Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Baložu Bizons 2022, 3. posms
Top 10 pa distancēm
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
1
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
9 apļi (9.66 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
130
1
V10km
Edvards
Zvirgzdiņš
9
0:39:16.0
4.1
2
59
2
V10km
Kristaps
Čehovičs
9
0:41:00.4
4.2
Z-Kalns
3
119
3
V10km
Raivis
Berkolds
9
0:42:37.0
4.4
4
24
4
V10km
Mārtiņš
Parasigs-Parasiņš
9
0:48:37.0
5.0
5
134
5
V10km
Deniss
Korņijenko
9
0:50:58.7
5.3
6
9
1
S10km
Ulla
Freiberga
9
0:57:28.9
6.0
7
67
6
V10km
Valdis
Rozentāls
7
0:32:28.2
4.4
Ziepniekkalns
4 apļi (4.29 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
36
1
V 35
Mareks
Zālītis
4
0:16:40.1
3.9
VSK Noskrien
2
20
1
V 21
Armands
Āriņš
4
0:17:32.9
4.1
3
88
2
V 21
Kaspars
Skadiņš
4
0:18:40.6
4.4
4
68
2
V 35
Jānis
Nuķis
4
0:19:08.8
4.5
5
2
3
V 35
Deniss
Bočkovs
4
0:20:45.0
4.8
6
129
3
V 21
Kārlis
Čabs
4
0:22:01.0
5.1
7
54
4
V 35
Armands
Aukstikalnis
4
0:22:51.5
5.3
8
145
5
V 35
Pāvels
Janovičs
4
0:23:49.1
5.6
9
109
4
V 21
Agnis
Āriņš
1
0:04:52.9
4.6
3 apļi (3.21 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
98
1
V 40
Edgars
Lankups
3
0:13:04.0
4.1
2
120
1
V 50
Ansis
Mežulis
3
0:13:22.4
4.2
Jūrmala
3
72
2
V 50
Edgars
Klints
3
0:15:57.4
5.0
MK Tadenava
4
136
1
V 14
Patriks
Garisons
3
0:16:10.2
5.0
SS Arkādija
5
146
2
V 14
Rūdolfs
Zujevs
3
0:16:31.3
5.1
6
137
1
S 18
Ulrika
Garisone
3
0:19:10.6
6.0
SS Arkādija
7
89
1
S 21
Baiba
Kalniņa
3
0:19:27.1
6.1
8
50
3
V 14
Ralfs
Aukstikalnis
3
0:20:22.6
6.3
9
114
4
V 14
Eduards
Kučs
3
0:22:59.2
7.2
10
143
2
S 18
Estere
Tīrone
3
0:24:28.1
7.6
2 apļi (2.14 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
45
1
S 45
Dana
Bukša
2
0:10:00.5
4.7
Ziepniekkalns
2
116
1
V 60
Jānis
Kopmanis
2
0:10:38.5
5.0
LSC
3
55
1
S 35
Zane
Aukstikalne
2
0:10:58.8
5.1
4
138
2
S 45
Inga
Stabulniece
2
0:10:59.3
5.1
5
30
1
S 14
Elizabete
Gaile
2
0:11:06.1
5.2
Sporta skola Arkādija
6
19
1
V 12
Edvards
Vanags
2
0:11:09.8
5.2
7
28
2
S 35
Lauma
Muceniece
2
0:11:49.1
5.5
Nebēda
8
32
1
S 50
Līga
Gaile
2
0:11:49.3
5.5
Bieriņi
9
100
2
S 14
Lauma
Lange
2
0:11:50.1
5.5
Riteņvasara
10
140
1
S 12
Anastasija
Stefanoviča
2
0:12:26.3
5.8
1 aplis (1.06 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
82
1
V T
Andis
Āriņš
1
0:04:24.8
4.2
2
70
1
V 9
Kristens
Orniņš
1
0:05:23.0
5.1
3
48
2
V 9
Kārlis
Zvirgzds
1
0:05:24.2
5.1
4
86
3
V 9
Ričards
Caune
1
0:05:35.1
5.3
5
80
4
V 9
Gabriels
Āriņš
1
0:05:35.4
5.3
AA Sport
6
117
5
V 9
Markuss
Zālītis
1
0:05:41.3
5.4
7
33
1
S 9
Rūta
Midrijāne
1
0:05:44.4
5.4
8
10
1
S 10
Līva
Freiberga
1
0:05:48.7
5.5
9
58
6
V 9
Ralfs
Slaide
1
0:05:56.1
5.6
Baldones Lauvas
10
18
2
S 9
Loreta
Vanaga
1
0:06:08.6
5.8
Bērnu 1 (0.21 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
73
1
S 3
Hanna
Žilko
1
0:01:39.7
7.9
Kusties!
2
106
1
V 3
Aksels
Āriņš
1
0:02:06.5
10.0
3
93
2
V 3
Mateo
Āriņš
1
0:02:08.4
10.2
4
132
2
S 3
Grēta
Zvejniece
1
0:02:13.1
10.6
5
83
3
V 3
Haralds
Āriņš
1
0:02:14.2
10.7
AA Sport
6
53
4
V 3
Bruno
Aukstikalnis
1
0:05:54.7
28.2
7
21
5
V 3
Oto
Krauze
1
0:11:56.2
56.8
Bērnu 2 (0.43 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
111
1
S 5
Laura
Rakēviča
2
0:02:38.6
6.2
2
135
1
V 5
Renārs
Caune
2
0:02:44.2
6.4
3
107
2
V 5
Alens
Āriņš
2
0:02:55.2
6.8
4
23
2
S 5
Dārta
Parasiga-Parasiņa
2
0:03:03.0
7.1
5
144
3
S 5
Sofija
Janoviča
2
0:03:07.3
7.3
6
69
4
S 5
Olīvija
Orniņa
2
0:03:11.9
7.4
7
22
5
S 5
Marta
Āriņa
2
0:03:25.9
8.0
8
1
3
V 5
Vladislavs
Bočkovs
2
0:03:48.5
8.9
9
61
6
S 5
Silvija Anna
Grosvalde
2
0:04:01.5
9.4
Stopiņu nov.
10
103
7
S 5
Linda
Tomsone
2
0:04:36.3
10.7