Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Ādažu MTB 2021
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Sporta distance (39 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
6
1
V
Rolands
Zarītis
1:23:40.2
28.0
Patria Bottecchia
2
12
2
V
Kaspars
Kipurs
1:23:44.3
+0:04.1
27.9
ebikeMachine
3
22
3
V
Jānis
Teivišs
1:23:47.3
+0:07.0
27.9
Virsotne/Marmot
4
13
4
V
Reinis
Avens
1:23:51.2
+0:11.0
27.9
Ebike
5
23
5
V
Rolands
Burcevs
1:23:54.5
+0:14.2
27.9
MTB Garkalne
6
19
6
V
Sergejs
Rodionovs
1:30:50.2
+7:09.9
25.8
ĀdažiVelo
7
8
7
V
Voldemars
Kaktiņš
1:34:02.0
+10:21.8
24.9
Klubs
8
11
8
V
Paulis
Snipke
1:35:59.5
+12:19.3
24.4
Basso
9
20
9
V
Māris
Ločmelis
1:38:50.8
+15:10.6
23.7
Velo Express Scott
10
16
1
S
Renāte
Rodionova
1:41:05.7
+17:25.5
23.1
11
17
2
S
Monta
Pauloviča
1:41:44.3
+18:04.1
23.0
ĀdažiVelo
12
2
10
V
Deniss
Popadins
1:42:38.5
+18:58.3
22.8
TRITANS TRI TEAM
13
10
11
V
Jānis
Beseris
1:43:36.8
+19:56.6
22.6
14
7
12
V
Edgars
Dude
1:44:44.3
+21:04.1
22.3
15
21
13
V
Ainars
Kudrjavcevs
1:49:52.0
+26:11.8
21.3
16
1
14
V
Māris
Luberts
1:55:47.2
+32:06.9
20.2
Suunto Latvia
17
5
15
V
Raimonds
Garenčiks
2:06:27.0
+42:46.8
18.5
Tri Kan
Tautas distance (27 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
450
1
MT35
Oskars
Ārgalis
0:59:34.2
27.2
Velohooligans/Ķeizeri1
2
412
1
MT25
Andris
Romanovskis
1:01:28.1
+1:53.8
26.4
Ogre/Nesēdi mājās
3
411
2
MT25
Mārtiņš
Romanovskis
1:02:32.9
+2:58.6
25.9
Ogre/Nesēdi mājās
4
468
2
MT35
Viesturs
Lejiņš
1:02:41.8
+3:07.5
25.8
Carnikava
5
466
3
MT35
Guntis
Šeflers
1:03:28.6
+3:54.3
25.5
6
417
4
MT35
Jānis
Novikovs
1:03:34.2
+3:59.9
25.5
3.RNC
7
444
1
MT45
Ints
Lērme
1:03:36.0
+4:01.8
25.5
Dako-Ziemeļvidzeme
8
409
3
MT25
Kristaps
Ozols
1:03:43.0
+4:08.7
25.4
Velotreniņi.lv
9
408
4
MT25
Kirils
Pogodins
1:05:28.8
+5:54.6
24.7
DAKO Ziemelvidzeme
10
457
5
MT35
Mārtiņš
Pētersons
1:05:50.2
+6:15.9
24.6
Virsotne/Marmot
11
432
6
MT35
Edgars
Kursītis
1:06:36.3
+7:02.0
24.3
12
439
7
MT35
Andris
Jurka
1:07:34.2
+7:59.9
24.0
VELO EXPRESS SCOTT
13
438
8
MT35
Aigars
Matisovs
1:07:42.5
+8:08.2
23.9
elpo
14
424
9
MT35
Lauris
Morovskix
1:07:47.8
+8:13.5
23.9
15
402
1
100kg
Artis
Lācis
1:10:10.9
+10:36.6
23.1
3.RNC
16
425
10
MT35
Artūrs
Pinka
1:10:21.9
+10:47.6
23.0
17
462
11
MT35
Elvijs
Millers
1:12:33.0
+12:58.7
22.3
18
447
2
MT45
Intars
Gagainis
1:13:22.6
+13:48.3
22.1
Baldones Velokomanda
19
440
12
MT35
Anze
Poljansek
1:13:50.0
+14:15.8
21.9
F.C. Liverpool
20
445
3
MT45
Andris
Vorons
1:14:27.0
+14:52.7
21.8
21
407
5
MT25
Jānis
Vītoliņš
1:14:36.8
+15:02.5
21.7
22
449
4
MT45
Kaspars
Beitāns
1:15:55.2
+16:20.9
