14.0
5.6
Sporta aģentūra
11
159
8
V3 (1974.-1983.dz.g.)
Pieter
Willemse
3
0:17:31.8
+4:02.5
5.8
12
26
1
S1 (1994.-2004.dz.g.)
Asnāte
Pūcēna
3
0:17:55.0
+4:25.7
6.0
13
47
2
S1 (1994.-2004.dz.g.)
Kitija
Meldere
3
0:18:12.8
+4:43.5
6.1
14
59
9
V3 (1974.-1983.dz.g.)
Gustavs
Gailis
3
0:18:35.0
+5:05.7
6.2
15
139
3
S1 (1994.-2004.dz.g.)
Diāna
Parasiga-Parasiņa
3
0:18:52.6
+5:23.3
6.3
16
16
2
S2 (1984.-1993.dz.g.)
Lauma
Muceniece
3
0:19:03.3
+5:34.0
6.4
Nebēda
17
161
3
S2 (1984.-1993.dz.g.)
Madara
Arne
3
0:19:48.8
+6:19.5
6.6
18
146
4
S2 (1984.-1993.dz.g.)
Ilva
Veģe
3
0:21:08.5
+7:39.2
7.0
Veģi
19
23
5
S2 (1984.-1993.dz.g.)
Agne
Elerte-Munce
3
0:21:30.3
+8:01.0
7.2
20
30
6
S2 (1984.-1993.dz.g.)
Zane
Petrova
3
0:23:13.6
+9:44.3
7.7
4km (4 apļi) (4 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
116
1
V2 (1984.-1993.dz.g.)
Mareks
Zālītis
4
0:17:23.5
4.3
VSK Noskrien
2
10
2
V2 (1984.-1993.dz.g.)
Deniss
Bočkovs
4
0:18:32.0
+1:08.5
4.6
3
134
3
V2 (1984.-1993.dz.g.)
Mareks
Zeņuks
4
0:19:31.7
+2:08.1
4.9
4
131
4
V2 (1984.-1993.dz.g.)
Andis
Muncis
4
0:21:08.0
+3:44.4
5.3
5
48
1
V1 (1994.-2004.dz.g.)
Giovanni
Pontrandolfo
4
0:26:33.7
+9:10.1
6.6
Baloži
6
38
2
V1 (1994.-2004.dz.g.)
Rihards
Kauliņš
4
0:28:45.3
+11:21.7
7.2
10km (9 apļi) (9.7 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
49
1
V.-garā (2008.dz.g. un vecāki)
Armands
Āriņš
9
0:44:04.7
4.5
2
71
1
S.-garā (2008.dz.g. un vecāki)
Ilze
Slaide
9
1:04:22.0
+20:17.3
6.6
Baldones Lauvas