Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Jāņa Baukša piemiņas kauss 2022 riteņbraukšanā
Top 6 pa vecuma grupām
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
1
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
80km (80 km) / A
V
Num
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
78
Dāvis
Gludavs
1:48:04.9
44.4
MSĢ / RK Liepāja
2
79
Ģirts
Harkins
1:48:10.2
44.4
MSĢ / Velolifestyle Smiltenes BJSS
3
77
Rihards
Reinfelds
1:48:10.7
44.4
MSĢ / Ķekavas NSS
4
138
Mikus Rūdolfs
Stelps
1:48:12.7
44.4
RRS
5
76
Toms
Vazdiķis
1:48:13.2
44.4
MSĢ / Kuldīgas NSS
6
67
Arnas
Andrijauskas
1:48:13.8
44.4
Klaipedos "Viesulo" SC
80km (80 km) / CFA
V
Num
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
36
Alekss
Krasts
1:47:19.8
44.7
Team Ampler - Tartu2024
2
160
Andzs
Flaksis
1:47:23.2
44.7
DTG-Mysport
3
5
Kārlis
Klismets
1:47:24.0
44.7
Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
4
34
Andris
Vosekalns
1:47:26.4
44.7
EVELO TEAM
5
37
Pauls
Rubenis
1:47:56.6
44.5
Team Ampler - Tartu2024
6
35
Mantas
Bitinas
1:48:00.8
44.4
Team Ampler - Tartu2024
80km (80 km) / M1
V
Num
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
11
Arvis
Sprude
1:47:58.0
44.5
Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
2
29
Kristaps
Knops
1:47:59.5
44.4
EVELO TEAM
3
7
Raivis
Ritums
1:48:01.3
44.4
Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
4
8
Artis
Roze
1:48:12.9
44.4
Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
5
28
Nauris
Inovskis
1:48:13.5
44.4
EVELO TEAM
6
162
Vitalijs
Kornilovs
1:48:15.8
44.3
FR13ND5 Racing
80km (80 km) / M2
V
Num
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
178
Maris
Kalverss
1:48:09.6
44.4
Virsotne/MARMOT
2
32
Ģirts
Vēvers
1:48:11.9
44.4
EVELO TEAM
3
152
Volodymyr
Guschin
1:48:21.9
44.3
ZZK
4
185
Agris
Platacis
1:57:27.2
40.9
5
9
Egons
Rozenfelds
1:57:28.4
40.9
Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
80km (80 km) / W
V
Num
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
1
Madara
Āboma
1:57:22.3
40.9
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
2
181
Kitija
Siltumēna
1:57:23.1
40.9
Watersley R&D Cycling Team/ Dobeles Sporta skola
60km (60 km) / AM
V
Num
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
90
Karina
Samokišina
1:29:24.1
40.3
PRSSG,Panevėžys
2
88
Eglė
Dubauskaitė
1:29:24.8
40.3
PRSSG,Panevėžys
3
94
Laura
Belohvoščika
1:29:25.1
40.3
RRS
4
148
Rūta
Zibene
1:29:25.9
40.3
RRS
5
16
Linda
Eihmane
1:30:00.9
40.0
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree/Dobeles SS
6
70
Ieva
Kadagytė
1:35:23.2
37.7
Klaipedos "Viesulo" SC
60km (60 km) / B
V
Num
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
59
Kaspars
Šalme
1:28:46.2
40.6
Goldingen Cycling Club/KNSS
2
128
Klāvs
Milčs
1:28:46.3
40.6
RRS
3
86
Olivers Jekabs
Skrapcis
1:28:46.4
40.6
MSĢ/VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
4
81
Markuss
Lagzdiņš
1:28:48.8
40.5
MSĢ/RK Liepāja
5
83
Mārtiņš
Purbērziņš
1:28:49.3
40.5
MSĢ/RRS
6
163
Kristers
Celitāns
1:28:50.1
40.5
Garām ejot/nanotev.lv
35km (35 km) / BM
V
Num
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
142
Līva
Šolsberga
1:02:03.7
33.8
RRS
2
14
Beāte
Bula
1:02:10.7
33.8
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree/Dobeles SS
3
39
Mantė
Bidvaitė
1:03:16.7
33.2
B Į " Viesulo" sporto centras
4
99
Dana
Boļšakova
1:25:25.3
24.6
RRS
35km (35 km) / C
V
Num
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
112
Helvijs
Kancers
1:01:54.9
33.9
RRS
2
131
Alvils
Pētersons
1:01:55.6
33.9
RRS
3
143
Georgs
Tjumins
1:01:55.7
33.9
RRS
4
122
Arvīds
Logins
1:01:55.8
33.9
RRS
5
139
Roberts
Straubergs
1:02:02.5
33.8
RRS
6
164
Toms
Baumerts
1:02:04.4
33.8
Ķekavas NSS
35km (35 km) / CM
V
Num
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
71
Monika
Liutinskaitė
1:02:09.0
33.8
Klaipedos "Viesulo" SC
2
115
Laura
Klismete
1:02:10.1
33.8
RRS
3
117
Katrīna Amanda
Kozlovska
1:02:46.6
33.5
RRS
4
69
Liepa
Jonaitytė
1:03:18.4
33.2
Klaipedos "Viesulo" SC
5
93
Jeļena
Arefjeva
1:09:39.9
30.1
RRS
6
43
Goda
Vizgaudaitė
3:41:44.4
9.5
B Į " Viesulo" sporto centras