21.3
23
451
13
MT35
Andrejs
Karņickis
1:16:06.8
+16:32.5
21.3
24
415
6
MT25
Jakub
St?tnik
1:16:11.2
+16:36.9
21.3
Cyklo Michalovce
25
422
14
MT35
Artūrs
Petronis
1:16:15.8
+16:41.5
21.2
EMU Mālpils sporta klubs
26
465
15
MT35
Andrejs
Galuza
1:16:19.3
+16:45.0
21.2
27
469
1
FT45
Olga
Ballo
1:19:02.8
+19:28.5
20.5
Velo+ Bottari Baltic
28
428
16
MT35
Filips
Ļesnovs
1:21:39.5
+22:05.2
19.8
29
461
5
MT45
Andrejs
Kuzņecovs
1:21:42.1
+22:07.8
19.8
30
410
1
FT25
Diāna
Spiridovska
1:22:01.1
+22:26.8
19.8
ZZK
31
404
1
MT18
Kristiāns
Kudiņš
1:24:13.1
+24:38.9
19.2
32
460
17
MT35
Dmitrijs
Taukuls
1:24:26.0
+24:51.7
19.2
33
452
6
MT45
Dāvis
Kūlis
1:25:08.8
+25:34.5
19.0
34
431
18
MT35
Zigmārs
Trops
1:25:30.3
+25:56.0
18.9
35
427
1
FT35
Dana
Alksne
1:27:06.0
+27:31.7
18.6
LiVelo/Zelta Zeme
36
430
19
MT35
Zigmārs
Berkolds
1:27:22.4
+27:48.1
18.5
37
426
20
MT35
Gatis
Lange
1:28:13.3
+28:39.0
18.4
Riteņvasara
38
406
2
FT25
Marianna
Kremņeva
1:29:18.2
+29:43.9
18.1
39
442
7
MT45
Aleksejs
Goldins
1:33:28.6
+33:54.4
17.3
Velo+
40
416
21
MT35
Vadims
Dolzenko
1:34:45.3
+35:11.0
17.1
41
454
2
MT18
Emīls
Lazdāns
1:35:20.1
+35:45.8
17.0
42
463
2
FT35
Monta
Vikštrema
1:37:00.5
+37:26.2
16.7
43
459
8
MT45
Mintauts
Buks
1:37:02.9
+37:28.6
16.7
44
456
3
FT25
Katrīna
Kapitonova
1:37:18.0
+37:43.7
16.6
45
455
22
MT35
Sandis
Kapitonovs
1:37:42.0
+38:07.7
16.6
46
464
2
100kg
Ivo
Akulis
1:38:47.5
+39:13.2
16.4
47
436
23
MT35
Jānis
Šmits
1:38:55.3
+39:21.0
16.4
48
470
1
FT18
Māra Madara
Imša
1:39:56.5
+40:22.2
16.2
49
413
4
FT25
Kristīne
Laure
1:41:55.8
+42:21.5
15.9
50
429
3
FT35
Sarmīte
Jermolova
1:41:55.9
+42:21.6
15.9
51
443
9
MT45
Jevgeņijs
Skvorcovs
1:42:21.6
+42:47.3
15.8
Alan deko
52
458
3
MT18
Linards
Gagainis
1:45:24.3
+45:50.1
15.4
53
421
24
MT35
Jānis
Bārtulis
1:46:20.6
+46:46.3
15.2
54
437
4
FT35
Ingūna
Šmite
1:46:56.5
+47:22.2
15.1
55
433
5
FT35
Baiba
Zvirbule
2:11:58.0
+72:23.7
12.3
Rūdolfs BIO darbinieks
56
434
25
MT35
Imants
Tauriņš
2:11:59.5
+72:25.2
12.3
Rūdolfs BIO darbinieks
467
100kg
Juris
Tarasovs
DSQ
21.8
Logu grupa
453
FT25
Taiga
Lazdāne
DNF
28.2
Jauniešu distance (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
307
1
MJ14
Justs
Jurka
0:22:15.6
27.0
VELO EXPRESS SCOTT
2
308
1
MJ16
Uldis
Vorons
0:23:02.9
+0:47.3
26.0
3
315
2
MJ14
Toms
Strēlis
0:24:18.4
+2:02.7
24.7
Veloshops
4
312
2
MJ16
Valdis
Vorons
0:27:26.4
+5:10.8
21.9
5
313
3
MJ14
Markuss
Ločmelis
0:30:29.7
+8:14.0
19.7
Velo Express Scott
6
318
4
MJ14
Kristaps
Čilipāns
0:34:00.1
+11:44.5
17.6
7
301
1
FJ14
Ance
Šere
0:36:31.7
+14:16.1
16.4
ĀdažiVelo
8
302
5
MJ14
Rinalds
Reinfelds
0:37:58.0
+15:42.4
15.8